Jump to content

Cyberpunk 2077 - updated


G!!!

Recommended Posts

11 minutes ago, shpanac said:

Ja sam actually odigrao to nerdovski i limitirao se na jedan završetak igre po jednom playthrough 😄 Dva (tj. tri jer nisam dobio taj skriveni) nisam ni video do sada.

Moj prvi prelaz je bio netrunner i The Sun, što je kanon u mojoj glavi.

Drugi je bio sandy katana, i The Star, što mi je više bilo u skladu sa nomad vajbom koji sam izabrao.

U drugom sam se vratio da odigram još Temperance, Don't Fear The Reaper i The Devil. Ovaj poslednji mi bio toliko depresivan da sam ga ugasio pre kraja.

 

27 minutes ago, manson said:

Zar ne dobija taj štek kada završi onaj brod misiju?

Ako misliš na misiju sa Grejsonom, tu otvoriš kargo kontejner. Smasherov ključ za sobu u Ebunike dobiješ tek kad pređeš igru i izabereš da nastaviš da igraš.

Najbolja sačmara u igri je tamo 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jose Jimenez said:

Ako misliš na misiju sa Grejsonom, tu otvoriš kargo kontejner. Smasherov ključ za sobu u Ebunike dobiješ tek kad pređeš igru i izabereš da nastaviš da igraš.

Najbolja sačmara u igri je tamo 🙂

Ne sećam se sada šta je sve bilo, ali ono kada pokupiš i Porše, to možeš kada predješ brod da otvoriš.

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2023 at 8:07 PM, Jose Jimenez said:

 

Ako misliš na misiju sa Grejsonom, tu otvoriš kargo kontejner. Smasherov ključ za sobu u Ebunike dobiješ tek kad pređeš igru i izabereš da nastaviš da igraš.

Najbolja sačmara u igri je tamo 🙂

 

aha, znaci u toj misiji se dobija samo Dzonijev Porse kad se uzme kljuc za kontejner od Gjersona? Tu sacmaru mogu tek posle da nadjem kad zavrsim main quest?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dule_smor said:

 

aha, znaci u toj misiji se dobija samo Dzonijev Porse kad se uzme kljuc za kontejner od Gjersona? Tu sacmaru mogu tek posle da nadjem kad zavrsim main quest?

Da. Kad završiš igru imaćeš opciju da se vratiš u open world pred sastanak sa Hanako, ali ćeš dobiti par itema, uključujući Smasherov ključ.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zavrsih sa Sun achievmentom. Ponako, m,ogao je i malo bolji kraj od onoga sa glupim kazinom. Sad idu varijacije na temu Dzoni i V, plus verzija sa Hanako i ona secret. Odradim to, pa cu malo da se zajebavam po open worldu. Sve u svemu kul igra, legla mi je bas fino, pohvale za bracu Poljake. I da, najbolja rejv zika u igri 😄

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jose Jimenez said:

Pa bila je frka na Exitu. Kaluš orkestar pokušao da je canceluje, ali su ih Exit organizatori oduvali jer je Nina maksimalni pozitivac.

pa da, zato i kažem! 

beše zapravo bio onaj festival na Jazu, Sundance, jeste deo Exita ali nije baš Exit. A ovi su otkazali Exit iako su bili najavljeni 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

hehe...pa kad laze steam, dao mi je star i temperance, a devil nije iako sam i taj kraj sa arasakom odradio...ostao mi jos onaj secret i gg, posle malo da se zajabavam po open worldu kad mi se bude igralo...ali sve u svemu svidja mi se sto nijedan kraj nije happy end u klasicnom smislu, svaki ima manju ili vecu dozu gorcine...dobra igra generalno, approved!

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Dule_smor said:

hehe...pa kad laze steam, dao mi je star i temperance, a devil nije iako sam i taj kraj sa arasakom odradio...ostao mi jos onaj secret i gg, posle malo da se zajabavam po open worldu kad mi se bude igralo...ali sve u svemu svidja mi se sto nijedan kraj nije happy end u klasicnom smislu, svaki ima manju ili vecu dozu gorcine...dobra igra generalno, approved!

eto, isplatio se upgrade računara!

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2023 at 8:07 PM, Jose Jimenez said:

 

Ako misliš na misiju sa Grejsonom, tu otvoriš kargo kontejner. Smasherov ključ za sobu u Ebunike dobiješ tek kad pređeš igru i izabereš da nastaviš da igraš.

Najbolja sačmara u igri je tamo 🙂

 

ocigledno sam corav, gde je ta soba tacno na brodu, ne mogu da otvorim par nekih vrata iako sam dobio taj kljuc?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...