Jump to content

DAMAGE GATHER NETWORK [Still BETA]


Recommended Posts

Super ideja, sve je ovo mnogo dobro, al' dajte neko uputsvo kako da se registrujemo i da krenemo sa igrom, na foruma nema nigde nista...

Edit: gde mogu da vidim najbolje igrace, posto kad odem ovo Ladder sto si ostavio sve je prazno :D

Edited by brutal N0net
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam da necu odgovarati ali moram.

Pre svega sto se tice nasih sajtova dosta je i ovo sto znamo sve radimo nasim trudom. Imamo bootcamp u kojem nas 7orica radimo ono sto znamo a pre svega niko od nas 7 nema veze sa web dizajnom ili slicno. Jedino eto ja sto studiram u instranstvo Softverski inzinjering ali tek sam na pocetku. Ja da imam 6000 eura otisao bih u kompaniju koja ima preko 100 ljudi i rekao ljudi hocu sajt za 6000 eura. Hocu da napravite sajt koji ne postoji za te pare i odradili bi to. A ovako nas 7orica blejimo po citavu noc da bi doprineli ovoj sceni kao ne znam ni zasto kad ima vas koji uvek trolujete i uvek ste najpametniji. Mi se makar trudimo da ne bude sve retardirano da nas primete malo da pocnu i kod nas da ulazu da bi bilo vece zabave i vece zelje.

A opet citam nezrele komentare tipa Gospodina PHN-a : "Ne bih vam platio 5e pa da mi platite". Nigde u tekstu nije navedeno da mi tebe teramo da platis , placa se radi nagrade i radi odrzavanja. Pre svega ako udjes videces da je to nesto novo , nije klasican gather nego nesto potpuno novo kod nas.

Mi smo platili licencu za vbulletin , servere KGBu , sajt hosting , Gather odrzavanje koje mesecno placamo 150 eura i PLUS ovaj mesec dajemo STEELSERIES proizvode dzabe jer je jos Beta verzija. Ja mislim da niko ali niko to jos nije uradio (da ne prozivam druge jer nisam takav). Ti kad platis tih 5 eura ne stavljas ih nama u dzep jer nama iskreno i ne trebaju , da smo hteli da se obogatimo NE BISMO SE LOMILI OKO OVOGA.Imamo nasu igraonicu , restorane i klubove , itd, tako da nije nama ovde cilj da se obogatimo.

Cilj je da sto vise igraca plati 5 eura kako bi nagrada bila bogatija. Ako 1ooo igraca plati 5 eura onda mozemo za prvu nagradu da stavimo kompjuter od 1000 eura ili Asus Republic of Gamers kompjuter. A gde ces ti dobiti priliku da sa 5 eura dobije kompjuter od 2000 eura??

Najgore je sto ste vi pokvareni likovi koji pljuju tudji rad a vecina vas jos od roditelja nije posla. Ja sa nepunih 20 godina vodim organizaciju od 30-40 ljudi. Znaci eto nismo aktivni sto se tice CS-a ali u drugim poljima jesmo a sta ti radis sa 23+ osim sto trolujes tudji rad.

Isto tako postoji ANTICHEAT koji se nalazi na nasim serverima koji je kreiran od strane ljudi iz Kaspersky-og Srbija , Tcom Crna Gora i mene i mojih kolega sa univerziteta iz Genove u koji je ulozeno 200 eura. Problem je sto taj AntiCheat hvata sve ilegalne programe u vasem kompjuteru koji su vezani za bazu podataka Counter Strike cheateva i iako ga vi ne palite a on bude detektovan server vas banuje ili admin koji je nadlezan za to. TO NE ZNACI DA STE VI CHEATERi nego jednostavno je bio problem sa jednim dobrim igracem koji je posle meni pravio problem jer misli da ga prozivamo. Mi se izvinjavaamo ako je tako.

Eto necu odgovarati vise ali hteo sam samo to da kazem da je vreme da pocnete da postujete tudji rad i da podrzavate kako bi postali jaca organizacija (Mislim na Srbiju uopste ne na nas).

Eto toliko. Hvala ko je procitao , ko nije nece nikada i to je to.

