Jump to content

ArcheAge


Recommended Posts

Skinuli su ban sa IP adresa posto su ljudi masovno poceli da pljuju svuda po forumima, a i mnogi su odradili chargeback tako da su ukinuli ban na IP adrese


E a ja taman skinuo klijent pre par dana, ali nisam nasao jos uvek english patch koji radi. Ok pada uninstall, morace da se ceka izgleda.

 

http://www.mmocast.com/featured/archeage-ru-account-registration-guide-english-patch/   ovde ti je patch dobro procitaj tekst i kako se patchuje

Edited by esoxman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U petak 21 mart su najavili novosti povodom ArcheAge i to na live stream-u preko twitcha koji sam naravno gledao :D

 

po najavama iz Trion-a EU i NA ce dobiti bolju igru sa mnogo manje p2w od RU i KR servera.(izgleda da su shvatili)

i jos nekih sitnih razlika koje idu u prilog EU,NA serveru.

 

E sad sta je razocaravajuce je to sto nema nikakve najave ni za close betu vec da ce alpha test trajati jos par nedelja

tako da uz sve sto su dosad rekli po mojoj proceni ne ocekujem igru pre septembra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zamolio bih vas ako neko dobije invite/key za Alpha Test, a iz nekog razloga ne moze ili nece da igra, dok je pri tom dobre volje da pokloni nekom, bili bismo jako zahvalni (ima nas trojica) i svidja nam se igrica poprilicno. Igramo na ruskom trenutno i cimanje nam je vise sa njihovim jezikom koji nemamo blage veze. Unapred zahvalan :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko sam razumeo na livestremu sinoc Engleska lokalizacija je gotova, samo im je ostalo da testiraju dal je sve u redu i jos da prevedu na Francuski i Nemacki.

 

Dobra vest je sto se drze plana koji su najavili sto bi znacilo da ce closed beta vikendi krenuti za jedno 2 meseca a mozda i ranije.

Link to comment
Share on other sites

Klasican Koreanski MMO od ovoga sto sam do sad video. NIsam uspeo da napravim muskog karaktera da nije girly. Imaju neka rasa macaka pa oni kao nisu zenskasti ali inace - klasika koreja. Igra ima 700 sistema cim pocnes da igras tako da ce learning curve da bude malo poveci dok se sve pohvata li ok je to. JAvljam jos utisaka kada budem proveo vise od dva sata.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam trajlere, i pratio streamove na twitchu.. po meni ova igra obecava... :)

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije bas za neko hc igranje ali za upoznavanje sa igrom je odlicna stvsr. Ja sam stigao do nekog 15-16tog lvla i kad pocne englesks varijanta bice mi mnogo lakse...

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...