Jump to content

Dota 2 - 1000din


Recommended Posts

offtopic:

prodao sam dva key-a za ukupno $180 prosle godine pocetkom oktobra kad su mi trebale pare za buraza da vodim u pariz, i podelio 80keyeva za dz i vise :D

ontopic:

pustite coveka da prodaje, kao sto je prodao on je te keyeve i "kupio". tako da ako vam se ne svidja - ne morate da komentarisete stvarno i da spamujete oglas. pogledajte samo kolko ga ljudi hvali da je normalan trader i seller. ako nemate pare ili ne zelite da date - nemojte i kraj price.

jos jednom offtopic:

luci, ne seri be

Link to comment
Share on other sites

jbg, samo Dote prodajem, CS GO bete mi sluze da ih menjam za jos Dota :)

Ja da sam na tvom mestu bi zamenio sve dote2 za cs go iz prostog razloga, uskoro ukidaju betu tj svako ce biti u mogucnosti da igra dotu2 (i propasce ti ti beta kijevi) a i zakasnio si jedno godinu dana da bi radio to sto sad radis i tada je to bilo isplatljivije (2 beta keyja za 180$ sve ti govori) dok sto se tice cs: go sad je doslo to vreme gde se to tek nabavlja

Link to comment
Share on other sites

Ja da sam na tvom mestu bi zamenio sve dote2 za cs go iz prostog razloga, uskoro ukidaju betu tj svako ce biti u mogucnosti da igra dotu2 (i propasce ti ti beta kijevi) a i zakasnio si jedno godinu dana da bi radio to sto sad radis i tada je to bilo isplatljivije (2 beta keyja za 180$ sve ti govori) dok sto se tice cs: go sad je doslo to vreme gde se to tek nabavlja

hvala na savetima ali ti pojma nemas koliko sam ja para zaradio prodajuci Dote strancima u periodu januar-mart.

Ovo sad je sprdnja, tada su se vrtele ogromne pare.

Andre je imao par takvih transakcija, ja na desetine :)

tesko da moze neko u Srbiji da mi deli savate oko prodaje i trejdinga Dote i CS GO..

To da uskoro ukidaju betu, to slusam od oktobra od raznih ljudi... po mom misljenju nece jos barem 3-4 meseca, ako ne i duze.

Uostalom, Valve je zvanicno pustio u prodaju Dota 2 beta gift, i to ni manje ni vise nego po ceni od 30evra.

http://www.dota2.com/store/itemdetails/57939587?appid=570

i ovde:

http://www.gosugamers.net/dota2/news/19702-dota-2-available-for-money

Zdrav razum govori, da ako je ovo juce pusteno u prodaju, da ce igra ostati u closed beta fazi jos duzi period.

takodje, na svakih 15ljudi za Dotu, javi mi se 1 za CS Go, eto tolika je potraznja za kanterom :) Dota je otprilike 20 puta vece trziste.

Kanter je isao samo prve 2-3 nedelje kad su pustili betu, tada je isao po 100-150 $ lako (znam jer sam barem 10ak prodao strancima), bilo ga je problem nabaviti, a ne prodati. Narednih mesec-dva vredeo je oko 40-50 $, i vrlo brzo pao.

Sad je obrnutno, sad i on vredi 10-15evra, pa je isplativije menjati ga za vise Dota.

Takodje, duboko sam uveren da ce CS GO da izadje mnogo pre Dote.

Ako treba jos nekih pojasnjenja pitajte slobodno.

Edited by DBrave
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kolko para za 10 doti? ocesh prototype 2 za 6 komada?

jedna 1000, al ako uzimas 10 moze i neki popust naravno

imam vec prototype 2, nabavio sam pre-order

moze cs 1.6 u zamenu za dotu ?

ne treba mi, hvala

Edited by DBrave
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

naravno da pravi,pozadina cele ove price da je najbolja igraonica u Nisu dobila betu na poklon od mene da imaju ljudi da se igraju dote2 kad npr beogradske igraonica nisu imale betu,znaci pricamo o vremenu kad ljudi stvarno nisu bili u mogucnosti da nadju sugavi dota2 key,nego se dobijalo od icefroga ili nekog mnogo mnogo mnogo poznatog igraca koji je igrao na prvom internationalu pa je dobio betu mesec dana pre turnira da vezba za turnir,a u danasnje vreme stvarno je glupo prodavati nesto sto se nabavlja toliko lako da je to nemoguce,ja mislim da bi teze nasao falsh key za wc3 da instaliram u kompu (da iscimam nekog ortaka iz kraja da mi donese) nego da nabavim key :D

E sad ako ti stvarno menjas igrice za kopije dote2 onda ne znam stvarno sta da ti kazem...ali iskreno ne verujem ti ni reci XD

Pa napušili su te ljudi zato što si izostavio taj drugi deo (pozadinu) priče, glupi trolu, a nije isključeno da si tu priču o poklanjanju izmislio da bi se oprao.

Zato što ta priča o poklanjanju ti za 180 stepeni menja kontekst prvog posta, a posmatrajući kontekst istog, selfpwnovao si se najgluplje, na to se samo porota foruma nadovezala da te napušava, zato što glup trol je glup trol.

Edited by PrimeAbuse
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa napušili su te ljudi zato što si izostavio taj drugi deo (pozadinu) priče, glupi trolu, a nije isključeno da si tu priču o poklanjanju izmislio da bi se oprao.

Zato što ta priča o poklanjanju ti za 180 stepeni menja kontekst prvog posta, a posmatrajući kontekst istog, selfpwnovao si se najgluplje, na to se samo porota foruma nadovezala da te napušava, zato što glup trol je glup trol.

napusio me ortak s neta sto se znamo 7-8 godina ? Glupi trolu?...cemu to glupi trolu ti ni ne znas ko sam ja da bi imao pravo da me nazivas trolom,a ti jadnice mozes da mi popusis kurcinu

Edited by Luci-_-
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...