Jump to content

ICB Lan turnir detalji


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Momci dugujem izvinjenje ekipama koje su cekale na ziro racun...sad jos preostaje da posaljete novac pa da se 30. juna pucamo :D GL HF :D

Ja mislim da ce biti.... EGZE mix dolazi sigurno :)) PLASITE SE LEGENDICE

Jedino Juric veruje u nas :D

Edited by DjOXZ
Link to comment
Share on other sites

Mogu li da mi se jave ekipe koje potvrdjuju svoj dolazak i da mi kazu kad salju novac?????????????????Nervira me to sto kad posaljem poruku pojedinim osobama kuliraju i nista ne odgovaraju...nmvz ako nece da dodju ali bar da mi kazu....da znam na cemu sam...do sad su svoj dolazak potvrdile 5 ekipa...

Link to comment
Share on other sites

OVAKO, MOLIM SVE EKIPE KOJE DOLAZE DA MI POTVRDE SVOJ DOLAZAK DO SUTRA...DA ZNAM NA CEMU SAM...I NEMOJTE VISE DA KULIRATE...ZNACI LEPO POSALJITE DOLAZIMO ILI NE DOLAZIMO...I DOVIDJENJA...JER NE ZELIM EKIPE KOJE DOLAZE DA SE ISPALE ZBOG NEKOLIKO BUDALA...

Edited by DjOXZ
Link to comment
Share on other sites

Zanima me misljenje ekipa koje dolaze...posto najverovatnije SG nece doci (poznati su po tome) tacnije izbegavaju da nam odgovore na pitanje...da li bi bio problem da se turnir odrzi sa 7 ekipa...ako mozete napisite nesto sto se toga tice...al naravno i nagrada za drugo mesto bi se smanjila za 5k...nazalost ima dosta ne odgovornih ekipa kao sto je ova npr...razumeo bih da niko na klan rur nije ulazio i nije video poruku...ali ja sam igracu SG-a 100x , mali je broj poslao poruku na steamu na koju naravno nije odgovorio...pa ako sad vidi poruku mozda bi bilo lepo da ogovori...I jos jednom molim ekipe da odg na ovo sta pitao...Znaci jos jednom...da li se slazu da turnir bude sa 7 ekipa i nagradama kao sto sam vec napomenuo...Pozz

Link to comment
Share on other sites

molim vas da ispravite gresku iz prvog posta: 8.kassadMIX [ ]

Ime ekipe je x-Files

Sastav:

x-Files > kassad

x-Files > erceg

x-Files > skrimke

x-Files > LeSiN@r

i Gaja je nazalost ispalio, tako da je peti clan

x-Files > eror

E sad, hocete li svi odmah da uplatite pare na nas ziro racun, da ne bi bezveze svi gubili ceo dan, ono, mozete da se prosetate, vidite sa devojkom i to, ili da odradimo i tu formalnost igranja meceva?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...