Jump to content

Godfather Gaming Tournament Volume 2.


Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Link to comment
Share on other sites

Najjaca fora sad kad dodju ovi sa strane (Npr mi :D NME) I ono ulazimo prvi put igramo lan turnir :D...

Msm igrali smo lan dosta puta ali ne turnire...I ono svi bulje u nas :D...A ono mi se zbunimo :D i to XD

tačno tako će da bude.

svi će da bulje.

u vas.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Henshijem sto se tice pozvanih ekipa.... Mislim da je SUM zasluzio da bude u pozvanim ekipama...

Npr sad u Selo Crew-u su dobili UrbanExp., svaki turnir prolaze grupe npr za razliku i od paka, ne kazem nista protiv urbana i paka momci su odlicni igraci... ali msm da ipak treba i SUM tu da se nadje :D Ali u svakom slucaju bice to odlican turnir :D

Link to comment
Share on other sites

Brate ne kazem ja nista za Urban i Pak njih bi uvek zvao na svaki tur nego zovu se neki kurtoni stranci i onda mesto njih neki losiji momci budu drugi nosioci a eto u ovom slucaju SUM da opet bude treci nosioc i tako stalno u krug a realno uvek sibnemo nekog "jacheg" i prodjemo u ukrstanje!

Link to comment
Share on other sites

Daj koja je ovo sprdnja stavljate u pozvane ekipe neke glupe slovake jebo ih pas a necete da date slot ekipi iz pazove SUM koja inace svaki put prodje ukrstanje kao treci nosioc pa makar bilo i u mixu sa najlosijim igracem ikada (Samnom) POD HITNO KOREKCIJA!!!

PRAVDA ZA HENSHIJA! Evo prepustam ti ja slot ako se ne skupimo ;)))

A ja sam tu od ranije, rast'o sam uz ratnike...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...