Jump to content

Recommended Posts

Ok, vecina je igrala, vecini se svidja.

Ono sto me zanima je vase vidjenje stvari na duze staze. Nekako previse brzo idu ova ciscenja bossova i tezina, svakako je jako zabavno sada, dok se ne izlevelujemo i ne izgirujemo, ali kako stvari stoje, to ce neki ljudi odraditi za dva meseca. Legendary vec dropuju, ljudi ulaze u inferno...

Nekako mi se cini (a voleo bih da nisam u pravu) da ce igra biti kratkog veka. Da li ce taj PvP zadrzati sve ljude koji sada igraju da nastave kada ociste sve?

Sta vi mislite?

Link to comment
Share on other sites

ako naprave da PVP bude kompetitivan na profi nivou, hoće, u suprotnom, teško

Opet, meni je dovoljno i da se izigram par meseci, nisam ni očekivao neki WoW ili RTS MP scale

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni smeta sto ovoliko prste itemi na sve strane...vise se isplati kupovati zute iteme sa ah koje grindaju ovi nolajferi nego da nedaj boze budziti bs :)

Izgirovace se ljudi veoma brzo i onda ce i AH puci..a blizzard je racunao da se omasti tu...

T_T

Link to comment
Share on other sites

Meni smeta sto ovoliko prste itemi na sve strane...vise se isplati kupovati zute iteme sa ah koje grindaju ovi nolajferi nego da nedaj boze budziti bs :)

Izgirovace se ljudi veoma brzo i onda ce i AH puci..a blizzard je racunao da se omasti tu...

Zavisi kako se uzme sta smatras pod no lajferom, ja imam 104% magic find nabudzen, i jos 3 ortaka sa kojima igram svi imaju preko 70-80%, svako malo nekom padne zuti :), i upgrajdujemo jedni druge non stop, sve sto niko od nas nece ili je prerastao a dobro je ide na AH, u protivnom ide vendoru :). Ali generalno od praznjenja dva puta inventara obicno dodje 10K golda savrseno dovoljno da svaka 4-5 nivoa mogu da kupim na AH najjace oruzije i da me boli uvo :), a opet na AH ne trazim neku besnu cenu, najskuplji zuti sam prodao za 40k, a u proseku stavljam oko 20-30k i idu itemi kao ludi sto mi je jeftinije nego 500-600g vendoru.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

na tom ah-u, 90% ljudi su totalne prsotine koje veze nemaju sa zivotom.. istripuju se klinci i nerdovi od tolikog nolajfa, pa kad im padne neki zuti, stavljaju po par desetina hiljada. da ne pricam o legendarijima, sa cenama od milion, dva miliona golda. ne bih im dao nista, ni da imam 10 milki u stashu... kad mi padne rare, a da mi ne treba, stavim ga na aukciju za 5k golda max, cisto da vendoru ne bih dao za 600g... i prodam uvek, sve u roku od odma, taman da ono sto sam potrosio na opravke i potione vratim nazad.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

na tom ah-u, 90% ljudi su totalne prsotine koje veze nemaju sa zivotom.. istripuju se klinci i nerdovi od tolikog nolajfa, pa kad im padne neki zuti, stavljaju po par desetina hiljada. da ne pricam o legendarijima, sa cenama od milion, dva miliona golda. ne bih im dao nista, ni da imam 10 milki u stashu... kad mi padne rare, a da mi ne treba, stavim ga na aukciju za 5k golda max, cisto da vendoru ne bih dao za 600g... i prodam uvek, sve u roku od odma, taman da ono sto sam potrosio na opravke i potione vratim nazad.

I tek ce da idu cene sve vise dole, svakome padne po neki item, i ako ne ode vendroru samo se vuce po AH, koristis malo brzo prerastes i posle toga probas nekom drugom da uvalis. Na nekim itemim-a sam cak i zaradio tj nosio lepo me sluzilo i posle toga okacio cenu i ode :). A to da ima nalozenih ljudi ima, video sam prvog dana okaceni item za milion zlatnika :) pitam se samo da li taj misli da iko na serveru ima milion zlatnika :) realno cena ne bi trebala da ide ispod cene da se napravi kod kovaca takav item, a opet retko da bilo sta na ah sto je ispod lvl 60 vredi vise od 50k. Kad odem da kupujem ja stavljam bo max 30k

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...