Jump to content

Koji krevet i dušek kupiti


Recommended Posts

Evo prodje godina od kako spavam na bernardinom duseku, mogu sa sigurnoscu reci da pametnije nisam potrosio pare. Kapiram da je ista prica i sa sarlafijom, nijanse su u pitanju.

Ps. Taman sam hteo prekosutra da odem da vidim kakve jastuke prodaju i dal su overpriced.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Stigo krevet i madrac, 160 x 200, hteo sam 180x200 al preveliko za sobu jbg, i ovo ce da radi poso, extra diplomat here I come   o/


20180618_205536.jpg

 

 

trazio sam duplo vise letvica, tzv extra support......  :tf:

20180618_204955.jpg

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jesu, ali ne pada mi na pamet.... zato sam uzeo 3 x vise letvi..... mnogo jedu govna oko tih duseka, suludo je zatvoriti ga od ispod da ne moze da dise a jos ludje da se zajebavam sa busenjem 1000 rupica u lesonitu... Okretacu mu strane nakon 6 meseci i to je to, opruge se nece sjebati svakako.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

meni je lik u prodajnom salonu rekao da stavim lesonit, da ne treba da se bushi lesonit jer dusek je em od tih shmensi materijala em dishe sa strane i da ga flipnem na 2-3 meseca i po gore-dole i po levo-desno osovini i da ima da traje 30+ godina =oD sve sam ga poslusao, ultrazadovoljan sam =o)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ae da bampujem i ja u 2019. Zalutao sam slucajno u Slarafiju ili kako vec u Makenzijevoj i nisu mi delovali nesto na prvu loptu, mada ih generalno nisam nesto preterano ni probao. Medjutim sad vidim da svi hvalite ovaj diplomat extra i nesto mi govori da cu otici da ga probam i dati mu drugu sansu. Neko je pomenuo da njihovi duseci skripe u odnosu na dzepne opruge by togfu pa me zanima koliko je to tacno? Isto me zanima od kog materijala je napravljen prvi sloj? Imam fobiju od vestackih materijala i materijala koji na dodir podsecaju pipanje stiropora i neke vestacke svile,pa ako je ta situacija i ovde da se ne cimam bezveze 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

nema plastike, sunđera i gume na dodir, počinju da škripe posle 10 god upotrebe, čvrstinu postižu tablama od kokosovih vlakana, a možeš da kupiš i navlaku za dušek, koja se svuče i pere, čuvajući tkaninu.

poenta je što su žičana jezgra od Šlaravije ručno vezivana i stoga gušće skrojena od klasičnih dušeka, mašinski povezanih jezgara, koja su poređana u nizove, dok između tih nizova nema nosača, zbog čega posle nekog vremena upadaju na mestima između nizova mašinski vezanih jezgara.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dada realno nisam razmisljao o navlaci za dusek.. Gledao sam sastav tkanine i ako sam dobro skontao ima 70% poliestera koji mene jako nervira, ali kontam da navlaka resava problem. 

Na konto probanja, kako mozete da odlucite na osnovu lezanja od par minuta da li je dusek dobar ili ne? 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Dolaziš nekoliko meseci dok ne skupiš oko 8h i onda sabereš utiske i to ti je ko jedno spavanje.

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...