Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

evo bas sada gledam, maksimovic je u toj poslednjoj situaciji bio na mestu levog stopera a mikic na desnom... ali nema bre tu nikakve greske trenera, bordoov napadac je bio SAM medju trojicom zvezdinih, posle greske maksimovica i neispucavanja lopte otisao je u MRTAV UGAO gde ga bajko rusi.

e, da, jos uvek mi tesko :c

Link to comment
Share on other sites

Dzabe mu sav trening ovog sveta kad mu je u glavi promaja. Da je malo inteligentniji bio bi extra golman, ovako je jos jedna budala. Ono sto je skinuo u prvom pluvremenu, ne bi ni Kasiljas uhvatio, ali zato uradi ovakvu glupost na kraju i posere se sam sebi usta.

Link to comment
Share on other sites

Jebala nas 1991. godina i taj jebeni Auman koji je "samo potvrdio ulazak lopte u mrezu". Pa vraca nam se to evo vec poslednjih 10 godina. Da sam bar doziveo kao covek tu `91, da sam se radovao, osetio sve to... a ovako, imam te neke uspomene, klipove, price nasih matoraca, a ja sedim kod kuce i gledam kako nam se sve vraca. Ali i dalje...

BRAVO ZVEZDO!

HILJADE SRCA ZA VAS KUCA...

  • Upvote (+1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da znas..

I jebe mi se za titulu ako ne uradimo nista u Evropi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Помислио сам, како сам оматорио, да сам огуглао на фудбалске неуспехе српских клубова и репрезентације, али џабе. Јебем ти фузбал. И још што сам имао сутрадан испит, а ја гледам мармуна Бајковића... Курац сам огуглао...

Link to comment
Share on other sites

Pa da uzmu pare dok još mogu, sprema se čistka u oba kluba.

Nego ide mi na kurac ovaj stream za arenu, gledam celu tekmu i video sam jedan gol... Jel ima neki drugar sa tv karticom, arenasportom i pristojnim uploadom, koji bi bio voljan da strimuje zvezdine tekme? Naravno isključivo za nas drugare sa rura.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...