Jump to content

Koji krevet i dušek kupiti


Recommended Posts

gde me nadje - najuzasnija nacija sto sam do sad video (ako flamance posmatram kao holandjane)

Mada danas nesto skocise u mojim ocima

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, tortky said:

Vi koji ste radili istraživanja i tako to, da li se isplati kupovati neki "nadušek" ili da skupim kintu i kupim novi ram/krevet + pravi dušek?

U poslednje vreme sam počeo da se budim sa TAKVIM bolovima u leđima/ramenima, da mi muka pripadne kada treba da legnem da spavam jer znam da ću ujutru pola sata da se UVIJAM od bolova... Već godinama sam hronično umoran i sada sam siguran da je to zbog lošeg načina spavanja :(

kod mene svi spavaju na dormeo (ae) prostirkama, i vecina ortaka, svima je vrhunhski. ako mozes kupi dusek kapiram, ali ovo je ful cujprilix

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

povrđujem ovo što je korisnik @Vlada_ napisao :D

 

Ja spavam na Dormeo Renew prostirci, 6 cm, prvo sam godinama odbijao to da uzmem jer mi je delovalo da je to premekano, nekako utoneš, ali kada probaš shvatiš zašto ljudi kažu da je to "oblak za spavanje" :DDDDDDDDDDDD srsly, vrh mi je skroz, čak kontam da bih mogao i na podu da spavam na prostirci, da imam neki hipsterski industrial stan fazon

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tortky said:

Kapiram da mi za dušek treba ram - ne mogu samo da ga pljusnem na garnituru bez "ograde" jer će se, kanda, deformisati i upropastiti?

Treba ram, pre svega zbog prozračnosti, jer ako ga pljusneš na garnituru proizračnost je skoro nula.
E sad, ako ti je baš frka, možeš možda mesec-dva držati tako na garnituri, dok ne skupiš keš i za ram (jer si puk'o sve pare na dušek i iphone jooooooj :D)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Braco, resio sam da obradujem bolna ledja i konacno zabodem novi krevet valjani i offc dusek (180x200cm)... Ocu li se zaebati ako uzmem ovaj dusek, na akciji je sada za 60K?   Drugi pik su mi oni Bernarda duseci, al nisam detaljnije stigao da ih proucim jer ih ima pun kuratz modela...

03_extra-diplomat.jpg

 

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre par meseci uzeo mislim obican diplomat (140x200) i super sam zadovoljan njime. Krevet sam kupio u Ikei ali bukvalno jedini dusek koji mi se tamo svideo je kostao fazon duplo vise od ovoga. Tako da bih ja preporucio Scharalafiju ili kako se vec pise.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fatboy said:

Braco, resio sam da obradujem bolna ledja i konacno zabodem novi krevet valjani i offc dusek (180x200cm)... Ocu li se zaebati ako uzmem ovaj dusek, na akciji je sada za 60K?   Drugi pik su mi oni Bernarda duseci, al nisam detaljnije stigao da ih proucim jer ih ima pun kuratz modela...

03_extra-diplomat.jpg

 

спаваћеш као беба, имам исти.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...