Jump to content

EVE Srbija: Online


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jeeej, nastavih da igram, sektaaa na 42" zlo, seo da odigram misiju, ustao posle 14 sati xD

 

btw, morao sam da skinem pirates sa don zolom, carmen luanom, jesse jane i ekipom, nesam dugo gledao oskarom nagradjen rnic! :P

  • Upvote (+1) 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svestan sam da je long shot pitati ovde, ali na bazaru je ocajna ponuda zadnjih par dana, propustio sam odlicnog chara za jedan dan prodat za 8bil, 37mil sp fokusiranih nikad bolje.

Ali ko neko slucajno prodaje chara za wh koji moze da vozi golema/tengua rado bih ga kupio. Imam budzet od 12biliona. Moze i dogovor 12bil, ostatak kad zaradim.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam za 9bil 40mil-sosolidnog chara za rupu(usralo me), sa njim farmam u tengu solo anomalije oko 120mil/h ,, sa korpom u navy ravenu farmam u ekipi isto tako, nekad vise nekad manje.

 

Mozda prodam ovog za 12-13bil ,imam u steku 3bil, pa jos da nafarmam i pozajmim i da uzmem nesto jace.

 

Daj eve board da vidim tog od 90m, i reci tacnu cenu i koliko mozes da spustis! Jel primas na odlozeno? )

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ja bih menjao chara za 12 bila . ima 26 .963  mil sp Bunbush mu je ime , trenutno je neaktivan , Prodajem ga zato sto nemam vremena da igram sa 2 pa ako neko hoce mozemo da se nesto dogovorimo.  Malo sam u minusu sa iskom ostalo mi je svega 250 milki pa bih zamolio ako neko ima nesto na zajam voleo bih nazad u eve Char je  Mihajlovic igor hvala unapred

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Realno, mislim, CCP je jedan od retkih koji je "spustio u narod" i to odlučivanje i svašta, to sa sobom povlači i dobre i loše stvari.

Ali mimo toga, toliko je hardcore igra da mislim da ti tradicionalni p2w elementi ne bi ni "poleteli", ono ljudi igraju na tri kompa sa tri broda i različite role - nije to okruženje gde će neko sa strane lako da uskoči zato što mu se nudi neki p2w sa kojim ne bi znao ni šta da radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...