Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 12/1/2017 at 1:11 AM, FATA said:

Vec 2 dana me zeza nesto na unutrasnjoj usni i proguglam malo i vidim da je u pitanju "canker sores". Kako da uklonim ili barem ublazim ovaj utisak da mi cela usna gori? 

koga si neočekivano sreo kada ti se to prvi put dogodilo? :))

Link to comment
Share on other sites

Haha ma cimao sam neku ribu ovde u Makau pa sam skontao da mi je poslata poruka da je ovo neki najblazi oblik bolesti koja moze da me ceka :-)) 

Da izvalio sam da sam zabo u pogresnu temu, ali me mrzelo da brisem sa glupog fona i ovakvog neta

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, FATA said:

160,   naravno da nisam dao! Odustala je kad sam joj rekao da sam iz zarkova i da ne dam vise od 50

 

Meni deluje da imas afte :D

Nastaju uglavnom kad padne imunitet + stres itd. Ljudi koji nikada ne dobijaju herpes npr, obicno dobijaju afte.

 

Caj od zalfije, med, neki vitamini, radza! Uglavnom, kod tih blazih oblika gde ti se pojavi max par, samo je smaranje i moras da istrpis tipa nedelju dana. Zalfija i ovo drugo moze da pomogne, ublazi i malo ubrza lecenje.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2017 at 5:15 PM, alfa said:

 

Meni deluje da imas afte :D

Nastaju uglavnom kad padne imunitet + stres itd. Ljudi koji nikada ne dobijaju herpes npr, obicno dobijaju afte.

 

Caj od zalfije, med, neki vitamini, radza! Uglavnom, kod tih blazih oblika gde ti se pojavi max par, samo je smaranje i moras da istrpis tipa nedelju dana. Zalfija i ovo drugo moze da pomogne, ublazi i malo ubrza lecenje.

alfi car, verovatno sam to imao! uhvatilo me u kini pa nisam mogao da lecim narodnim metodama, ali po povratku ih ni ne osecam vise... tacno je trebalo nedelju dana. nikada ranije nisam dobio herpes, a mislim da su mi ove afte prve do sada, pa sam se opako smorio kad je krenulo da zari po ceo dan

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, FATA said:

alfi car, verovatno sam to imao! uhvatilo me u kini pa nisam mogao da lecim narodnim metodama, ali po povratku ih ni ne osecam vise... tacno je trebalo nedelju dana. nikada ranije nisam dobio herpes, a mislim da su mi ove afte prve do sada, pa sam se opako smorio kad je krenulo da zari po ceo dan

Retko se javljaju svakako, mozda par puta godisnje kod ljudi koji ih dobijaju. Mora bas sve da se poklopi, pad imuniteta, losa ishrana, san, stres... i prljave kurve ofc!

Uglavnom, ako ti se desi opet, zalfija je brat (ispiranje/muckanje u ustima i bilo ok je da kod travara uzmes, pa da tu travku drzis na aftama) i lysobact kupis u apoteci. Ovo ti ubrza loma lecenje i smanji to przenje.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
On 4/11/2021 at 2:10 AM, asGiM said:

Sreo Greleta (Gresnika) kod mene u kraju sa zenom (kako to cudno zvuci, omatorili smo), pricali malo. Positive random encounter. 

 

( [;)] )...

sreo gospodina iz posta iznad, i nisam ga prepoznao odmah 😞 pa sam zato morao da oživim ovaj topic, od sramote

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...