Jump to content

KUPUJEM BATTLNET BALANCE


Recommended Posts

Verujem da vecina vas prodaje iteme na RMAH i gomila pare na battlenet u nadi da ce jednog dana moci da ih podigne. Ja zelim da otkupim taj novac po sledecim uslovima

*Minimalna suma 100e

Trade bi se odradio na sledeci nacin:

- Nadjemo se u igraonici u Novom Sadu. Ja postavim random item na RMAH u vrednosti koju vi zelite da prodate. Vi kupite item i ja vam na licu mesta isplatim KESH NA RUKE u gore pomenutoj proporciji. Poslujem ISKLJUCIVO u Novom Sadu. Kome je to problem da dodje do Novog Sada druga opcija je slanje Post Netom. U tom slucaju vi prvi kupujete item.

Za vise detalja kontakt na PM gde mozemo razmeniti skype i dogovoriti sve.

MOLIM LJUDE KOJI MISLI DA JE OVO PROTIVZAKONITO/NE MORALNO/PRESKUPO/STAGOD DA SE KLONE OVOG TOPICA.TOPIC JE ZA SVE OSTALE KOJI HOCE DA PRODAJU BATTLENET PARE KOJE SU TAMO BEZVREDNE ZA PRAVI KESH

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Posle malo boljeg proracuna svih provizija i zakidanja prilikom mnogobrojnih transvera morao sam da promenim cenu. Svi koji su se javili do ovog trenutka bice usluzeni po staroj ceni. Da ne objasnjavam sad koja je procedura da pare sa aukcije dodju do vashih dzepovao, uglavno ovako mora.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bump

Ovo je aktuelno jos samo neko vreme. Uslovi su malo promenjeni ali u svakom slucaju ako nemate drugi nacin da podignete bnet balance javit se. Sto se pre javite vece su sanse da cemo odraditi posao posto mi je budzet limitiran a vec nekoliko ljudi je na cekanju

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Molim admine da sankcionisu ovo. Nikoga nisam prevario. Decko iam nekih problema.

Ja sam jednostavno promenio uslove trgovine i on se naljutio i sad pise gluposti. Tipicna Srpska posla.

Sve sto sam imao sa njim je konverzacija preko pm-a

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Prvo za tebe nisam decko...

Drugo poprilicno sam siguran da kada neko kaze da ce ispostovati dogovor, i onda odbije da ucini isto, je po definiciji prevara ili krivicno delo. Bilo da je rec o usmenom, pismenom ili bilo kakvom drugom vidu poslovanja. Lepo je to sto si 10 puta menjao uslove saradnje, sto se moze videti i u ovom topicu, i po potrebi ponovo re-postati od strane moderatora. Nije mi samo jasno kako imas obraza da se javis???

Predlozio si mi tu saradnju jos pre mesec dana, i rekao da ce sve biti realizovano za koji dan. Kada sam te pitao sta se desava ispalo je da si zaboravio da nisi u Srbiji, cujemo se za mesec dana kad se vratis... Koja je onda bila svrha tog predloga za saradnju? Rekao sam ok, sta sad def. nije za saradnju, i samo zanemario poruku. I onda mi se juce javljas nakon mesec dana bez kontakta da umesto dogovorene vrednosti od 1.5 eura za 1, to obavimo za 2.3 eura za 1 euro. Cudno ali meni zvuci kao prevara.

Trece ja tebe nisam vredjao zar ne? Napisao sam samo ono sto si ti sam napravio i zasluzio, tako da ako bas hoces sankciju neka ti moderatori ostvare zelju...

Link to comment
Share on other sites

Ok dobro je sto si sad lepo obrazlozio. Prvi post gde si samo napisao da sam prevarant moze da se tumaci na mnogo nacina. Ja evo potvrdjujem da dobar deo svega sto si napisao tacno. Osim ovog dela gde sam ja rekao da ce sve biti sredjeno za par dana. Lepo sam ti napisao u PM konverzaciji da ortak sto je trebao da radi samnom nije pri parama (on je sad i odustao od celog posla) i da se ja vracam u Srbiju za manje od mesec dana (to je bio kraj juna).

A to sto sam ja prekrsio forum dogovor ide iskljucivo meni na cast. Igra se kolko vidim raspada (smorila je) i ja ti garantujem da ti nikada te pare neces videti. Tako da eto priznajem, zakidam, djubre sam, ali nikog prevario nisam.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Lol? Gde sam te tako nazvao. Ja sam rekao da imas problema a ti si to odma izvrnuo. A konkretno sam mislio na problem sto si se naljutio i nazvao me prevarantom. Al dobro slazem se i ja da obustavimo dalju raspravu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...