Jump to content

Selo Crew Lan #2


Recommended Posts

Najavljujem drugi turnir po redu u nedelju 19. avgusta u igraonici Selo Crew na Banovom Brdu ,ulica Blagoja Parovica 15. sa pocetkom u 09:00h.

Turnir je odlozen za nedelju,19. Avgust sa pocetkom u 9:00

Racun za uplatu

250-1120003001200-66

Milos Vukotic , Beograd

5000.00 din

UPLATILAC : Pored svog imena i adrese stavite ime ekipe

SVRHA UPLATE : turnir i ime ekipe ( npr TURNIR KBP )

Uplatite u posti ,racun je na ime vlasnika igraonice hask1-a,znate ga vecina.

Posle uplate obavezno uslikati ili skenirati uplatnicu i poslati je meni na email -> nemanjasekulicbg@gmail.com

Uplate BEZ POSLATE UPLATNICE NECE BITI PRIHVACENE I BICE GLEDANE KAO DA NIJE NI POSLAT NOVAC!

Nakon što sve ekipe uplate biće izbačene grupe i satnice svih mečeva kojih će se ekipe morati striktno pridržavati. Ekipe su dužne da se pojave najmanje 30 minuta pre početka meča. Ekipa koja sedne imaće 20 minuta pre početka meča da prikopča opremu i da se zagreje. Ekipe će se morati striktno pridržavati vremenskih ograničenja. Kašnjenje će biti sankcionisano penal partijama, ili default winom, u korist protivničke ekipe. Jedna ekipa kada sedne za računare na kojima će igrati grupe ne ustaje više do završetka te grupe. U prostoru za igranje će se nalaziti samo igrači, sudije i organizatori turnira.

Raspred gde koja ekipa sedi ce se izvlaciti papiricima , da ne bude svadja i nesuglasica ko prosli put. Naucio sam prosli turnir na greskama te se na ovom nece ponavljati iste.

Turnir se organizuje za 12 ekipa,4 grupe po 3 ekipe,prve 2 prolaze dalje. U 1/4 Finalu se igra bo3 ( ban ban pick pick ban ban pick ). U slucaju da u grupi sve 3 ekipe imaju po jednu pobedu,gleda se razlika u dobijenim/izgubljenim rundama. U grupama se mape banuju.

Mape koje se igraju na tunriru su : de_dust2,de_inferno,de_nuke,de_train,de_tuscan,de_forge,de_mirage

Pravila o komunikaciji će biti sledeca i tih pravila će se svi morati pridržavati. Igrač ne sme da pritiska tab kada umre . Od svih igrača se očekuje normlano i fer ponašanje. Kršenje će biti sankcionisano opomenama. Nakon 3 opomene ekipa automatski gubi meč.

Bindovanje čučnja na skrol neće biti dozvoljeno, i ekipa koja prekrši to pravilo gubi meč. Silentrun je dozvoljen ukoliko se radi na tastaturi. Svaki igrač je obavezan da igra na 32 bita i na ex_interp 0.01. Kršenje ovog pravila dovodi do gubljenja meča.

Jedan igrač će moći da igra isključivo za jednu ekipu, bez obzira kad njegova ekipa igra i da li je ispala.

Nece biti pozvanih ekipa,te prve ekipe koje se prijave i uplate dobijaju slot.

Kontakt telefon

Shomy ( vlasnik selo crew-a ) : 069 / 576 3802

HogaR : 064 / 250 9394

ili ovde na PM

Ufur je 5000 din po ekipi.

Prva nagrada : 33000 dinara

Druga nagrada : 12000 dinara

Mech za trece mesto se ne igra

Ekipe koje su uplatile i obezbedile slot :

1. kbp ( sHALITRA,MJ,IVCHON1,Filip,HogaR ) - UPLATILI

2. UberLow ( iAN, mak1, outlaW, m0k1 , sarma na kreku ) - UPLATILI

3. BGIANTS ( svrle,j0ke,luck1n1,lesibk2,stefanm ) - UPLATILI

4. myDGB ( emi , kassad , 1NTEL, Jordan , Nikolinho ) - UPLATILI

5. KGB ( Yoca,eror,m4L1,Bux,n4p4st ) - UPLATILI

6. sMk ( g0g1,Nadal,misa,SALE,TBA ) - UPLATILI

7. LWC ( rok1,lazin,fikus,axelera,knbr) - UPLATILI

8. SUM (RUDE,iggy,trace,panic,luqe ) - UPLATILI

9. R5 (plus,fvn,et,savela,svojic) - UPLATILI

10. rbz ( aVN,m0gli,bombicaaa,mbl,dK ) - UPLATILI

11. KVG ( paykeee|O|-',c1cm1,Alexis Jordan,man1ak[4s,el diabl0 ) - UPLATILI

12. ENVY ( tri3d,urke,mufly,Gambit!,cPN ) - UPLATILI

Edited by HogaRkbp
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Bagzi mi nismo nista napustali,bar se ja ne secam :)

Hogi mislim da ti je mnogo bolje da ovaj turnir odlozis za septembar...gde si nasao avgust kad ce svi biti na nekom letovanju... U svakom slucaju GL !

ja mislim da jeste posto smo mi bili zavrsili mnogo kasnije :D ako gresim jbg onda nista :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...