Jump to content

Selo Crew LAN TOURNAMENT Vol.1


-HogaR-

Recommended Posts

dobro mozda nije trebao tim recima da napise, ali na prvom mestu niko od vas nije covek, vama ako je lepo ovako da prolazite, onda je vama na casti <3 <3

Tornado koji je kriterijum bio ako ekipe imaju isti skor ? Ovde 3 ekipe imaju isti skor i svaka je pobedila svaku, znaci treba da se gleda round kolicnik...Ako se to gleda onda ste bili drugi (+8) u grupi a iNation (+16) prvi...treci su bili iNactive (+2)....nesto su tu gadno zeznuli :D

Edited by squick

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

kad tri ekipe imaju isi broj bodova,onda se pravi trougao.ne gleda se rezultat vs brutala. jbg..sledeci turnir ce se gledati sve 4 ekipe,i nece biti problema.

sto se tice streama,ovako je kako je,ako dodje maki bice bolje. on nam je dao samo upustva kako se koristi i username i pw,a mi VEZE nemamo sa time,PRVI PUT VIDIMO PROGRAM. tako da ono to vam je sto vam je..hltv nema online jer nema igraona IP,a bice okaceni demo-i.

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

moram da napisem ovo ... Ako ekipe imaju isti RK gleda se sve 4 ekipe a ne gledamo sad od te 3 ekipe posto tako nasi drugari prolaze ,a od sledeceg turnira gledamo sve 4 , tada ce mozda zapasti u neku drugu grupu gde ce proci (nemoj mi reci da nije tako , posto nisam slepac pravim turnire u PES-u i ponekad racunam milion golova koji nekome znace prolaz... ). Uopste nisam upucen ko igra za koga mozda i znam te momke iz Inactive ali ovo sto ste uradili je SRAMOTA . Srecno svima u nastavku

EDIT EDIT EDIT : Pricao sam sa Hogarom sada , decko nije kriv , al vi burazeri sto igrate kolko namestate nije vam dobro uopste ... Kako vas samo nije sramota ? Kako bi voleo da vam na WCG neko zapadne da vas ukenja i posle da puste neke tamo da vi ispadnete pa da vidite kako je to lepo ...

Edited by Kure.
Link to comment
Share on other sites

moram da napisem ovo ... Sreca je sto znate da napravite turnir !?!? Mozda i znate al se pravite glupi ili mangupi . Ako ekipe imaju isti RK gleda se sve 4 ekipe a ne gledamo sad od te 3 ekipe posto tako nasi drugari prolaze ,a od sledeceg turnira gledamo sve 4 , tada ce mozda zapasti u neku drugu grupu gde ce proci (nemoj mi reci da nije tako , posto nisam slepac pravim turnire u PES-u i ponekad racunam milion golova koji nekome znace prolaz... ). Uopste nisam upucen ko igra za koga mozda i znam te momke iz Inactive ali ovo sto ste uradili je SRAMOTA . Srecno svima u nastavku

Na svakom turniru na kojem sam ucestvovao do sada i na kojem se desilo ovako nesto pravljen je trougao. Kad 2 ekipe imaju isti broj bodova gleda se medjusobni susret odnosno round kolicnik tog susreta, zasto se ne bi isto radilo kad 3 ekipe imaju isti broj bodova, odnosno sto se ne bi gledao round kolicnik te 3 ekipe u ta 3 medjusobna susreta? A zasto tako gledati pa npr ekipa koja je zavrsila 4 u grupi sa sva 3 poraza je prva 2 mecha igrala u fullu pokusavali su da otkinu neki bod borili su se za svaku rundu a treci mec kad su izgubili prva dva i kad nisu imali sanse za prolaz igrali su bez motivacije zelje i slicno. 3 ekipe imaju isto bodova hajde da vidimo ko je bolji od te 3 ekipe u njihovim medjusobnim mecevima a ne da gledamo ko je vishe naguzio autsajdera grupe.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Na svakom turniru na kojem sam ucestvovao do sada i na kojem se desilo ovako nesto pravljen je trougao. Kad 2 ekipe imaju isti broj bodova gleda se medjusobni susret odnosno round kolicnik tog susreta, zasto se ne bi isto radilo kad 3 ekipe imaju isti broj bodova, odnosno sto se ne bi gledao round kolicnik te 3 ekipe u ta 3 medjusobna susreta? A zasto tako gledati pa npr ekipa koja je zavrsila 4 u grupi sa sva 3 poraza je prva 2 mecha igrala u fullu pokusavali su da otkinu neki bod borili su se za svaku rundu a treci mec kad su izgubili prva dva i kad nisu imali sanse za prolaz igrali su bez motivacije zelje i slicno. 3 ekipe imaju isto bodova hajde da vidimo ko je bolji od te 3 ekipe u njihovim medjusobnim mecevima a ne da gledamo ko je vishe naguzio autsajdera grupe.

Nemam nameru da se raspravljam . Jednostavno se ne kontamo i to je to . evo ti samo primer idi to reci ovima sa WCG-a,ESL-a etc etc da vidis sta ce da ti odgovore ;) To sto se kod nas gleda kako se nama cefne to je druga prica ;)

Edited by Kure.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...