Get Adobe Flash player

Recommended Posts

kontaktirajte ovog lika, navodno ima 2 kljuca

ja sam malo citao po wowp forumu i nasao lika koji je ima ekstra key, pitao ga i dao mi :D

trebalo bi da bude danas/sutra giveaway negde, nisam dobro procitao na chatu, valjda pc gamer ili pc nesto

Опет си пјан, па реко сам ти тамо да сам играо!:)

Што се мене тиче (капирам да сам доста објективан, али нек се јави још неко да посведочи), МНОГО је лошија игра од ВоТа, али оно, немам чак ни сликовити пример™ за ту дискрепанцу:) Ја чекам бродиће, моооожда се упустим у авиончиће, али нешто не верујем да ће да постане нешто много игривија него што је сада.

igra nece imati 10% popularnosti koliko ima wot...nesto joj fali a ne mogu da stavim prs' na to

jeste ok, letis pucas, zabadas se isl [:D] al' opet nema tog nekog wooow faktora

Јесте, али као што вероватно и сам знаш, то може да ти траје сат времена фазон. Или нећеш ни да играш него ћеш да блејиш у менију и на викију, а то није то:) Мислим, игра је пре свега игра, а онда омот и то дође на своје пре или касније.

igra nece imati 10% popularnosti koliko ima wot...nesto joj fali a ne mogu da stavim prs' na to

Игривост?:) Односно, прецизније, бленд комплексности механике и једноставности извођења који ВоТ чини толико готивним.

него ћеш да блејиш у менију и на викију

this :D

btw, ladno nisam otvarao akaunt mesecima i sifru sam zaboravio i sad kad sam recoverovao vidim da mi je pre neki dan stigao invite za betu...ajd skinucu, mozda mi i bude radilo:)