Get Adobe Flash player
GibanicA

Koji krevet i dušek kupiti

Recommended Posts

uzmi, skupo je al ako imas, da, uzmi. Sultan je isto super.

Ja sam pre par meseci uzeo mislim obican diplomat (140x200) i super sam zadovoljan njime. Krevet sam kupio u Ikei ali bukvalno jedini dusek koji mi se tamo svideo je kostao fazon duplo vise od ovoga. Tako da bih ja preporucio Scharalafiju ili kako se vec pise.

6 hours ago, fatboy said:

Braco, resio sam da obradujem bolna ledja i konacno zabodem novi krevet valjani i offc dusek (180x200cm)... Ocu li se zaebati ako uzmem ovaj dusek, na akciji je sada za 60K?   Drugi pik su mi oni Bernarda duseci, al nisam detaljnije stigao da ih proucim jer ih ima pun kuratz modela...

03_extra-diplomat.jpg

спаваћеш као беба, имам исти.

Душа ако вам је чиста, спаваћете као јагње. Душек у вредности једног доброг кандила није потребан.

Evo prodje godina od kako spavam na bernardinom duseku, mogu sa sigurnoscu reci da pametnije nisam potrosio pare. Kapiram da je ista prica i sa sarlafijom, nijanse su u pitanju.

Ps. Taman sam hteo prekosutra da odem da vidim kakve jastuke prodaju i dal su overpriced.

Edited by Kemp.

oko kreveta, ja sam uzeo ovaj Aleks krevet, prvi, mislim da je oko 60.000 bio + fresh prima dusek za 40.000. Dobar je Cempres, neka zlatna sredina izmedju forma ideale i stolarskih kreveta po meri

http://www.cempres.rs/kreveti/

Stigo krevet i madrac, 160 x 200, hteo sam 180x200 al preveliko za sobu jbg, i ovo ce da radi poso, extra diplomat here I come   o/

20180618_205536.jpg

trazio sam duplo vise letvica, tzv extra support......  :tf:

20180618_204955.jpg

trazio sam duplo vise letvica, tzv extra support......  :tf:

Jel zbog prcanja matori :DDD

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Tapatalk dijaspora ponovo napada!

Edited by fatboy

@Nig, jesu li ti rekli da podmetnes lesonit izmedju letvica i diplomata?

jesu, ali ne pada mi na pamet.... zato sam uzeo 3 x vise letvi..... mnogo jedu govna oko tih duseka, suludo je zatvoriti ga od ispod da ne moze da dise a jos ludje da se zajebavam sa busenjem 1000 rupica u lesonitu... Okretacu mu strane nakon 6 meseci i to je to, opruge se nece sjebati svakako.

Edited by fatboy

meni je lik u prodajnom salonu rekao da stavim lesonit, da ne treba da se bushi lesonit jer dusek je em od tih shmensi materijala em dishe sa strane i da ga flipnem na 2-3 meseca i po gore-dole i po levo-desno osovini i da ima da traje 30+ godina =oD sve sam ga poslusao, ultrazadovoljan sam =o)

Ista prica, i ja stavio 2 ploce lesonita i izbusio. Samo bi trebao da okrenem dusek, prodje godinu dana...

o nabijem vas na kuratz, gde ste jebeno nasli lesonit table, kad sam pitao za iste gledaju me ko da sam trazio kriptonit

Ne znam gde su oni našli ali to imaš u bilo kojoj radnji gde seku ivericu po meri, tipa Agacija i slično.