Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

realno, nemam ništa protiv kad likovi budže kola, može to da bude gotivan hobi, ali ovo skidanje ekološke opreme je hevi

Svaki treći autobus GSP-a je takav, ujedno i razlog zašto je vrlo nezgodno u centru grada držati otvorene prozore na kolima iako je vrlo prijatno napolju :(

koja si marija antoaneta jebo te :D

Link to comment
Share on other sites

Иначе, ако вам се учинило да је био пожар јуче на Кошутњаку..... То је била само ортакова Ибица [:D]

304014_10151150098959463_168287155_n.jpg

znaci tvoj ortak vozi ovaj cuveni traktor od ~ 180ks!

vidjao sam ga po gradu i na track dayu, lepo ide za dizela, ali brate, stalno mu je crn gepek. :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ма каква екологија, 90% половњака који су фабрички ишли са катализаторима је без њих из простог разлога што се после одређеног времена распадну и почну да гуше ауто, а нови су скупи (200+е) и људи неће да их купују. Е сад фора је у томе што су то обично бензинци па се не примећује да немају катализатори (јер кад је добар мотор бензинци не диме).

Такође има случајева и где су људи имали добре катализаторе, али су им их мајстори скинули беспотребно и продали их у старо гвожђе за 50+е.

Тако да он не загађује ништа више него већина аутомобила у граду, само што се код њега види то загађење, док се код осталих не види

Link to comment
Share on other sites

Ма каква екологија, 90% половњака који су фабрички ишли са катализаторима је без њих из простог разлога што се после одређеног времена распадну и почну да гуше ауто, а нови су скупи (200+е) и људи неће да их купују. Е сад фора је у томе што су то обично бензинци па се не примећује да немају катализатори (јер кад је добар мотор бензинци не диме).

Такође има случајева и где су људи имали добре катализаторе, али су им их мајстори скинули беспотребно и продали их у старо гвожђе за 50+е.

Тако да он не загађује ништа више него већина аутомобила у граду, само што се код њега види то загађење, док се код осталих не види

onda se opet vraćamo na to da na tehničkom ne rade svoj posao. s jedne strane te zajebavaju ako imaš tačku na šoferci a s druge ovaj traktor gore uredno može da se registruje

Link to comment
Share on other sites

Па да. Да имамо техничке какви су прописани законом верујем да би се количина аутомобила на Београдским улицама преполовила. Људи сад хватају кривине док могу [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa kakvih automobila ima po beogradu,nisu ni za staro gvoznje a ne za ulice pa pice,uvek ce kod nas biti prevara, ja sam prosle godine radio tehnicki na nevidjeno :D i zato sam ove godine imao problema zbog toga ,ali boze moj :D

@mitch: Ima on mnogo vise od 180ks :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Нема потребе за икаквим подмићивањем, ја ауто ни не возим на технички. Већина агенције има посебну тарифу за регистрацију са и без техничког (обично је разлика 500-1000дин).

ТЈМе има око 180 без нитра, али са нитром то ни он сам не зна [:D]

Edited by strokan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...