Zelim vam prijatne dane :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto si se ti TOLIKO uvredio u vezi sajta... Iz moje prespektive korisnika i potencijalnog takmicara - spor sajt i nedovoljno razjasnjen (preveden). Posetio sam sajt da bih se informisao oko ucesca koje bih preneo drugarima. Neke stvari si opisao u prvom postu, ali kada sam otisao na sajt nastala je totalna konfuzija. Jedan deo da pripisem tome da sam nesto slabije skapirao u momentu, ali opet vidim da se jos ljudi javlja u vezi toga, tako da mislim da sam u pravu u vezi sajta. Uostalom kao organizator trebas biti spreman na kritike i sugestije :)

Izbacio si neku BETA TEST verziju sa velikim brojem gresaka, i kontradiktornosti koje sam ja nasao, i na prvi komentar poceo si da "divljas" umesto da prihvatis to kao neko lice koje se OZBILJNO upustilo u takav projekat. Kad vec vodis 30-40 ljudi i pokusavas da predstavis neku ozbiljniju organizaciju i odlucio si se da to testiras sve JAVNO na ovako velikom komjunitiju, budi spreman da udjes u srz probelmatike i resis to na vreme, a ne da krivis hejtere, trolere ili sta ti ja znam, samo zato sto si se previse zaleteo na pocetku i onda poceo da "divljas".

A sto se tice komentara "Ma ne bi vam platio 5e pa da mi platite :D "... O takvim likovima je bilo dosta diskutovano na jednoj prethodnoj temi i dosta toga je razjasnjeno. Samim tim bi trebalo da znas kako da shvatis takve komentare i kako da se ophodis prema njima.

Posto ja imam nekog iskustva i sa marketingom i sa sajtovima i sa gejmingom mozes me slobodno iscimati na PM, steamu ili gde vec hoces da ti/vam pomognem, koliko god mi vreme to dozvoljava :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo moze biti veoma zanimljivo, pogotovo timski mixevi, ukoliko i bolji igraci krenu da igraju.

Orga opusteno, to sto pisu neki random ljudi ne obracaj paznju, a kritike od ozbiljnijih ljudi bi trebalo da su uvek dobrodosle :)

balkangather :$

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Najgore je sto ste vi pokvareni likovi koji pljuju tudji rad a vecina vas jos od roditelja nije posla. Ja sa nepunih 20 godina vodim organizaciju od 30-40 ljudi. Znaci eto nismo aktivni sto se tice CS-a ali u drugim poljima jesmo a sta ti radis sa 23+ osim sto trolujes tudji rad.

Bravo detjko,upravu si.Svaka cast za ideju,predobro osmisljeno.

Srecno sa ovim

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto si se ti TOLIKO uvredio u vezi sajta... Iz moje prespektive korisnika i potencijalnog takmicara - spor sajt i nedovoljno razjasnjen (preveden). Posetio sam sajt da bih se informisao oko ucesca koje bih preneo drugarima. Neke stvari si opisao u prvom postu, ali kada sam otisao na sajt nastala je totalna konfuzija. Jedan deo da pripisem tome da sam nesto slabije skapirao u momentu, ali opet vidim da se jos ljudi javlja u vezi toga, tako da mislim da sam u pravu u vezi sajta. Uostalom kao organizator trebas biti spreman na kritike i sugestije :)

Izbacio si neku BETA TEST verziju sa velikim brojem gresaka, i kontradiktornosti koje sam ja nasao, i na prvi komentar poceo si da "divljas" umesto da prihvatis to kao neko lice koje se OZBILJNO upustilo u takav projekat. Kad vec vodis 30-40 ljudi i pokusavas da predstavis neku ozbiljniju organizaciju i odlucio si se da to testiras sve JAVNO na ovako velikom komjunitiju, budi spreman da udjes u srz probelmatike i resis to na vreme, a ne da krivis hejtere, trolere ili sta ti ja znam, samo zato sto si se previse zaleteo na pocetku i onda poceo da "divljas".

A sto se tice komentara "Ma ne bi vam platio 5e pa da mi platite :D "... O takvim likovima je bilo dosta diskutovano na jednoj prethodnoj temi i dosta toga je razjasnjeno. Samim tim bi trebalo da znas kako da shvatis takve komentare i kako da se ophodis prema njima.

Posto ja imam nekog iskustva i sa marketingom i sa sajtovima i sa gejmingom mozes me slobodno iscimati na PM, steamu ili gde vec hoces da ti/vam pomognem, koliko god mi vreme to dozvoljava :)

Bjeka nemoj da zameris nisam se uvredio , drago mi je zbog kritike nego sam bio isfrustriran komentarom ovog lika. Moja je greska sto sam tako odreagovao. Sto se tice sajta sada posle praznika dizemo hosting na unlimited sve a moguce da je sporiji jer je Godaddy hosting ili sta znam nama svaki na goddady je sporiji. Sto se tice ladder-a to je sve privremeno i beta dok ne ubacimo full plugins dok ne testiramo ali glavni ljudi za to su Grci , Poljaci i Crnogorci koji rade na tome pa je zbog toga na engleskom sajt jer ce biti stranih ekipa. To ce se sve testirati ovih dana tako da cemo videti kako funkcionise. Tu treba covek iz Pariza da preuzme da Streamuje sve igrice i to pa cemo videti kako ce ici taj "Ladder" mada vise to vuce na neku Ligu bez kraja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...