Jump to content

Koji krevet i dušek kupiti


Recommended Posts

Kičma (ponajviše njen donji deo) počinje da me zajebava od sedenja za kompom na poslu i počinje da me opasno smara..za početak delimično sam okrivio krevet odnosno kauč na kome spavam..kapiram da ona sredina odnosno udubljenje koje nastaje prilikom prelamanja ima delimične veze sa mojim bolovima..tako da sam odlučio da kupim novi,tvrdji sa nekim adekvatnim dušekom..jel ima neko neka iskustva,koji su najbolji, najudobniji i najprihvatljiviji za kičme? gde bi to bilo najbolje kupiti?

znam da treba i da vežbam i da se masiram da bi bol u kičmi bio manji ali oko toga sam se već informisao i počeo da radim neke vežbe..trenutno mi je krevet krucijalan!

Link to comment
Share on other sites

Шларафија душеци са ручно везиваним језгрима, коштају колико и онај сунђер, а немају такмаца међу конвенционалним душецима. њихова тајна је у томе што је цела површина душека у језгрима. дају гаранцију 20 година, тешки су као туч, а могу да се пирају између 4 тврдоће. за сваког ко има проблем са леђима су просто измишљени.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao ozbiljnih problema sa vratom, a onda sam pre 4-5 god kupio dormeo memosan jastuk i od tad vise nemam problema. doduse moram nesto da stavim ispod njega posto je dosta nizak. takodje, prestao sam da spavam na stomaku i uglavnom spavam na ledjima.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kreveti lezbos heheeeehe

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jastuk od kaučuka/latexa je totalni win. Pre jedno 4 meseca sam ga iz zajebavanje kupio (mislim da je cena i dalje oko 1800din) i od tad stvarno nemam nijednu zamerku!

Ne znam od čega su ovi Dormeo pravljeni, ali ove neću menjati sigurno nikada... :)

/edit: Doduše ovde je glavna tema dušek, ali koliko vidim na linkovima imaju i dušeci od latexa tako da su ti oni pun pogodak. :)

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam. Ja sam dosta godina spavao i na šlarafiji i na latex krevetu (konkretno Optimo) i moje lično iskustvo je da oba kreveta imaju prednosti i mane, ali je u pitanju subjektivni pogled. Ne bih ulazio u priče o zdravlju jer tu svako ima svoj pristup i naslušao sam se toliko toga da ne znam više šta je istina. Zbog toga, još jednom ponavljam, obavezno probaj i imaj u vidu da svaki materijal popušta vremenom i da su priče o garanciji (koju ti svi daju) kerov kurac, jer posle 10 godina ili 5 ili 15 taj će dušek biti značajno lošiji jer postoje mnogi faktori koji utiču na njegovu deformaciju. Dakle, probaš, vidiš koj ti je budžet i uskladiš.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

keva moja spava na duseku kupljenom 2001 u kini :)

debeo je brat bratu 40-50 cm, tezak kao tuc i tvrd ljudi da ne verujete (lol lol lol). Sve je to na metalnom krevetu tipa bolnicki sa sve kineskim dezenom.

Prvi put kad keva nije bila gajbi, spavao sam na njemu i maltene sam imao modrice ujutro. Drugo vece, lepse, a posle toga....tu sam shvatio sta znaci dobar san i odmor, jer sam pre spavao na upalom raspalom krevetu.

Dakle, samo tvrdo, samo tvrdo, da vas sto bi rekao vudu, konsultujem.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kada sam kupovao stan prosle godine u februaru,dobio sam neki budzet (oko 120k) za bazicno uredjenje,sa tim da sam imao vec kuhinju,dvosed,fotelju,itd da ne smaram sad.Pre svega sam resio da ulozim barem 60k u komp koji mi je jeo zivce godinama i koji sam sanjao da promenim,a za ostatak para sam razmisljao sta mi najvise treba i bio sam u fazonu:"Uzecu trosed da bude fino u dnevnoj,a na njemu mogu i da spavam" i sva sreca da nisam tako uradio.Godinama sam spavao na skrnavom podstanarskom ~40e dvosedu na razvlacenje i otisao sam iz fore da vidim sta nudi dormeo,simpo i jos par ovih manjih firmi sto prave krevete i duseke.Tek tada sam skontao na kakvom sam smecu ja ustvari spavao.Nakon neke bazicne evaluacije i read up-a,zakljucio sam da je Dormeo najprekaljeniji u toj prici (a bogami isao sam jedno 3-4 puta da obidjem sve i testirao duseke svih firmi,mada bi bilo bolje da sam to mogao uporedo da uradim,ali boze moj,Srbija).Jedino sto me je kopkalo je da se prodaje preko Topshop-a.Mislim da im je to marketinski jako los aranzman jer gomila ljudi nece da kupi dormeo zato sto misle da je smece,kao i sve ostalo sto se na Topshopu prodaje.Platio sam dusek 35k za 140x210 krevet i uzeo za 12k neki krevet koji mi se svideo u nekom salonu namestaja kod Sajma.Pri tome sam dobio i 2x jastuka ona anatomska koja meni ne odgovaraju,ali sam uzeo za 3k dormeo jastuk obicnog oblika,samo sto je punjen seckanom memorijskom penom.Mind = blown.

Evo,proslo je nesto vise od godinu dana i meni je do jaja,uvek kada odem nekome u goste ili tako nesto spavam kao na drvima i jedva cekam da se vratim na moj krevet.A i za sprc je vrhunski jer se ne ugiba i ne skripi,heee heee.Definitivno jedna od najboljih kupovina ikada.

Btw,dusek je mislim ovaj Memory 2+12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...