Jump to content

Selo Crew LAN TOURNAMENT Vol.1


-HogaR-

Recommended Posts

Vidi se da vas je strefio umor :D :

21:00 iNactive-maksnet ( 2 ) [train,dust;tuscan] 15:15(19-15) ; 16:5 [0-2]

01:30 kgb-vs-maksnet (de_train 16:1);(de_dust2 16:6); [0-2

Svaka cast za turnir, a ovakve greske nisu ni cudne posle toliko vremena u zatvorenom prostoru :D

Link to comment
Share on other sites

hahah :D

Turnir je mnogoooo kasnio,ali prvi turnir,pokusavali lotta i ja da udovoljimo svima ,svi su iz nekog razloga kasnili,namestali se duze,jbg..za sledeci turnir nece biti u 1/4 bo3,nece biti tolerisano ko ovaj put kasnjenje i namestanje od 45 min,u grupi se nece praviti trougao,i hiljadu nekih stvari :) okacicu demo-e od 1/4 finala , 1/2 finala,a za finale nemam to je ostalo u igraonici.

hfhffhf

@unka - pk :D

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Pazi iskreno niko se sem tebe nije zalio na fps(a igrali su na istom mestu gde i vi), samo je ja msm u gornjem vipu na 2 kompa padao...

A stolovi su po meni ok, koliko se secam da je Josif bio malo uvucen jer je bio za drugim stolom za razliku od vas :D

Ne mislim nista lose kazem samo sto sam ja video i cuo :D

Edited by foB
Link to comment
Share on other sites

Gresis meni je fps padao ali u granicama normale i to sto kazes samo za gornji vip nije tacno likovima u donjem VIPu gledao sam licno kako im je padao fps i do 20 i tako zakuca jedno 20sec i sve im secka znam da se to desavalo 1NTELU dok sam ga gledao.

Meni se desavalo da me jebe mis zato sto mi je padao dok sam igrao jer su se tu delila 2 stola i sto nije bio lepo postavljen sa leve strane

sto je bio visi a sa desne nizi i dovoljno da te sjebe... dok igras to mozes licno pitati moje saigrace odma sam im na pocetku reko...

Link to comment
Share on other sites

Moguce, ali mislim da je iN bio u sobici odmah pored vas a ne skroz gore... cuo sam i za to da je padao fps jako ali nisam znao da je bas na 20...

jbg nmze biti sve idealno, momci su se potrudili maximalno za sve pogotovo da turnir ne kasni, ali dzaba sve kad nekim ljudima treba 45 minuta da se nameste...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...