Jump to content

Letnje gume


Dule_smor

Recommended Posts

On 18.7.2017. at 9:18 AM, Junkie said:

Ne budite mrmoti , lepo sam napisao :)

Michelin recommends, a ko hoce moze i oko vrata da ih nosi preko leta, ofc

stockage-pneu-uk.jpg

a onda probaj negde da pogledaš kako slažu gume u magacinima kad ponestane prostora na policama :))

pa onda tako i prezime jedno 4-5 meseci ispred magacina katkad :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Koje god da odabereš, ovde ima dobrih cena:

 

r4uymMq.jpg

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pošto nisi neki Luis Hamilton bukvalno uzimi letnje bilo koje najjeftinije samo da nisu baš najgori kineski krs. Na Focusu sam u toj dimenziji vozio letnje i Michelin i Dunlop i Tigar i bas nikakvu razliku nisam primetio. Jedino sto su Dunlop bile neke sport Maxx koje su u tom momentu bile na akciji, sa brzinskim indeksom Y (do 300 km/h) i jedina razlika koju sam ja primetio jeste da su se brže potrošile...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Uzeo Miselinke, pise made in Spain heh...i to zamalo da me zajebu da mi uvale umesto 205 jebene 215 koje su iz nekog retardiranog razloga skoro 50% skuplje

Pa kako da te zeznu kad čitaš valjda šta piše :) 215 je malo redja pa je zato možda skuplja ali 50% da je skuplja to mi je nešto čudno :)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

zato sto su mi zimske 205 bile na celicnim felnama, nisam ni video da su ove letnje na alu felnama 215...al pasuje i 205 na njih tako da je ok ispalo na kraju...i meni je bilo cudno, tipa oko 70, a ova preko 100

Mogao si da napraviš kombinaciju sa zimskim i felnama, zavisi šta ti odgovara. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...