Jump to content

Samsung Galaxy S3


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa i ja sam kontao tako nekako..... Ali ono, Apple ce morati ovoa puta STVARNO da se otvori po pitanju CPU brzine, kamera, generalnog dizajna celog fona itd itd, ako hoce da ih prejebe muski.... Ako misle da i dalje daju na kasichicu onda gtfo, ionako imaju ozbiljan problem a zove se iOS :tf: Android ih tu najvise futi jer je mnogo otvoreniji i svi zivi su krenuli da rade ozbiljno dobre aplikacije za isti, niko nece da se jebava sa OS-om na kojem nemas podrsku za neke osnovne stvari (da se ne podsecamo sad)...

nece se otvoriti oni nista, a ljudi ce i dalje kupovati. jbt, quad core na 1.4 ghz i giga rama... da ga povezes na monitor i koristis kao komp za kanc, opusteno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Od kad sam dosao ovde ukapirao sam da Apple ima nekoliko desetina miliona musterija koji nemaju pojma sta im sve Iphone 4 pruza ali su ga kupili zato sto imaju para i jebeno su iskompleksirani. Lik iz ekipe je furao neki solidan telefon tipa Motorola Razr ili nesto slicno ali je insistirao da za bozic dobije Iphone. Pricao nam je kako se posvadjao sa kevom i caletom oko toga i da su mu oni na kraju mesec dana kasnije za rodjendan kupili Iphone + Ipad kombo. Ne razumem se puno koje su razlike izmedju Iphona i Androida iste klase ali ukapiram sam da su (makar ovde u Americi) Apple uredjaji previse izvikani i milioni ljudi ce ih kupiti jer su iskompleksirani i nemaju pojma zasto je taj telefon dobar/los. Ista prica je i za Nike po pitanju obuce/odece

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja znam barem 5 ljudi koji kupuju iPhone jer je Apple, a cak i ne skidaju apps niti ih zanima. Ali zato pljuju da bi zapalili sve androide. Jedan je cak kupio preko mreze s2 i DOPLATIO za polovan iPhone4 od 16gb. E to mi vec nije jasno ali njihove pare njihov izbor

~~

Link to comment
Share on other sites

Takvu popularnso Iphona u Srbiji bi i nekako progutao. Ipak mi nemam tolko para i sam Iphone nije tolko dostupan, al ne kontam ove amere. Verovatno je Apple ulozio dosta truda u celokupni marketinshik razvoj njihovog brenda tokom predhodinh tridesetak kodina ili kolko vec postoje. I vala svaka im cast na tome

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ili Skandinaviju, tamo Androida nema, video sam jedan Desire i jedan S2 za nekoliko odlazaka tamo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim sad Galaxy Nexus, prirastao mi je za srce vise od iphone 4S :) Volim default android ...

Inace, s3 je do jaja ruzan, ali realno - nismo zene. Hardware je sabio.

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim sad Galaxy Nexus, prirastao mi je za srce vise od iphone 4S :) Volim default android ...

Inace, s3 je do jaja ruzan, ali realno - nismo zene. Hardware je sabio.

opet, stock Android nema cenu i ne verujem da ćeš menjati Galaxy Nexus za S3, zar ne?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Strasno kako ovo sve vise pocinje da lici na pc-je. Svaki dan se nesto razvija svaku dan izlazi novo i nikad nisi zadovoljan. Imam s2 manje od mesec dana i vec je izasao s3... ista fora sa nexus-om. Mislim ovako sa polu laicke tacke gledista - jadni su :) sem ako nekome ne smeta da daje tolike pare za telefone kad izadje novi ;) da li ova s dvojka postoji godinu dana uopste? :)

Edited by ZeRoX`

~~

Link to comment
Share on other sites

Strasno kako ovo sve vise pocinje da lici na pc-je. Svaki dan se nesto razvija svaku dan izlazi novo i nikad nisi zadovoljan. Imam s2 manje od mesec dana i vec je izasao s3...

Kako si zadovoljan generalno sa Galaxy S2? Sutra imam priliku da uzmem jedan vrlo malo korishten za 300e pa ne znam da li da uzimam.... Za S3 mi se ne daje 650eur (ortak ide u Singapur 6 Juna pa pita da li da donosi i meni jedan...) a interesuje me na koje detalje bih trebao da obratim paznju pri kupovini S2 i eventualno neki hint ako imas kao vlasnik tog fona (kakva mu je situacija sa battery life-om i sl)......?

edit: za sad sam nasao ovo....

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa prezadovoljan sam iskreno, prvi mi je android pa ne mogu bas da ga uporedim sa mnogo drugih modela. Baterija mi traje kratko jer ga cackam po ceo dan. Ali za regular use moze da traje 2 dana. Procesor i RAM su bruka, nikad nije zastucao niti bagovao. Uz ICS je i smoother. Stvarno nisam primetio nista da mogu da se zalim, tako da eto, mislim da jos uvek moze da se racuna da je pri vrhu :) User friendly je, iako mi je prvi tel za 2 dana sam naucio sve sto fabricki tel moze da izvuce. Zavisi sta te konkretno zanima, pitaj, ovo su neki generalni utisci.

~~

Link to comment
Share on other sites

Da li je bitno ako je telefon iz Telenora ili sta vec...? Koju verziju OSa bi trebalo da furam i ako ta nije vec na njemu da li mogu sam da je stavim, ono fazon "od nule" da mu sredim sistem...?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nije bitno samo ce 99% biti kodiran na tu mrezu pa moras da se smaras sa dekodiranjem, a pre toga root. Ja sam kratko imao 2.3.4 ginger ali sam pre par dana skinuo ICS (4.0.3) i jos nisam video neku sustinsku razliku, ali je ima, tako da aj da kazemo da je ona najbolja trenutno. Bolje ce da ti drugo pitanje objasni neko strucniji od mene, ja mogu da ti kazem nesto o samom telefonu ako te zanima, ali kastom ROMova ima pa eto mozes sam da ga "friziras".

~~

Link to comment
Share on other sites

Da li je bitno ako je telefon iz Telenora ili sta vec...? Koju verziju OSa bi trebalo da furam i ako ta nije vec na njemu da li mogu sam da je stavim, ono fazon "od nule" da mu sredim sistem...?

Koja god da je mreža, lako se otključava za sve ostale, pa ako ti bude trebalo, javse na pm za instrukcije.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...