Jump to content

lag ili sta vec


Recommended Posts

ping mi ide do 40ms na dm-u ali kao da mi laguje ne mogu da pucam lepo zalaguje svaki metak skoro ... na net graph 1 ona zelena linija mi uvek ista nikad ne zasecka fps zakucan na 100 , imam win7 odradio sam defragmentaciju i na hkey local machine ukucao ono ffffffff ali i dalje isto...

Link to comment
Share on other sites

Иди старт, ран па ту покрени команд промпт и куцај ping адреса дет меча -t и ако ти ту буде скакао нет, значи да није до кантера ништа, односно да је нешто између машине и твог компа :)

Да ли ти је тако на свим серверима?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

СББ или? Пар мојих другара има проблема са њима и на тај фазон је све..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Не можеш ти ту ништа технички, они су набили превише корисника на твој линк и вероватно ти зато лагује.. Мсм, можеш ти њих да зовеш, али са техничког аспекта теби интернет ради, стога ће те кориснички сервис одјебати вероватно..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja samo da dodam za pricu sa SBB-om, svi koji imaju sbb uglavnom imaju problem sa lagovanjem, imao sam i ja pa sa cimao ove iz sbb-a,dosao je baja koji je vec par puta bio kod mene da mi regulise net, elem pricao sam sa njim i kaze da vecina ima problem sa lagovanjem,posto kad su povecavali brzine ostala je stara optika,uglavnom su to stare skretnice i svima je u principu slab signal, meni je promenio skretnicu, naterao sam ga da se popne na banderu da vidi sta je sa signalom,rekao mi je da je slab,cackao nesto gore povecao signal, i od tada sljaka sasvim normalno... tako kome laguje a ima sbb,neka ih cima da dodju da promene skretnice i pojacaju signale, i to ce resiti problem ;)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...