Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Mora menjačnica da ti da onaj "račun" što nije baš kao fiskalni ali piše koliko si zamenio i za šta, onaj širi od fiskalnog ali sa "roze" fontom. Doduše, ne znam šta ti to znači, nije da ćeš dobiti "besplatne pare" ako ti nisu dali račun :)

pa necu ja dobiti nista, ali pretpostavljam da ovako mogu da smute i zajebu drzavu za porez or something. Nije da to ne rade i svi ostali, al ovo je bas onako obvious

Link to comment
Share on other sites

Verovatno si u pravu ali čini mi se da te menjačnice prolaze neku baš ok kontrolu, što ne znači da ne menjaju pomalo i na crno. Sad kad već pomenu, meni se dešava da ne sačekam taj isečak, odnosno kao da ovaj što menja namerno "odugovlači" da ga ne bi izdao ili da bi cancelovao štampanje ili šta god, ali nikad se nisam baš udubljivao u tu problematiku.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Slazem sa vama koji misle da je busplus prevara...Iskreno dosta autobusa nema ni klimu,ni postena sedista,o udobnosti voznje da ne pricam...ugledamo se na neke zemlje sa visokim standardima,ali bezuspesno. A sto se tice onoga da moze da se proveri kada dolazi autobus na koju stanicu,to ce uskoro da se naplacuje i to ne po ceni obicnog sms-a...

Link to comment
Share on other sites

Па да, већ замишљам како стартујем рибе по граду, оно, намигнеш и кажеш ''А ВОЛИШ А'', а она нема појма о чему се ради!

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...