Jump to content

Recommended Posts

aj prekinite da smarate čoveka na svakom koraku.

smorili ste podforum.

mandove, isto mi se desilo i to nekoliko puta.

pokušavaj da ukucaš te cifre više puta, i ja sam morao, dok ih ne prihvati. probaj da ih uneseš s uključenim capsom. meni je to jednom upalilo.

i uključi sms protect, i svaki put kad ti ga blokiraju, šalju ti na fon kod koji kucaš da ga povratiš. ne radi kao authentikator.

Link to comment
Share on other sites

Oh vidi vidi neko nam je skemovao ljude za akaunte pa ima iskustva.

Mohicane smorio si brate za medalju, gde god da se Cruizer javi ti trollujes i flamujes. Pa sta ako je pokusao da proda item po 10 puta vecoj ceni. Ja sam isto tako zavaljao bow za 50m na AH koji realno vredi od 5-10m , i nije mi zao sto se neko navukao i kupio ga.

Njegovo je da ponudi, vase je bilo da kazete ne hvala.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Postavlja se pitanje ko je tu zaista retard u celoj ovoj prici ?!

Onaj sto je sa 50 postova dosao da soli celom forumu pamet.

Inace pitao drugare iz ns-a jel znaju kruzera i dobio naravno odgovor da je retard.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

broj postova je najbitniji. Uvek bio.

Mi ovde zakljucujemo o nekome na osnovu njegovih postova. Tako ce recimo marmen uvek biti retard ma kolko postova imao, a neko drugi ce steci neko postovanje i u tom smislu nije bitno koliko neko ima postova ali je bitno kakvi su neciji postovi, a sto ih vise ima to je bolji zakljucak.

Ako neko ima 20 postova i nastupi sa glupostima kao sto je to ovaj uradio naravno da je odma okarakterian kao ful retard.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mi ovde zakljucujemo o nekome na osnovu njegovih postova. Tako ce recimo marmen uvek biti retard ma kolko postova imao, a neko drugi ce steci neko postovanje i u tom smislu nije bitno koliko neko ima postova ali je bitno kakvi su neciji postovi, a sto ih vise ima to je bolji zakljucak.

Ako neko ima 20 postova i nastupi sa glupostima kao sto je to ovaj uradio naravno da je odma okarakterian kao ful retard.

All that coming from king of retards. 7k postova tokom godina, a nista pametno receno... Pitam se pitam... Zanima me sto te drugari u NS zovu "Mlohi"... Mozda zato sto si dobar decko ;)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Kako bi ti tacno znao da li sam ili ne rekao nesto pametno.

Pitaj ih onda, ako uopste smes da im se obratis jer smatraju da si jelte retard.

Sto volim kada na retoricko pitanje dobijem odgovor :D Ja nemam problema cak ni sa poznanicima ovde, a sad ako neko misli da sam "jelte" retard i druzi se samnom, nisam siguran koliko je i on sam pametan... Ili koliko su tvoje tvrdnje, jelte tacne... Sve u svemu poceo si da smaras ceo forum sa svojim stalkovanjem moje persone, tako da mogao bi da iskuliras malo i posvetis se sebi... Iako sam jelte retard, posvecujes mi previse paznje i to mi ne ide u glavu nikako...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Mi ovde zakljucujemo o nekome na osnovu njegovih postova. Tako ce recimo marmen uvek biti retard ma kolko postova imao, a neko drugi ce steci neko postovanje i u tom smislu nije bitno koliko neko ima postova ali je bitno kakvi su neciji postovi, a sto ih vise ima to je bolji zakljucak.

Ako neko ima 20 postova i nastupi sa glupostima kao sto je to ovaj uradio naravno da je odma okarakterian kao ful retard.

Imash stereotipe prema ljudima sa malim brojem postova. Morash da ih se oslobodish.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...