Jump to content

Cyberpunk 2077 - updated


G!!!

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
3 hours ago, manson said:

Ja se samo po malo bojim tog fp izvodjenja u rpg igri. Ako nanišanim u nešto, hoću tu da metak ide 🙂 tako da se nadam da će nišanjenje biti do skilla igrača, a recimo dmg, domet, armor pen, brzina pucanja i tako te neke stvari da zavisi od skilova lika u igri 🙂 

Koliko sam skontao sistem će biti poput novog Deus Ex - primarno tvoja FPS veština određuje da li ćeš pogoditi metu, a statistike modifikuju štetu, dodatne efekte itd.

Sećam se koji pakao je bio originalni Deus Ex. Uzmem snajper sa 0 skila, i nišanim kao da imam Parkinsonovu bolest.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2020 at 1:23 PM, G!!! said:

top patike 😄

što nisu uradili lepo superstar ovako pa i da razmislim!

On 12/2/2020 at 9:27 PM, Jose Jimenez said:

Koliko sam skontao sistem će biti poput novog Deus Ex - primarno tvoja FPS veština određuje da li ćeš pogoditi metu, a statistike modifikuju štetu, dodatne efekte itd.

Sećam se koji pakao je bio originalni Deus Ex. Uzmem snajper sa 0 skila, i nišanim kao da imam Parkinsonovu bolest.

ahahaha so true ... podsetio si na to :))

37 minutes ago, manson said:

Krenuo download.

 

@G

Ma šta te briga, igraj sada na tome što imaš. Ja ću na 4th gen I5 i gtx1660ti. Ionako ćeš igrati opet, kada uzmeš novu mašinu 🙂

opa, ajd sa srećom!

CD Project je inače napravio neki genijalni NDA za review igre, tako da nema nikakvog dodatnog infoa od ovih što igraju uveliko! :)))

Link to comment
Share on other sites

fidbek ljudi koji su igrali, ko nece spojlere nek ne klikce:

 

otprilike neki presek sta su ljudima glavni utisci za sad (uglavnom negativni):

- relativno kratka glavna misija (jos je CDPR rekao da ne mora da se igra glavna misija da bi se presla igrica, uhhhh) - neki presli i za 20h, side misije oko ~25h. moguce da su malo brzali zato sto CDPR nije na vreme poslao kljuceve reviewerima.
- puno bagova (mrtvi neprijatelji nisu mrtvi i prijavljuju poziciju ostalima, nevidljivi zidovi, NPC bagovi, loot lebdi, oruzje menja poziciju u rukama, itd)
- losa voznja
- optimizacija ne bas najbolja, neki su se zalili sa high end kompovima
- svet naizgled izgleda bogato, ali mnoge stvari su samo dekoracija i ne moze bas toliko da se istrazuje (kao sto su svi mislili da ce svaka zgrada da ima 100 istrazivih spratova lol)
- nikome ko je izbacio review nije dozvoljeno da stavlja svoj ingame footage, nego samo materijal koji je CDPR odobrio
- niko nije igrao na konzolama uopste
- neki opsti utisak je da je lagano mogao jos jedan delay da padne da bi se sve ispeglalo, uglavnom je neki utisak da ce najbolje biti igrati je za fazon 6 meseci kada se stvari (drasticno) promene

ja sam se dvoumio da li da ga pazarim sad ili da iskuliram, ali posle ovoga mislim da cu da iskuliram. vec sam jednom bio zrtva marketinga i pojeo govno kad sam pomislio da je AC Odyssey gotivan za igranje, ne bih ponovo da napravim takvu gresku. sacekacu par meseci da se slegne prasina, da svi ispljuju sve sto mogu, da CDPR popravi sto vise moze, da zaboravim ono sto sam video i znam o prici i igrici i na kraju odradim jedan lagani playthrough ciste glave i bez ikakvog hajpa.

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

dobar rivju, moze i neka dopuna kad se odigra cela igra 🙂

samo mi je drago sto igra ipak nije gta, svi koji su igrali kazu da 20h je glavni quest i niko nije ni pipao sporedne - voleo bih da cujem da li ima vise razlicitih krajeva i kako uticu tvoji izbori na razvoj price

 

anyway morao sam da promenim nesto jer matori i5-3570 je postao usko grlo, pogotovo ako bih da probam igru u 1440, a dobio sam ponudu za i5-9400 koja se ne odbija a 1080ti ce da izdrzi jos neko vreme 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, G!!! said:

dobar rivju, moze i neka dopuna kad se odigra cela igra 🙂

samo mi je drago sto igra ipak nije gta, svi koji su igrali kazu da 20h je glavni quest i niko nije ni pipao sporedne - voleo bih da cujem da li ima vise razlicitih krajeva i kako uticu tvoji izbori na razvoj price

 

anyway morao sam da promenim nesto jer matori i5-3570 je postao usko grlo, pogotovo ako bih da probam igru u 1440, a dobio sam ponudu za i5-9400 koja se ne odbija a 1080ti ce da izdrzi jos neko vreme 

Meanwhile u mom kompu:

  • Preorderovan Cyberpunk 2077
  • Nije rađen upgrade 3 godine
  • Ne znam više ni koje komponente imam

Sumnjam da ću se usuditi da je instaliram 😄

Link to comment
Share on other sites

Fantom jbt 😄 Bas im verujes.

Ja sam jedino Dark Souls 3 kupio kad se pojavila igra. Dobro i Sekiro na prvoj, ne mnogo jakoj, rasprodaji ...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, overkind said:

Fantom jbt 😄 Bas im verujes.

Ja sam jedino Dark Souls 3 kupio kad se pojavila igra. Dobro i Sekiro na prvoj, ne mnogo jakoj, rasprodaji ...

Preorderovao sam jer sam svojevremeno piratizovao Witcher 1&2, pa od W3 naovamo preorderujem sve, barem dok me ne razočaraju.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jose Jimenez said:

Preorderovao sam jer sam svojevremeno piratizovao Witcher 1&2, pa od W3 naovamo preorderujem sve, barem dok me ne razočaraju.

Ja sam nekako uspeo da ne piratizujem ni jedan 😄
Ali sam svaki put cekao i citao ovde kako na pocetku nije bas sve na mestu. Obicno sam pazario Enhanced verziju.

Valja li ovo sta?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Jose Jimenez said:

Meanwhile u mom kompu:

  • Preorderovan Cyberpunk 2077
  • Nije rađen upgrade 3 godine
  • Ne znam više ni koje komponente imam

Sumnjam da ću se usuditi da je instaliram 😄

i ja sam preorderovao kada sam video da je izvesno da ce igra da se pojavi 🙂

komp mi je iz 2012 u sustini, samo sam grafu malo namunjio pre 2-3 godine koji ssd i tako to, planiram veceras da menjam (kao i prethodnih 10ak dana) a nisam ni znao da me toliko mrzi da to radim 🙄

tako da cu igru sigurno probati do nove godine 😁

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...