Jump to content

ArcheAge


Recommended Posts

Pa prvo likovi sa patron statusom imaju prednost pa ostala marva, nema tu nista posebno. Imas dve liste, jedna se puni nalozima sa patron statusom a druga bez njega. Kad se pravi lista za ulazak prvo se uzmu svi na patron listi pa tek onda ovi bez njega. Jedino je tako logicno :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

riba hoće da počne da igra ovo govno, na kom serveru peglate? i može li se izabrati neki lowpop serveri, pošto vidim da vi uopšte ni ne dođete na red da igrate :D:D:D

 

Najgore je to sto nema neke razlike u popunjenoti servera, na svima se ceka dosta. Desava mi se da cekam i po 7,8h da udjem ali ja sam se zajebao i napravio acc na Kyprosi koja koliko sam razumeo vazi za najpopularniji od svih. Tako da bih joj preporucio da izbegava taj ako ne moze da se strpi da prodje ovaj pocetni hype i otvore neke nove servere.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Унинсталирао сам игру. Ок, кореја ко кореја, свака теби част и Мрхију који ће у свакој игри наћи зајебанцију јер има такав утицај на људе...чак и у тетрису. Али ово...па ни гв 2 који сам воршиповао не би трпео толико...ало људови..9 сати чекања????!?!?!? ШУПМ

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

riba hoće da počne da igra ovo govno, na kom serveru peglate? i može li se izabrati neki lowpop serveri, pošto vidim da vi uopšte ni ne dođete na red da igrate :D:D:D

 

Na Orchidna (ili tako nesto) serveru se najbolje prolazi sto se queue-a tice, bar sam ja stekao takav utisak (nikad nisam cekao duze od 2.5h kao f2p u peak-u). Verovatno zbog toga sto je jedan od onih servera koji su kasnije dodati (mozda i poslednji).

Link to comment
Share on other sites

Унинсталирао сам игру. Ок, кореја ко кореја, свака теби част и Мрхију који ће у свакој игри наћи зајебанцију јер има такав утицај на људе...чак и у тетрису. Али ово...па ни гв 2 који сам воршиповао не би трпео толико...ало људови..9 сати чекања????!?!?!? ШУПМ

jeste mnogo cekanja ali i to ce doci na svoje kad malo opadne hype.

Link to comment
Share on other sites

Popravili su malo situaciju sa queue tako da se sad ceka relativno malo.

 

Ja juce nisam cekao duze od 20 min u prime time na eanna serveru gde se ranije cekalo po 7 sati.

 

Malo su nastelovali kikovanje afk likova i izgleda da je to mnogo pomoglo jeste da te sad sutne ako recimo odes da skuvas kafu al dobro sve je bolje nego da cekas 7 sati u queue.

Edited by Arimos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...