Jump to content

Brz i Jeftin Elo boost


Recommended Posts

Lol puno? :D Pa to je smesna cena... Ja bi stavio 1.5k dinara za to cimanje jbt... Igras bukvalno na 1.2k elo-a ili 1.5k elo-a (isti kurac) sa moronima koji MISLE da znaju sta rade i da znaju da igraju... Znas ti koje je to cimanje? Nemaju para ma daj molim te....

Link to comment
Share on other sites

Pa 85% lol mase je ispod 1500 ratinga i nikada se odatle nece pomeriti... A i ne treba :D A lik je rekao da boosta do 1900 a to je platina, ko stigne sam do platine je faca realno jer stvarno nije lako...

on im nabije 1200-1900 za 60 evra, vratice se za 2 nedelje na svoj elo. ne vidim poentu

Link to comment
Share on other sites

ninja ako si zainteresovan dodaj me :)

sto se tice cene ukucaj na googlu elo boost pa pogledaj za koje pare ljudi rade :)) ja verovatno radim duze vremenski od njih i jos jeftnije i brze od petka uvece do sad sam podigao 750 ela sto je 250 ela po danu doduse imao sma srece da dobijem 47 gejmova a izgubim samo 4 :) Da ljudi nemaju para je mozda tacna konstatacija ali nek nadju neki nacin da dodju do njih ako bas hoce elo a ne mogu sami...

iskreno vise mi se javljaju ljudi koji nemaju vremena da dizu sami sebi elo nego ljudi koji nemaju skilla da dignu sami sebi elo :) tako da ono dal ce neko pasti ili ne takodje zavisi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Evo objasnicu ti ja. Vecina ljudi u ''elo hell-u'' misli da su teski sabijaci i da ih koce drugi da izadju odatle, dok naprotiv ako su dobri, posle odredjenog broja partija bi trebali da isplivaju. Ti koji ne isplivaju a tripuju da su dobri mogu pozeleti elo boost. Na kraju sezone se dobijaju nagrade shodno tvom elo-u, pa neki ljudi mogu pozeleti bolje nagrade i zbog toga uzeti boost. Neko prosto hoce da ima priliku da igra sa jacima iako nije na njihovom nivou, da vidi kako je na vecim nivoima ''skill-a'' itd.... Ima mnogo razloga zasto bi neko uzeo elo boost, samo je pitanje da li ima viska para da da na tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...