Jump to content

DEFUJSE OPEN #1


Recommended Posts

Hahahahaha Henshilokaaa :) <3 Evo dosao sam slomljen kuci posle izravnih 23 sata u defuse-u, i reko moram da ti odgovorim pre nego sto legnem, makar crk'o :) Turnir mislim da je prosao super, ja sam izasao u susret ekipama koliko je bilo u mojoj moci, kompovi su ok radili, sem eto tih nekih sitnih propusta koje je naveo momak gore u postu, ipak nazalost ne moze se paralelno pratiti 3-4 meca odjednom i da sve ide kao podmazano... Iznenadjenje turnira (za mene) je mali DEE, svi koji i dalje pricaju da je onlajner mogu da mu pljunu pod prozor, dete maze igru :D AJMO MAD DOGSIIIII IDEMO RADIMOOOOOO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufff,koji maraton. U svakom slucaju,cestitke svima,nadam se da ste se lepo zabavljali u svakom slucaju. Zao mi je sto nije bilo 32 ekipe jer bi onda moglo lepo sve da se rasporedi u 2 dana i da sve bude opusteno,ovako,opet ste pokazali da ste neverovatno izdrzljivi tako da sledeci tur 16 ekipa i dva dana,zabranjeno donosenje kreveta. Zahvaljujem se Makiju i organizaciji E-Frag na pokrivanju celokupnog turnira,nadamo se da ce se sledeci put moci uraditi mnogo vise, neke stvari koje smo hteli jednostavno nisu bile izvodljive.

Sad samo treba igraonicu osposobiti za rad :(( pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

Ufff,koji maraton. U svakom slucaju,cestitke svima,nadam se da ste se lepo zabavljali u svakom slucaju. Zao mi je sto nije bilo 32 ekipe jer bi onda moglo lepo sve da se rasporedi u 2 dana i da sve bude opusteno,ovako,opet ste pokazali da ste neverovatno izdrzljivi tako da sledeci tur 16 ekipa i dva dana,zabranjeno donosenje kreveta. Zahvaljujem se Makiju i organizaciji E-Frag na pokrivanju celokupnog turnira,nadamo se da ce se sledeci put moci uraditi mnogo vise, neke stvari koje smo hteli jednostavno nisu bile izvodljive.

Sad samo treba igraonicu osposobiti za rad :(( pozdrav svima.

Hvala tebi i svima iz Defuse-a, bilo je dobro, radili smo koliko smo mogli <3 :))) Zahvalio bih se i svim igracima koji su dali intervju za nas, nadam se da je bilo sve ok sa nase strane :) Cestitke Entity-u, BGD-u i DEFUSU na ostvarenim rezultatima...

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Stigli smo i mi, jedva :)

GG eternity, tmk, defuse, MADDOGZ[henshi namazao dupenceeeeeee], maksnetu i entitiju :)

Stvarno super igraonice, vrhunska, samo umor je savladao vecinu pred sam kraj tura :)

inace, balu <3

jurke, propali fudbaler :*

Link to comment
Share on other sites

Stigli smo i mi, jedva :)

GG eternity, tmk, defuse, MADDOGZ[henshi namazao dupenceeeeeee], maksnetu i entitiju :)

Stvarno super igraonice, vrhunska, samo umor je savladao vecinu pred sam kraj tura :)

inace, balu <3

jurke, propali fudbaler :*

Jojjjjjjjjjj Pred sledeci tur cu igrati bar dve nedelje cs pa cu te namuljkati ima da vristis :D ps Skinite de_forge ono kao cisto da imate mapu :D

Link to comment
Share on other sites

Ufff,koji maraton. U svakom slucaju,cestitke svima,nadam se da ste se lepo zabavljali u svakom slucaju. Zao mi je sto nije bilo 32 ekipe jer bi onda moglo lepo sve da se rasporedi u 2 dana i da sve bude opusteno,ovako,opet ste pokazali da ste neverovatno izdrzljivi tako da sledeci tur 16 ekipa i dva dana,zabranjeno donosenje kreveta. Zahvaljujem se Makiju i organizaciji E-Frag na pokrivanju celokupnog turnira,nadamo se da ce se sledeci put moci uraditi mnogo vise, neke stvari koje smo hteli jednostavno nisu bile izvodljive.

Sad samo treba igraonicu osposobiti za rad :(( pozdrav svima.

hvala i tebi gojko, tu smo i sledeci put.

efrag

efgPeca - e-frag.net

Link to comment
Share on other sites

gg, turnir je bio dobar, kanter je dobro radio, jedino sto je bilo milion stepeni unutra al sta sad boze moj. Bilo bi dobro da ubuduce ne bude ovih akcija finale u 8 ujutru kad vec, jer je jako tesko igrati u tim uslovima, mislim da je nepravedno prema ekipama koje vezbaju i takmice se za to prvo mesto da moraju da igraju mrtvi umorni, moze neko da kaze kako jednima tako i drugima ali nije bas tako a ne bi ni trebalo da bude :) ZNACI JURE MANJE UKRADI SLEDECI PUT A TURNIR NEK BUDE DVA DANA !!!!!1111 :D vidimo se na sledecem turniru !

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Bižo čoeče ti si zvezda youtube-a :D

Evo i Kalana, kao što smo vam obećali.

I još jedna stvar, vama ne znači ništa - a nama znači puno - Kliknite na subscribe i pratite E-FRAG TV!

To bi bilo to što se tiče intervjua od nas za ovaj turnir, očekujte game highlights čim dobijemo materijal od gojka, očekujte još bloopers smešnih klipova.

Pratite nas na sajtu

do sledećeg turnira

efrag

http://www.e-frag.net

Edited by outlaW -som-

efgPeca - e-frag.net

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se javim i ja kao jedan od organizatora ovog skupa .... :DD

Mislim da turnir kao turnir nije lose prosao, moglo je sve da bude bolje, ali sta je tu je :)

Sve se zavrsilo u ranim jutarnjim casovima, dosta je kasnilo, jer je bilo manje ekipa od planiranih 32 i sve smo stavili da se igra u jednom danu....

Nije bilo nekih prevelikih problema, sve smo uspeli manje vise da resimo, kanter je radio vrhunski (barem meni), bio je dignut xp samo za turnir tako da je radilo stvarno lepo.

Dosta ljudi je imalo primedbe, sto na zrebanje tako i na bo3 u 1/8 finala, ali kad se sve odlucivalo niko nije nista rekao, dok grupe nisu izvucene...

Ovo je jedan od mojih poslednjih turnira koji organizujem, ako ne i poslednji, tako da hvala ekipama sto su me ispostovali i dosli na turnir, organizaciji E-FRAG koja je tu bila ceo dana i sve ispratila, Peci Tgwri1s-u na hot mecevima, statistici i demoi-ma i naravno BALU-u koji se maksimalno iscimao i sve odradio sto je mogao da odradi.

Hvala gazdama igraonice DEFUSE koji su se takodje maksimalno iscimali, cak i napravili "ekipu" koja je odigrala turnir jer je jedna ekipa falila... Vidimo se! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...