Jump to content

Letnje gume


Dule_smor

Recommended Posts

21 hours ago, voodoo_ said:

Ne moraju nego tabloidi clickbaituju nalsovom "obavezne letnje gume" a u tekstu u stvari nisu obavezne nego je glup ko vozi s njig.

na radiju sam na brzinu cuo nesto "....nov zakon..... letnje gume obavezne .....bla bla"

i evo sad guglam, jebeni botovi i u novinama, i na tv-u i radiju i netu... pa sta je ovo jedna velika skripta koja siri isto sranje od reci do reci po svim mogucim medijima

 

poyy

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, G!!! said:

na radiju sam na brzinu cuo nesto "....nov zakon..... letnje gume obavezne .....bla bla"

i evo sad guglam, jebeni botovi i u novinama, i na tv-u i radiju i netu... pa sta je ovo jedna velika skripta koja siri isto sranje od reci do reci po svim mogucim medijima

 

poyy

to je oduvek bilo tako samo nisi primećivao jer je sad više medija pa se više širi. suštinski ako već ne rade c/p od drugih većina uzme sa jednog izvora, iz neke novinske agencije ili šta god i samo šalje dalje.

Link to comment
Share on other sites

ma jok, ozbiljno se cima

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1. Pređeš 40 hiljada
2. Doteraš u Srbiju
3. Prodaš baticama koje voze BMW ali im je skupo da kupuju nove gume pa uvek voze polovne iz uvoza ali očuvane (u prevodu polućelave s otvrdnulom gumom od starosti)
4. Profit?

Edited by voodoo_
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

oko milion kilometara

  • Like +1 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2019 at 4:10 PM, Dule_smor said:

nego jel pise negde koja je prosecna kilometraza koja moze da se predje sa odredjenim gumama, ne vidim da ima taj info...znam da to mnogo varira od stila voznje, puteva itd, ali cisto orijentaciono...

iz mog perioda bavljenja time, računaj između 20 i 40k - ALI to je samo okvirno jer zavisi baš od ovoga svega što si ti napisao.

Link to comment
Share on other sites

tbr presao sam sad 36k mislim da se jos na gumama vide one linije boja koliko su nove 😄

a na svim kolima koje sam imao i koje smo imali kao porodica dok sam bio malji deca, nismo ispod 60k nikad menjali. 

mozda smo stekare, al mozda i dobri vozaci?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

60k mi deluje bas mnogo, ja cenim da predjem oko 40-50k sa jednim setom pre zamene. Problem mi je i sto otprilike s jednim setom predjem oko 10k godisnje tako da onda posle tih nekih 4-5 godina krenu polako da propadaju gume bez obzira na dubinu sare i sl. Plus recimo trosim letnje vise nego zimske jer obicno leti idem na more, generalno vise putujem kad je lepo vreme i sl, sto nas opet dovodi do individualnih navika :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2019 at 9:26 PM, dovlagsi said:

tbr presao sam sad 36k mislim da se jos na gumama vide one linije boja koliko su nove 😄

a na svim kolima koje sam imao i koje smo imali kao porodica dok sam bio malji deca, nismo ispod 60k nikad menjali. 

mozda smo stekare, al mozda i dobri vozaci?

to je zato što ti je vrh put na relacijama na kojima se voziš!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...