Jump to content

ARMA 2 DayZ mod


Recommended Posts

ja sam uzeo na americkom amazonu digital download bilo je 50% off mozda je jos uvek, pogledaj, izgubio sam link al valjda ces naci uz malo guglanja :p

Ah, video sam da je bila ta akcija ali nema vishe, proshlo. :)

Nish', izgleda da tju morati da uzmem preko Steam-a.

Gledam streamove vetj par dana, ne postoji bolja igra trenutno... a u pitanju je alpha mod za igru sa uzasnim endzinom, valjda tje neko da "ukrade" ideju i napravi do jaja standalone igricu u nekoj bliskoj budutjnosti! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

slazem se.. atmosfera, paranoja.. uz sve bagove igra je predobra.. jedino ima jako visok stepen "pedera, licimura i demona" koji ce te ubiti iako im lepo kazes da si friendly, da neces pucati etc. Previse ljudi je igralo CoD i misle da je cilj igre "ubiti bliznjeg svoga". Cinjenica da MOZES nekoga da ubijes ako zelis, a ne da to TREBA da uradis je dovoljna da si konstantno napet... Topao savet, ako nemate sa kim da igrate - ne pocinjite.. ili nadjite server gde nisu svi pacijenti :D

Link to comment
Share on other sites

Pa glavna pretnja i jesu drugi igraci a ne skriptovani zombiji, to je i draz igre. Skriptovane zombije mozes da exploitujes na N nacina a druge igrace ili da se sprijateljis sa njima ili da budes jedan od pacijenata. Ja sam i dalje u stream fazi, gledam iste kad mi dune jer ono, nije da su neke pare 30e za igru ali mi se ne daje ako ce da izbace DayZ mod za ARMA 3. A plus, masina mi krs :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tesko da ce popust u skorije vreme zbog navale :)

enivejz, imate na https://store.bistudio.com/ combined operations za $19 , dosta bolja ponuda nego kod naparenih, a i sve pare idu developerima. Aktivira se na steamu. Sad samo treba sacekati da svuce ovo.

e da, ako neko ima neki start weapon da ne trcim sa prackom okolo bio bi zahvalan :) Mogli bi i neke rur akcije da pravimo :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi da se okupimo svi sa RURa pa da pikamo zajedno immz vec pika sa nama u ekipi, imamo solidan gear ali nam treba jos ljudi da mozemo da sweapujemo heli spotove. Ko igra nek se javi pa da razmenimo skype adrese mi igramo skoro svako vece a sto nas je vise to bolje.

Igra je odlicna svakako je vredi kupiti.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo ne mogu da verujem da ljudi izbace onakvo djubre od endzina, pokrenuo sam armu fri, cisto da vidim da li ima smisla kupovati, 800x600, ultra low, ono govno radi gore od bf3 na high.

Imam core 2 duo 2.4ghz, 3gb rama DDR800, HD6770. Nije neka masina, ali sto je mnogo, mnogo je.

Pritom me ceo interfejs i gameplay podseca na jebeni delta force.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za gurue:

Došunjao sam se do fabrike na obodu Elektro sa namerom da se naoružam do zuba. Avaj, nađoh prigušeni 9mm i AKM, ali ne i municiju. Pokušao sam da se logujem na druge servere u pokušaju da izlootujem na brzinu, ali od 4 servera na 3 nije bilo ništa, a na 4. smeće.

Da li je ova taktika neisplativa, ili sam jednostavno imao lošu sreću?

I još jedno pitanje:

Koliko sam shvatio na svakih 10 minuta se respawnuje loot na lokacijama na kojim nema igrača u radijusu od 120m. Da li lokacija mora biti potpuno prazna (bez limenki)? Ako ne, da li to znači da se resetuje svaki parcijalno odneti loot, ili čak i nedirnuti loot?

Neverovatno zarazna igra uprkos nezgrapnom engineu i hrpi bagova.

Link to comment
Share on other sites

Moras da ocistis spawn point od svega, cak i od konzervi plus mora da zona bude bez igraca tj. to meste i sve oko njega u radijusu od 100-120m da bi se posle kratkog vremena pojavio nov loot. Znaci ako ima nesto na spawn pointu, nema novog loot-a dok se ne ocisti.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

hopovanje smara, nije isplativo, a i trekuje se. Loguj se kod elektra, nadji bilo koje oruzije i cekaj da skontas nekog snajpera, nije ih problem naci na brdima okolo :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...