Jump to content

World of Warplanes


Recommended Posts

Imam jedno pitanje, postaviću ovde. (Nadam se da ovo za spam nije bilo upućeno meni, stavio sam ovo za x5 jer umem više gledati na forumu šta ima nego na oficijalnim sajtovima. Baš pazim da ne spamujem..) Inače ajde ko ima neku od onih palica za simulacije. Sa čim vi igrate WOWP, koja je razlika od miša, kakav je osećaj. Preporučite mi nešto da kupim, a da nije 3 do 5 hiljada dinara, ja sam u fazonu da li može džojstikom, da li je bolje sa njim, da li palica ona za avione stvarno dobra stvar ili samo neki overrated shit fazon.. Nikad nisam leteo sa tim, doduše igrao sam ja mislim F16 igricu na PS1  [roflmao] bilo je bolje na analog dok se nije pokvario.. znači pitanje je: Sa čime vi letite???  [:)] I ako možete da mi preporučite nešto generalno za WOWP pošto me uopšte ne zanimaju druge igrice sa letenje, osim freelancera kojeg sam obrtao u nedogled, i koji me podseća dosta na ovo sa ovom tačkicom.  [:)] Tipa tražim neki kontroler do soma dinara, žao mi je da dam za nešto 3 do 5 hiljada, a 100% siguran da će mi mali milion puta ispasti.. 

Ne isplati se kupovati Stick tj kontroler za avione ako ces da igras WoWp jer sama igra nije namenjena tome.. Kontrole jesu donekle bolje tj da budem precizniji : Mnogo je lakse leteti sa stickom nego sa misom tj avon je mnogo upravljiviji ali je preglednost dosta manja i ono sto je najbitnije nisan.. Nisanjenje sa palicom zahteva vestinu i strpljenje jer je poprilicno tesko palicom naterati nisan na metu.. pogotovo ako se uzme u obzir da protivnik igra misom i da ga vozi onako levo desno i okrece ga ko ludak.. tj kao da G-sila ne postoji (i ne postoji u WoWp)...  A naleteo sam i na neke stvarne pilote lovaca koji igraju igru i WoWp igraju iskljucivo misom. do duse i   WarThunder random.. ali isto tako u  WarThunder-u se ne isplati igrati bez palice ako ces da igras istorijske i full real bitke. tu vestina dolazi do izrazaja

Link to comment
Share on other sites

Ne isplati se kupovati Stick tj kontroler za avione ako ces da igras WoWp jer sama igra nije namenjena tome.. Kontrole jesu donekle bolje tj da budem precizniji : Mnogo je lakse leteti sa stickom nego sa misom tj avon je mnogo upravljiviji ali je preglednost dosta manja i ono sto je najbitnije nisan.. Nisanjenje sa palicom zahteva vestinu i strpljenje jer je poprilicno tesko palicom naterati nisan na metu.. pogotovo ako se uzme u obzir da protivnik igra misom i da ga vozi onako levo desno i okrece ga ko ludak.. tj kao da G-sila ne postoji (i ne postoji u WoWp)...  A naleteo sam i na neke stvarne pilote lovaca koji igraju igru i WoWp igraju iskljucivo misom. do duse i   WarThunder random.. ali isto tako u  WarThunder-u se ne isplati igrati bez palice ako ces da igras istorijske i full real bitke. tu vestina dolazi do izrazaja

E hvala! Živ bio!  [:D] Skinuo sam i warthunder  [:D] ne izgleda loše. Inače da li ima nekih bonus kodova u warthunder-u?

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se logovao malo na avione, izgleda da su malo produzili trening misiju, dodali su novi deo koji te uci kako da upravljas avionima za unistenje hangara, protivavionskih instalacija i brodova. Ko zna, super, ko ne zna, prilika da "nauci", a zavrsavanje misije daje 25 zlatnika, 6000 srebrnjaka i 300 slobodnog iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...