Jump to content

DEFUSE OPEN #1.


juricM

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TURNIR SE ODRZAVA SA 24 EKIPE I TRAJE 1 DAN.

SREDA 20h izvlacenje grupa u igraonici DEFUSE......

Okacicu ukrstanja da posle ne bi bilo sta i kako.....

Nagrade sa 24 ekipe:

1. mesto 80.000 RSD - oko 800e

2. mesto 25.000 RSD - oko 250e

3. mesto 10.000 RSD - oko 100e

Ekipe ce biti rasporedjene u 6 grupa po 4 ( A-F)

-ako 2ga i 3ca ekipa imaju isti broj bodova merilo je medjusobni mec.

-ako prve 3 ekipe imaju isti broj bodova, 4ta ekipa se izbacuje i gledaju se osvojene runde izmedju njih 3.

-ako je prva ekipa dobila sve tri ekipe, a te 3 ekipe imaju isti broj bodova, ekipa koja je prva u grupi se izbacuje i gledaju se runde izmedju njih 3.

-4 najbolje treceplasirane ekipe prolaze dalje.... ( ||| oznacava trecu ekipu iz grupe koja je prosla dalje.... bice random izvlacene te ekipe)

1/8 finala

A1 vs ||| - 1

C2 vs D2 - 2

B1 vs ||| - 3

E1 vs F2 - 4

C1 vs ||| - 5

A2 vs B2 - 6

D1 vs ||| - 7

F1 vs E2 - 8

1/4 finala

1 vs 2 - 9

3 vs 4 - 10

5 vs 6 - 11

7 vs 8 - 12

1/2 finala

9 vs 10 - 13

11 vs 12 - 14

FINALE

13 vs 14

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

a kako si to izracunao Jure da A B C D grupe igraju sa treceplasiranima samo me to zanima :) da mu dodje ukrstanja da prvi iz A grupe igra sa jednim od treceplasiranih a da u 1/4 finalu igra sa boljim od drugoplasiranih iz C i D grupe nema logike :)

Edited by Jedikid

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ljudi videli smo zreb pre grupa, izvlacenje je moglo da se prati uzivo... A sad sto je ovako ispalo sta da se radi da smo se "bunili" pre izvlacenja pa da se nesto sredi... Ovako hvala ti juricu za jos jedan turnir <3

bravo Bogdane, retko normalan covek na ruru!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jebem mu mater, stvarno sam okacio ukrstanja pre izvlacenje.... ne moze drugacije da se odradi ako imam 6 grupa.... da sam stavio 8 grupa po 3, a da date 6000.... Bas mi ne ide u glavu da se igraju 2 meca, ovako svi dobijaju sansu da igraju vise, sad neko je imao manje srece neko vise... Uvek se trudim da napravim kakav-takav turnir i uvek nesto ne valja, ko misli da moze bolje da napravi nek pravi, ja mu zelim srecu....

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto ga mracite lepo ste znali svi kad je izvlacenje sto niste otisli u igraonu i lepo uzivo gledali, videli papirice , rekli mu da je lopov konobar da promesa kuglice i predlozili nekog drugog da izvlaci sem baxa ni ja ne vidim nista na ovom snimku ali eto bilo je prilike uzivo da se prati tako da ono :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...