Jump to content

BES Tournament


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KVG IZNENADJENJE TURNIRA IDEMO RADIMO :D stali smo u cetvrtfinalu zgazio nas ination,nemoj nekog da cujem da mi za c1cm1-a kaze da je citer,jer je decko danas objasnio neke stvari... |O|-'

Ti likovi koji ga prozivaju ce ga i dalje prozivati jer su slabi sa glavom...PUJO SHOTKA + SIKIRICA = C1CM1!!! :DDD

Link to comment
Share on other sites

Odlican turnir,sve pohvale za organizaciju najvise za iAN-a i Jurica koji su uvek izasli u susret :D

GG SUBLiMINAL,GG GANG,GG lepojke =D, GG SpiN and GG BGDonLINE

Payke MVP turnira :D i pozdrav za legendu novopazovakog kaznenog prostora :D

dodji bre na neprikosnovenog vladara 16terca :DDDD**

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Odlican turnir,sve pohvale za organizaciju najvise za iAN-a i Jurica koji su uvek izasli u susret :D

GG SUBLiMINAL,GG GANG,GG lepojke =D, GG SpiN and GG BGDonLINE

Payke MVP turnira :D i pozdrav za legendu novopazovakog kaznenog prostora :D

AHAHAHA ma majstOr,zao mi je samo sto nisam ispratio sum sve meceve,bio sam preokupiran citanjem bukvara,nikad nisam vole bukvar da citam,al juce sam jednostavno procitao do poslednjeg slova :D :D a kako necu citati kad je c1cm1 poneo WH.Hvala momcima iz KVG-a sto su me pozvali da igram za njih i sto su grupu smrti odigrali svi besprekorno...ad1,man1ak,el diablo,c1cm1 svaka cast...

Link to comment
Share on other sites

Svi ste mi mnogo lepi na slikama, bice za nekih 10-15 min brda slika posto sam dobio kritiku da ne slikamo puno, sad sam i to stigao! :D

Bravo iNation, iznandjenje turnira definitivno KVG, momci polomili grupe :D

Edited by BES organization
Link to comment
Share on other sites

AHAHAHA ma majstOr,zao mi je samo sto nisam ispratio sum sve meceve,bio sam preokupiran citanjem bukvara,nikad nisam vole bukvar da citam,al juce sam jednostavno procitao do poslednjeg slova :D :D a kako necu citati kad je c1cm1 poneo WH.Hvala momcima iz KVG-a sto su me pozvali da igram za njih i sto su grupu smrti odigrali svi besprekorno...ad1,man1ak,el diablo,c1cm1 svaka cast...

JEDAN JE PAYKE KAPITEN PAYKE KAPITEEEN JEDAN JE PAYKE KAPITEEN! :D

batali bukvar mnogo dobro citas,obrnuo si to odavno ;) =D!

gg svima svaka cast na organizaciji i gledamo se na sledecem turniru :)

Link to comment
Share on other sites

Sinoc je neko ukrao i moj mx koji je stajao u prvoj sobi sa laptopom na kom smo ažurirali rezultate.

Ko god da ga je uzeo mogao je da pita i poklonio bih mu ga. Al eto neko mora da ispada cigan i da usere turnir sa ovako necim

Edited by BES organization
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...