Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

Okrenut leđima u plavoj majici moguće da je alfy, ima tu građu, a ovaj delimično okrenut leđima u crnoj majici sa prekrštenim rukama je možda doca.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni to više liči na malog acu. a lik koji priča s kojotom i dž mi liči na fetsoa.

tamo prepoznajem mohija i krekija. ne znam ko je lik koji napušava krekija, lik u plavoj majici okrenut leđima i meni liči na alfu.

 

 

obožavam da se igram prepoznaj rurovca koliko poena sam osvojio ?!

Link to comment
Share on other sites

meni to više liči na malog acu. 

 

Koji mali Aca, kad sam mali Aca komentariše da nije siguran ko je u plavoj majici, dakle nije bio na licu mesta :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

napokon i ja da ispostujem temu!

 

 

miislim da je jebeni cekao na trgu bus, pa je u medjuvremenu otisao da ukrade nesto u tomi, ali morace on da potvrdi to!

 

da sam bio sto posto siguran da je on ovo bi bio totalni off topic, da se zna!

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i ja sam pre neki dan zamalo sreo Vitju,ali ljaljan nije znao gde je bucko u Francuskoj pa me je ispalio!

:tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...