Jump to content

Trebami Pomoc oko WOW


Heaton1

Recommended Posts

Pozz

Ovako , uzeo sam 1 wow account , dao sam za njega LOL account

E sad lik mi dao od WOW account full info ...

Sve sve sve,,,

E sad me zanima posto nece da mi da fotokopiju licne karte i zbog toga mi je sumljic *izbegava me

Dali moze nekako da povrati WOW Account ....???

I kako da ga osiguram , da nemoze vise da ga povrati ...

I zanima me na koj nacin moze da povrati account ...??

Ja imam znaci full info od accounta....

Edited by Znaci.Maree
Link to comment
Share on other sites

I nikako ne uzimaj sken stare lk ili starog pasoša ( bez obzira što je važeći, ako je stari plavi pasoš Blizzard može da pravi problema ).

Tako da ako ti je neki retard prodao tako nešto ili namerava da proda gledaj da mu poskačeš po lobanji onako, čisto preventivno ...

Link to comment
Share on other sites

Scan licne ili pasosa ti ne znaci nista u zivotu jedino da znas ko ti je prodao acc. Ako neko hoce da vrati svoj acc vrati ce ga, ja sam jednom klincu vratio wow acc(acc koji nije bio jos merdzovan na bn) posle skoro godinu i po dana. Klinac je prestao da igra i posle godinu i po odlucio da se vrati, pokusao da se uloguje i nista. Lepo napises blizzu pisamce i kazes odredjene podatke cak nisam ni slao scan licne i posle par dana wow acc je bio skinut sa bn acc nekog lika iz Holandije ako se ne varam i merdzovan na acc klinca.

Ukratko ako neko hoce da te zajebe zajebace te i pored licne karte i pasosa. Jedini nacin da nesto zadrzis za sebe je da kupis sve delove pravis klon bt acc, znaci isto ime i prezime kao kupljeni acc, napravis na hotmail-u/yahoo/gmail-u/whatever shit free e-mail acc sa istim podacima transferujes lik/ove na svoj novi i to je tvoje za sva vremena to ne moze niko da ti mazne tako lako sve ostale kombinacije moze da ga *******

Link to comment
Share on other sites

Gramaticki gledano - NAJBOLJI TOPIK IKAD!

Ako se gleda fakticki, gramaticki i nije tako lose ^^

Za sve sto mozes da dokazes da si kupio i uredno platio (kartica, paypal i ostala sredstva placanja) uvek mozes da povratis. Nikakav merdz, nikakav pasos tu ne mogu pomoci. Ovo sto je rekao brb je najbolja solucija, ali sam account kao account je zasticen dokazom o placanju i tu ne mozes nista, tj uvek onaj ko ga je kupio moze da trazi da mu se vrati sto je nekada platio.

Link to comment
Share on other sites

Da si isao u skolu naucio bi da citas i sve ostalo vezano za pravopis. Verovatno bi uspeo da uocis i procitas pravila foruma, pre nego sto si ispamovao isti, i ne bi bio banovan na tom useru.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

kakva skola , imao sam obaveze da cuvam ovce :fp:

imam neki Error na account Znaci.Maree

kad hocu Login izbaci mi error i pusangija....

nemogu da pogledam poruke .x.a.xa.x.ax.a

Ajde brate napusti ovaj forum...MOLIM TE !

1.Nekulturan

2.Dosadan

3.Nepismen...

4.idi cuvaj ovce

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...