Jump to content

Cyberpunk 2077 - updated


G!!!

Recommended Posts

On 11/16/2022 at 12:47 PM, G!!! said:

ako su platili, sto da ne urade 🙂 patch je u razvoju vec neko vreme, stadia radi do polovine januara, a i patchevi se sigurno ne razlikuju umnogome izmedju PCa i Stadie

ma zapravo je jasno da imaju ugovor sa ovima da moraju da izbacuju patcheve paralelno sa drugim sistemima, bez obzira što se ovaj gasi. 

jedna od onih birokratskih šema, jer stvarno me zanima broj igrača CP na stadiji u ovom trenutku 🙂

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Dule_smor said:

nabijem ih na kurac bas...uzeh igru za 30 jura na popustu i bukvalno cim pokrenem novi gejm posle odabira statova i kad krene ona uvodna scena u baru crushuje igra svaki put...napuse mi se kurca bas, sta sad da radim

Mora da ti je zbog novog monitora

Link to comment
Share on other sites

Atributi su fiksni za playthrough (mada ima mod za to), ima ih dovoljno da 3 maxuješ.

Perkove možeš u svakom trenutku da respecuješ za nešto para, tako da se ne ustručavaj da probaš svašta.

Na default težini ne moraš da se brineš, jer će i najgrbaviji build uz malo skilla biti ok. Samo imaj u vidu da bez perkova nećeš moći npr. sačmaru da gurneš nekom pod nos i oduvaš ga iz prve, ili da uopšte quickhackuješ jače protivnike.

Moj prvi prelaz je bio sa netrunnerom (INT, quickhackovi). Igra je prestala da bude izazov oko 35. nivoa jer sam bukvalno sa parkinga čistio zgradu punu neprijatelja. 

Drugi prelaz je sa street samurajem - katana i Sandevistan cyberwareom. Sa Sandy igra isto postaje prelaka, ali ovde barem moram da se malo više potrudim 🙂

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima niz sporednih misija koje same nestanu posle određenog vremena, ili ako nastaviš sa glavnim kvestovima. Npr.

  • Vožnja na rolerkosteru sa Džonijem - najwholesome kvest u igri, otključan u Pacifici je jedan jako kratak period posle Konpeki plaze
  • Sahrana jednog Aldekalda - nekih 24-48h dostupna tokom Panam sidequest chaina, posle čega nestane

BTW Dule ili misli na klub Električni Orgazam, ili na to što cela linija naoružanja se pravi u Srbiji. Čak nas jedan diler oružjem pohvali 😄 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

BTW Dule ili misli na klub Električni Orgazam, ili na to što cela linija naoružanja se pravi u Srbiji. Čak nas jedan diler oružjem pohvali 😄 

 

ovo prvo, bas se odusevih kad videh...kul, znaci mogu da cepam side kvestove bez straha da cu nesto poremetiti ili sjebati main kvestove zbog prolaska vremena

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...