Jump to content

WTS: Diablo 3 gold


Recommended Posts

Ali ako si nedokazan i proturas pricu ljudima kako je 7000 dinara realna cena za milion golda koji mogu da se nafarmaju za vikend i treba te onda isprozivati.

Znaci americki sajt moze da prodaje 100k golda za 4-5% dolara , sto je oko 350-400 dinara, ali ti prodajes za 1000, sta, tvoji goldi su sjajniji, bolje jebu, sta?

Pa ti kupi na americkom sajtu?

Znas neki ljudi jednostavno hoce da potrose 7000din umesto 20sati farma, i tvoj problem je sto cu ja da zaradim te pare, a ne neki kinez koji radi za dolar po danu? Da ne pricam o tome koliko je "sigurnije" kupiti od coveka kog mozes da nadjes i koji normalno igra igru i skuplja resurse, umesto od nekog ciji je account 24/7 online i prodaje miliarde golda nedeljno i koji Blizz drzi na oku i jednog dana banuje zajedno sa kupcima. Cene su postavljene, ali nisu konacne, to nisam rekao. Menjaju se iz sata u sat, a da ne pominjem razliku po danima.

Edit: I ne postoji sajt koji prodaje 100k za 4eur, mozda kad kupis milion ili izadje te 5 i koji eur po stotini, mozda malo manje trenutno nisam proveravao sajtove danas. Sve u svemu, ti dogovaras i spustas cenu, a nemas nameru da kupis. Krivo ti je sto cu ja uzeti 7000 za vikend? Kad si tako pametan, nafarmuj milion i prodaj za 20eur sto se mene tice, zabole me, tvoj problem... Mozda cak i ja budem tvoj kupac ;)

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Edit: I ne postoji sajt koji prodaje 100k za 4eur

Jel ti citas sta neko pise u ovoj temi ili se samo bezobrazno pravis lud? http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234924154&view=findpost&p=1894061

100k =4.80$

I ne znam po cemu si ti pouzdaniji od tog sajta. I jos da ti dam 2 i po puta vise para, trolol.

I boli me patka da farmam golde i da prodajem, imam posao od kog zivim, ovo mi je zabava kad imam vremena, i radije cu farmati golde pa kupiti sebi opremu , nego pokusavati da se obogatim sa smesnim cenama .

Link to comment
Share on other sites

Jel ti citas sta neko pise u ovoj temi ili se samo bezobrazno pravis lud? http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234924154&view=findpost&p=1894061

100k =4.80$

I ne znam po cemu si ti pouzdaniji od tog sajta. I jos da ti dam 2 i po puta vise para, trolol.

I boli me patka da farmam golde i da prodajem, imam posao od kog zivim, ovo mi je zabava kad imam vremena, i radije cu farmati golde pa kupiti sebi opremu , nego pokusavati da se obogatim sa smesnim cenama .

Poslednji put kada sam gledao, nije bilo 100k na prodaju, samo 500k+, i cena je bila 40nesto eur, slagacu te nisam siguran koja cifra tacno. Sad vidim da tamo stoji 3.8eur za 100k (meni su cene u eur, ali svejedno). Moguce da je opala cena drasticno, ali to nije nista novo. Sve u svemu i ja imam posao i isto igram zato sto mi se igra. Moja je sreca i pamet sto znam da zaradim i vise nego sto mi treba, zasto to da ne unovcim ako mogu? Kao sto rekoh cene su postavljene okvirno po onome sto sam nasao na netu ovih dana i zato postoji forum da se sklapaju dogovori. Cene se menjaju iz sata u sat, nemam nameru da i ja menjam prvi post samo da bi tebi odgovaralo. Onaj ko hoce da kupi, posalje mi PM i kaze "Druze ima 1mill za 10eur tamo i tamo, daj ti meni za 5 i imamo dogovor." (Primer) Moja je stvar hocu li prihvatiti ili ne...

Sve u svemu hvala za info i bump, update sam originalni post.

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...