Jump to content

Cyberpunk 2077 - updated


G!!!

Recommended Posts

Ja sam od bagova naletao samo na to da se, kad umru, ponekad stropoštaju kao da su krpene lutke umesto prave animacije. Doduše, znam za jadac pa igram u 1080p na 60 herca sa v-sync jer je to "konfiguracija" konzola, problemi sa raspadnutom i rasinhronizovanom fizikom i gličovanjem najčešće nastanu kad furaš nestandardne rezolucije i refresh.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2022 at 8:13 AM, voodoo_ said:

Već danima su drugi u top sellersima na Steamu, a jutros vidim piše "52,864 In-Game", dobar posao su uradili sa tom anime promocijom

generalno recept za sve i svakoga u proteklim decenijama je da ako imaš proizvod samo napraviš tv seriju i pola posla si odradio.

još ako je za mlađe populacije onda tek prolazi, ovi stariji mogu čak i da se pitaju o kvalitetu 🙂 deca obično ne:) 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio od nekog našeg sa kp oglasa. I sad ne mogu da pogodim šifru za stream i za mail na koji je to vezano 😄 pa akonhocu ili dva puta da kupim original ili piratsku verziju da skinem 🙂 meni se svidela prvi put al sam imaomneki neprelazni bug onda i odustao 🙂 ali je ok igra meni skroz

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da se ulogujem 😄 sad se dosadjivao u busu i ulogovah se iz 10tak pokušaja 😄

A kupio sam aktivirani već. Ono ruski steam šta li 🙂 najjeftinija cena na kp bila, trebalo mi za nvidiaGo

Ako nekom treba od starih usera a da neće da kupuje kažite ..pa ću vam dati da koristiti moj nalog ako hoćete 🙂 ja ću možda igrati ali sumnjam bas uskoro . Ne znam 🙂

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Plus su najavili veliku story ekspanziju za CP2077 kao i igru baziranu na potpuno novoj franšizi. Witcher 4 (recimo da se tako zove) je bio još ranije najavljen, sad su samo rekli da će biti trilogija. Tako da im je ovo sa Edgerunners baš povratilo samopouzdanje.

Mada će biti interesantno videti koliko će ljudi pre-orderovati sledeću igru :)

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

neka rade, samo neka se fokusiraju malo na rpg fazon, a manje na gta pricu i bice to sve ok 🙂

sta fali preorderu, bas smo se lepo lozili, pa onda ono ushicenje kada se skida igra, pa kada prvi put pokrenes igru, pa prva podesavanja,  kada i ceo svet... sve to vredi nego sam gejmplej [:D] 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, G!!! said:

sta fali preorderu, bas smo se lepo lozili, pa onda ono ushicenje kada se skida igra, pa kada prvi put pokrenes igru, pa prva podesavanja,  kada i ceo svet... sve to vredi nego sam gejmplej [:D] 

sve to ok, podržavam, samo može i bez preordera 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...