Jump to content

DEFUJSE OPEN #1


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

/cao cao :D

javljam se i ja ispred nase ekipe, iz Sarajeva, nakon prvog turnira koji smo igrali u Srbiji. Sam turnir je bila prva liga. Od organizacije, pomoci, sjedenja, biranja mapa, grupa, zrijebanja, gostoprimstva, usluge. Stvarno, najbolji turnir koji sam ja ikad igrao, i nadam se da ce ponovo biti organizovano nesto ovako, tako da, racunajte nas.

Poseban pozdrav za: gazdu igraone, sve sub gazde, ludog jurica, ruznog migz1-a (sala), baxachu, stefancheka, kassada (koji je htio da me bije sto se derem), citavoj ekipi MK, i njihov zajebani pentagram, mak1-u, drugom momku (crna majica), i njihovom e-fragu na postenskom coverage turnira, te Ani sto nas je vodala po Beogradu gdje god smo htjeli.

Sve najbolje, i vidimo se sljedeci put!

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice,nemam nekakvih primedbi,a sto se lepih stvari tice,bili su zaduzeni moji mejtovi.Sve nazovi probleme koje sam imao resio mi je dragi prijatelj Baki Balu Bushko.Hvala ti na svemu.Gg svima,posebno ekipi ENTiTY koja zna sta hoce i koja je jako ozbiljno shvatila ovu igru;predju jebenih 500km,udare nas karom po glavi,pokupe novce i odu u tri lepe.Haos,svaka cast.

Zahvaljujem se ljudima iz DEFUSE-a na gostoprimstvu,zelji za saradnju i trudu koji su ulozili.Evo jednog krajnje prijateljskog i dobronamernog saveta :

Ukoliko zelite ako ne savrsenu onda najbolju mogucu organizaciju ovakvih gamer-skih manifestacija organizujte ljudi lepo Bojana i svima ce sve biti potaman.Verujte tati.Tata nikada ne laze. [;)]

Link to comment
Share on other sites

/cao cao :D

javljam se i ja ispred nase ekipe, iz Sarajeva, nakon prvog turnira koji smo igrali u Srbiji. Sam turnir je bila prva liga. Od organizacije, pomoci, sjedenja, biranja mapa, grupa, zrijebanja, gostoprimstva, usluge. Stvarno, najbolji turnir koji sam ja ikad igrao, i nadam se da ce ponovo biti organizovano nesto ovako, tako da, racunajte nas.

Poseban pozdrav za: gazdu igraone, sve sub gazde, ludog jurica, ruznog migz1-a (sala), baxachu, stefancheka, kassada (koji je htio da me bije sto se derem), citavoj ekipi MK, i njihov zajebani pentagram, mak1-u, drugom momku (crna majica), i njihovom e-fragu na postenskom coverage turnira, te Ani sto nas je vodala po Beogradu gdje god smo htjeli.

Sve najbolje, i vidimo se sljedeci put!

sve najbolje brate, javi se na steamu - petarmarkovic (decko u crnoj majici :D)

hvala svima koji bili tu uz nas i koji su podrzali efrag.

Juricu picko daj intervju! :D

efgPeca - e-frag.net

Link to comment
Share on other sites

Opusteno druze,svakako nam nije dosao peti igrac,jer nije imao uslova za to..Pa cak ni njegova zamena,jer je zaspao..Dosli smo samo da bi ispostovali organizaciju i vojiN-a koji je dosao cak iz Treviza ( Italije ) da bi se igrao sa nama.. :) I hvala Filipu,sto se nasao tu da nam odigra..Juricu svaka cast na pozrtvovanju,sve je bilo ok..Malo je kanter radio losije,al' dosli smo iskljucivo radi druzenja,tako da sve je bilo ok.. :) Gl u nastavku !

Salim se ja malo tatisa :) Samo napred cepajte :D

Link to comment
Share on other sites

evo da se i ja javim, sad sam stigao kuci. jebiga, turnir je malo kasnio ali sve u svemu jos jedan od turnira koji je zavrsen bez komiranih ljudi :)

gg svim ekipama, svaka cast bgdu - posteno su nas usrali (u svakom smislu te reci)

vidimo se na sledecem (nadam se DVODNEVNOM defjuzu :))

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se javim ( iako nisam nikakav faktor ovde) prisustvovao sam turniru kao i na svakom turniru u Bg koji se odrzava i mislim da ne bi trebalo mnogo da se kritikuje i pljuje organizacija, nego da se pomaze da bude sto vise turnira i da ljudi poput Jurica imaju podstrek da ih prave opet, a ne da se smori i da je na granici da ne pravi vise nikad. Ko misli da je lako praviti turnir neka organizuje, a da nije Jureta ne bi se igrao kvalitetan cs na nasoj sceni u proteklih "ne znam ni ja koliko meseci"(gigatron,top8,defuse-ovi). Inace svaka cast e-frag organizaciji, odlicna ideja sa ovim kratkim intervjuima totalno je kul stvar, unela dosta pozitivne energije i raspolozenja. Na kraju krajeva turniri su tu zbog druzenja i zezanja i ovaj turnir je bio skroz odlican sto se tice sprdnje :D gg BGD

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Evo i nekih mojih utisaka sa turnira :) Pre svega sve pohvale Juretu za cimanje oko turnira i svega ostalog vezano za isti , sve pohvale za Gojka caleta koji je namestio da masine odlicno rade kao i za samo osoblje Defuse igraonice (minus jedan za devojku iz sanka sto mi nije napravila tursku kafu :). Bilo je kasnjenja kao sto je uglavnom na svakom turniru , to je jedina zamerka sto imam , zreb je ispao kako je ispao samo mislim da si trebao da pravis zreb kao u tenisu sto se pravi i bilo bi sjajno (sa nosiocima i ukrstanjem) , nadam se da znas na sta mislim ;) Sve cestitke majmuncini Nightmeru i celoj ekipi ENTITY-a na ne toliko ocekivano laganom turniru za njih ali videlo se da su zagrejali stolicu :) sve cestitke BGDu i egzeu ljakseu jebem vas u usta sa mirage mapom , a i jebem Buxa u usta sa Forge mapom koju je pickovao [:D] Neko mi je zabo majicu moju sa kosturskim prstima i da bog da mu otpali isti ako je obuce [:D][:X]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Evo i nekih mojih utisaka sa turnira :) Pre svega sve pohvale Juretu za cimanje oko turnira i svega ostalog vezano za isti , sve pohvale za Gojka caleta koji je namestio da masine odlicno rade kao i za samo osoblje Defuse igraonice (minus jedan za devojku iz sanka sto mi nije napravila tursku kafu :). Bilo je kasnjenja kao sto je uglavnom na svakom turniru , to je jedina zamerka sto imam , zreb je ispao kako je ispao samo mislim da si trebao da pravis zreb kao u tenisu sto se pravi i bilo bi sjajno (sa nosiocima i ukrstanjem) , nadam se da znas na sta mislim ;) Sve cestitke majmuncini Nightmeru i celoj ekipi ENTITY-a na ne toliko ocekivano laganom turniru za njih ali videlo se da su zagrejali stolicu :) sve cestitke BGDu i egzeu ljakseu jebem vas u usta sa mirage mapom , a i jebem Buxa u usta sa Forge mapom koju je pickovao [:D] Neko mi je zabo majicu moju sa kosturskim prstima i da bog da mu otpali isti ako je obuce [:D][:X]

Ajde odjebi ljakse.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...