Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sretoh Lakija pre pola sata...interceptovao me dok sam izlazio da malo oladim mozak (i ostale delove tela)...zamalo da mi ispadnu telefoni iz ruku od prepasti...

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Sretoh Lakija pre pola sata...interceptovao me dok sam izlazio da malo oladim mozak (i ostale delove tela)...zamalo da mi ispadnu telefoni iz ruku od prepasti...

:)

pa kad gledaš u patos umesto ispred sebe, kako misliš tako! 

Ako ništa lepo smo se ispričali u toj kratkoj šetnji! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
13 minutes ago, fushi.ryuu said:

Sreo Migšu u Burito Madre na Terazijama.

Lepo smo se ispričali dok smo čekali da nam vešti radnici pogode prave količine raznoraznih stvari koje burito čine jestivim...

taj laže čim zine, meni rek'o da će se javiti i (po)javiti, međutim ništa od toga!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fushi.ryuu said:

Rekao je da će doći na forum, pa sam mu rekao da poseti ovaj topic i da se pronađe... Tako da neće ostati pošteđen tvoje stroge ali pravične kritike!

i meni je servirao istu priču!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, voodoo_ said:

Juče prolete pored mene neki svemirski BMW, u njemu lik koji liči na Ramba, pogledam danas na fejsu - jeste Rambo! GG madrfakr!

jel "zaboravio" da uključi migavac? :))

On 21.5.2017. at 7:06 PM, voodoo_ said:

Sreo sam Rekyja u tampon zoni između Mirijeva i Karaburme (takozvano Mirijevo selo), jači je nego ikad

random question - jel ima put iz mirijeva da se izbije elegantno na put za smederevo/kaluđericu, kad se ide tamo dalje kroz matice srpske ili kako se već zove, pa praktično paralelno sa bulevarom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...