Jump to content

Adventure Time


Recommended Posts

Pogledao sam par epizoda, za sad je super crtani, nemojte da vas zavara to sto je sa cartoon networka. Crtez je ocajan ali je zato humor odlican. Ima 4 sezone i nekih 80 epizoda. Krenuo sam da gledam negde od polovine prve sezone tako da ne znam kakav je u pocetku, ovo posle je zaista smesno.

Creator: Pendleton Ward

Stars: Jeremy Shada, John Di Maggio and Hynden Walch

Adventure Time IMDb

tumblr_lr6qdrSYBd1qil8f2o1_500.gif

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

al' sam iskopao mator topic (al' makar znamo da search radi!).

enivejz, odgledao sam konačno poslednjih nekoliko epizoda koje su mi nedostajale iz šeste sezone i moram reći da je ovo najbolja serija ikada!

sa ozbiljne strane, uvek me iznenadi priča i scenario u nečemu što bi trebalo da bude dečiji crtani film, pri čemu me ujedno i zanima kako se klincima ovako nešto dopadne kada pokriva i obrađuje teme koje oni zasigurno ne mogu da skapiraju. Možda im je samo interesantno da gledaju crtež i animaciju, nemam pojma.

I dalje postoji ona jako strma kriva "dopadanja" - nema teorije da se nekome svidi na prvu loptu, mora da se pogleda 4-5 epizoda, ali nakon toga sve teče svojim tokom.

U svakom slučaju i dalje preporuka, iako sam se "plašio" kako će ispasti šesta sezona kad su zamenili pomalo ekipu koja radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Završena je i sedma sezona.

Za razliku od šeste koja je imala gotivan kraj, ova je klif henger što je baš smorilo.

Kako bilo, najavili su još osmu i devetu i završetak cele serije, što znači da bi u naredne dve trebalo da se sazna sve ono što smo imali kao pitanja u proteklih sedam sezona.

Inače je i sam završetak više za fanove koji znaju šta gledaju, ostalima može biti dosadno.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
On 4/15/2017 at 6:31 PM, Lucky said:

Krenula je osma sezona.

Topla preporuka za sve da pogledaju mini seriju Islands, koja je u sklopu osme sezone, čak i ako ne vole previše Adventure Time.

IslandsMiniseriesDVDCover.png

https://en.wikipedia.org/wiki/Islands_(miniseries)

Urađena je po sličnom fazonu miniserije sa vampirima iz sedme sezone, ali je dosta zrelija.

Gotovo!

Adventure_time_seasons_8-10.jpg

Nakon 10 sezona i 8 godina emitovanja, jedan od po ličnom mišljenju najboljih animiranih novije generacije je završen.

Ko je redovno pratio serijal verovatno je ostao uskraćen, kao i ja, za odgovore na mnoga pitanja koja su se pojavljivala u međuvremenu, a i neki dobro poznati negativci, likovi i dešavanja uopšte nisu bili u finalu. Pomenuti su kasnije kroz svojevrsnu "retrospektivu", ali to više potpada pod "lazy writing" nego što je imalo smisla da to tako urade. No i pored toga, zanimljivo finale serije koje rešava određeni broj pitanja i daje zaokruženu priču celom serijalu. Naravno ko nije do sad gledao nema baš puno razloga da počne, ali ako ste pratili, pa čak i preskakali epizode pa i sezone, ovo finale u dobroj meri obuhvata to što ste pratili.

Ne puštajte video ispod ako planirate da gledate celu epizodu. Ako pak hoćete kratak "digest", kliknite:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...
On 10/1/2020 at 9:09 AM, Lucky said:

Kome nedostaje Adventure Time, izašla je prva od četiri mini-series epizode, 40 minuta:

Adventure Time Distant Lands - https://www.imdb.com/title/tt11165358/

Adventure_Time_Distant_Lands_poster.jpg

Svaka bi trebalo da obradi po jednog ili grupu likova, u prvoj je BMO glavni junak.

OK je, ima šmek i dobre su gostujuće glumce uzeli.

Izašla druga epizoda, slabija dosta nego prva ...

On 10/1/2020 at 9:09 AM, Lucky said:

Kome nedostaje Adventure Time, izašla je prva od četiri mini-series epizode, 40 minuta:

Adventure Time Distant Lands - https://www.imdb.com/title/tt11165358/

Adventure_Time_Distant_Lands_poster.jpg

Svaka bi trebalo da obradi po jednog ili grupu likova, u prvoj je BMO glavni junak.

OK je, ima šmek i dobre su gostujuće glumce uzeli.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...