Jump to content

DEFUJSE OPEN #1


Recommended Posts

CELO IZVLACENJE JE SNIMLJENO I BICE OKACENO SUTRA!!!!

TURNIR TRAJE SAMO JEDAN DAN..... 26 subota s pocetkom u 9:00....

KASNJENJE SE NECE TOLERISATI!!! EKIPA MORA DA BUDE 15 MINUTA PRE MECA PRISUTNA U IGRAONICI!!!!

Grupa A: (9:00 - 12:00 u 8:30 u igraonici)

1.LikeWeCare

2.Maksnet

3.Gusari

4.Defuse 2

Grupa B: (9:00 - 12:00 u 8:30 u igraonici)

1.Entity

2.sMk

3.eZone

4.num

Grupa C: (12:00 - 15:00 u 11:30 u igraonici)

1.DEFUSE

2.Mk.inuria

3.ETERNITY

4.TMK

Grupa D: (12:00 - 15:00 u 11:30 u igraonici)

1.iNATION

2.MAD DOGS

3.FUBR*

4.AIMNESIA

Grupa E: (15:00 - 18:00 u 14:30 u igraonici)

1.KGB CM'storm

2.NN

3.BiloKoji

4.SUBLIMINAL

Grupa F: (15:00 - 18:00 u 14:30 u igraonici)

1.BGDonLINE

2.AERO.kbp

3.TOC

4.SOULWAX

UKRSTANJA SU OBJAVLJENA NA PROSLOM TOPICU, DODACU SATNICE ZA UKRSTANJA SUTRA.....

Molim STICKY!!!!!! VIDIMO SE :)))

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I pored nedostataka sredstava i manjih tehnickih problema, danas u 20:00 smo prisustvovali izvlačenju parova za DEFUSE open turnir u igraonici DEFUSE na Novom Beogradu. Uspeli smo da napravimo coverage izvlačenja, a kako je to izgledalo možete pogledati na sledećem snimku.

ako nekome nece da prikaze evo i link http://www.e-frag.net/eu/index.php/2012-02-11-10-38-51/2012-02-11-10-39-41/42-izvlacenje-parova-za-defuse-turnir

ako vam je losa slika stavite HD (ko ne zna :D )

Hvala ljudima iz defuse-a sto su nam pomogli <3

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Kbp je ubacen direktno u poslednju grupu jer gospodin svrkota ima drzavno takmicenje iz matematike i hogar ima obaveze na faxu, ali zbog toga nisu prvi nosioci nego drugi, da ne bi bilo namestanja u zrebanju :)

svrkota AnSTaJn

Grupe: http://www.e-frag.net/eu/index.php/2012-02-15-21-55-57/defuse-open-26-5-2012?id=44

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Uz duzno postovanje ekipe LWC, Jure, da li zaista mislis da ja ne pratim teoriju verovatnoce koja kaze da je 16.66% sansi da vi budete u grupi sa njima :)

ahahhahah gledaj du :D prvi nosioc je trebao da bude kbp, ali oni su drugi nosioc jer su trazili zadnju grupu, jer ne mogu nikako da igraju drugacije, lwc je trebao isto da bude drugi nosioc da su igrali predzadnju grupu ali se valjda vula iskombinovao i mogu da igraju kad god :D Mozda sam pogresio za nosioce, ali mislim da jedini za koje sam pogresio je eZone sto nisu drugi nosioci, ali stavio sam sebe, kao domacine i kao ekipu koa uvek dodje daleko, sad videcemo da li cu to da potvrdim :)

A i oce me sreca :DDDD

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...