Jump to content

WTS: Diablo 3 gold


Recommended Posts

Dakle, prodaja valute iz igre.

Za sada samo na normalu, uskoro i na hardcore! Info u inbox.

Poz

Edit: Naravno, "softcore" koji se inace klasifikuje kao NORMAL, ne mislim na tezinu normal nego normal heroje. Hardcore heroji su na posebnom serveru.

Usled nestabilnosti cene golda trenutno, dogovor kroz inbox.

Postoji mogucnost dogovora za trade, recimo wow gamecard itd itd.

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da pod "normal" mislis na soft core. Tako da promeni to, da ne bunis ljude.

Inace kapiram da ce ti neko dati max 100 dinara za 300k golda, jer ista kolicina moze da se nafarma za 5 sati igranja. Ranp je jos da prodajes golde :)

Hvala na obavestenju, nisam mislio da je moguce zbuniti se tu, ali u pravu si, ima nas raznih :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Da bi izbegli spam ovde i 3000 pitanja koliko, kako, zasto, update sam prvi post sa cenama. Molim bez komentara tipa "Da li si ti normalan, ko ce ti dati te pare" "Moja baba moze da isfarmuje 1mill za pola sata" i tako dalje i tako blize :) Onaj ko ima i hoce, platice. Onaj ko nema, neka me zaobidje.

Hvala unared.

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam ja cuo od ovih goldselera mislim da je na netu 30dolara milionce ali to sam cuo pre 5-6 dana, verovatno je opalo jer su ljudi napredovali u igrici.

Ja cu da kupim gold u vrednosti 1k eur ako je cena 25eur za milion, momentalno i bez razmisljanja :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ide od 2$-3$ za 100k

1m jeste toliko, trenutno.

Zasto bih dao 1mill za 25eur kad na "middleman" sajtu mogu da prodam momentalno milion za 45eur, koji ce oni da prodaju za 70eur? Molim bez komentara ove vrste, jednostavno nije konstruktivno i totalno je tracenje vremena. Cene su takve kakve su, kome se ne svidjaju ne mora da ih gleda niti komentarise. Dogovori su za inbox.

Hvala unapred jos jednom!

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

edit; :facepalm: daj bre druze ne budi smesan, 100k - 1000 dinara, niko ti nece dati 1000 dinara za sat i po vremena farmanja koliko je potrebno za 100k.

.

Ali ni jedan ni drugi ne znate da li ce, ili nece... Nagadjate i pricate gluposti i skrnavite bez razloga. Prodao sam danas 2mill, vecinu po malo nizim cenama od gore navedenih, jer ljudi koji hoce da kupe su me ustvari kontaktirali privatno i dali svoju ponudu, koja je na kraju i meni odgovarala i isplatila. Neko ima game card (ukrao, dobio, naplatio preko neke druge valute druge igre itd.) koji ne moze da proda po redovnoj ceni ili jednostavno nece da se trudi, pa zasto da ga ne zameni za valutu u igri kad mu svejedno stoji i skuplja prasinu, ovako bar nesto dobije da mu olaksa posao?

Zato sto ste vi zatupljeni i ne znate da iskoristite priliku, ne znaci da morate da mracite po forumu i smarate ljude koji imaju ideju da unovce svoje vreme. Ne svidja ti se, mislis da je preskupo? Nema problema, nadji povoljnije i kupi, ako vec hoces da kupis. Niko te ne tera da kupis od mene. Ali nemoj da smaras po topiku samo da bi provocirao i spustao nekog koga niti poznajes niti imas koristi ni stete. Niko od vas niti kupuje niti prodaje ovde, a trosi vreme za trollovanje i prozivanje. Gluposti...

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ali ako si nedokazan i proturas pricu ljudima kako je 7000 dinara realna cena za milion golda koji mogu da se nafarmaju za vikend i treba te onda isprozivati.

Znaci americki sajt moze da prodaje 100k golda za 4-5% dolara , sto je oko 350-400 dinara, ali ti prodajes za 1000, sta, tvoji goldi su sjajniji, bolje jebu, sta?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...