Jump to content

Underail


G!!!

Recommended Posts

jebt kako sranje izgleda? meni recimo superiska izgleda

cisto pregledno, i ima nekok smekica, a i neka alpha verzija je u pitanju

da radi jedan covek, sprema public demo za jesen a onda ce da kickstartuje najverovatnije

sranje je jer izgleda sranje i pod zemljom je... aj bezi bre [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bice dosadno i jednolicno posle kraceg igranja, jer ce se ovi hodnici i plasticno dizajnirani okolis i predmeti ponavljati u nedogled.

Posto je podzemlje, eventualno moze, a i prema svojim ociglednim umetnickim sposobnostima, da ubaci tunel kroz zemlju, koji ce takodje biti los.

Da se radnja dogadja iznad zemlje, moralo bi da ima vise detalja, tj. morao bi da angazuje nekog da mu taj deo odradi. Cak i po ovoj trenutnoj "prici", fali neko ko ce da odradi grafiku. A taj isti bi mogao da mu odradi i ikonice, UI itd...

Ovako, sve zeli sam, sto je greska. Gubi vreme na necemu cemu nije dorastao, umesto da se koncentrise na ono sto zna i sto moze da usavrsi sa dovoljno svog vremena.

Link to comment
Share on other sites

lol

pa covek tek razradjuje ideju do crowd funding-a

koliko osuda na jednom mestu za jedan one man indie projekat... fiju

sto se njegovih umetnickih sposobnosti tice, ti se jedan od retkih koji ima negativno misljenje

u ostalom nas je covek, daj mu kesha pa ce mozda i da te poslusa

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije to osuda njega, vec principa kod nas sa veoma retkim izuzecima.

Vrlo je teško naći ma i dva čoveka, a kamoli više, da nešto timski odrade, a da plodove ubiraju nakon toga. Em mogu bolje tako da odrade, em mogu tako više keša da uzmu.

Ali ne, ako nema para sad i odmah, e onda idu filosofiranja "nemam vremena sad", "znaš, za to treba vreme, a samim tim i pare" itd itd. Te je šteta, što se mnogi, potencijalno uspešni u ovakvoj oblasti, zadovolje sa nečim skroz levim a što će doneti manju kintu... ali sad i odmah.

Ok ako se samo meni ne sviđa dizajn. Bolje po igru i tog lika.

Da sam imao keša kad je trebalo, baš za ovakve stvari, sad bi ti verovatno umesto Fallouta veličao nešto drugo, držao moju sliku na zidu i klanjao mi se svako jutro. :tf:[:D]

Link to comment
Share on other sites

Fallout je AAA igra ne kapiram kako neko može da se trpa u zdrav mozak iluzijom da može da replicira AAA kvalitet sadržaja jedne AAA igre, pa jebote priča, npcovi, questovi, skriptovi, statovi, itemizacija, mehanika to je posao i to za ceo tim ljudi. Da izgeneriše proceduralno čmuljav content može svako khmblizzkhm ali ako je ostalo dehumanizovano, iz zablude da može ili nedostatka ljudi da to rade još jedna ideja ispišana sa nadvožnjaka...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ma da ne trebaju ljudi da pokusaju uopste, i onako nam svake godine izlaze Fallout klonovi......... Otkud znate da nece jos ljudi da krene da radi na projektu posle kickstarter kampanje ?

Niko ne misli da ce igra biti AAA naslov kao Fallout koji je imao gomilu detalja koji su je cinili odlicnom ali neka se drzi iste mehanike i bice dobra igra.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

izasao alpha demo

http://www.indiedb.com/games/underrail/downloads/underrail-alpha-demo-v041

woah, igrao sam malo, zezao se sa kreiranjem lika, i ono zaista delluje kao da bi mogao biti full scale oldschool rpg ala FO

ok fali malo brusenja, malo ui, malo kretivnosti u dijalozima i questovima, ali za jednog coveka ovo je vise nego sjajno :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skroz da bi mu platio pivo i svakako ću da probam da vidim šta može jedan čovek da napravi ali ako kao što G kaže

fali malo brusenja, malo ui, malo kretivnosti u dijalozima i questovima

čega bre onda ima? potencijala? :tf:

Orthographic camera and turn based combat do not a Fallout make [:D]

Ako se slučajno ispostavi da igra ima više od sat vremena kvalitetne zabave u sebi kupiću je sa prvim Indie Bundleom u koji upadne :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

za pocetak demo mozes da zavrsis bez i jedne borbe, tako pisu na rpgcodexu nisam stigao da probam

ali ne, nemojte probati demo bas je bezveze i jadan i cemeran :D

ja necu igrati jer cekam celu igru... iako generalno ne uzimam originale ovo bih kupio kao podrsku igri..ne znam da li moze da skupi pare na kickstartu... jer bez sredstava tesko da moze ista da uradi...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Application: underrail.exe

Framework Version: v4.0.30319

Description: The process was terminated due to an unhandled exception.

Exception Info: System.IO.FileNotFoundException

Stack:

at x4.a(System.String[])

za sad mi se sviđa, ne može svako da je igra :tf:

edit: brainfart, instalirao preko .msi umesto da pokrenem setup da pokupi XNA

Edited by Shekk
  • Upvote (+1) 1

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Probao sam malo i ono, meh, ne dojmi mi se, prestao sam da se ne smorim skroz posle gutanja "crvene pilule koja odblokira psi powers"... /rolleyes... probaću full demo kad izađe nisam ni optimista ni pesimista, naći će igra svoju publiku i guess

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...