Jump to content

Balkan-Europa CS League


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja od ove sezone nemam ništa, dok odu nagrade, dok ode EAC, meni karina ostane :D

И треба кад' послујеш са шиптарима :tf:

Najbitnije je sto si odgovorio ostalima ;)

Шта да им каже кад су људи у праву..

А од следеће сезоне нешто не верујем да ћеш профитирати, барем што се тиче Српских екипа ;)

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ajde ne lupetajte, kakve veze ima ako je stojala ekipa sa Kosova u prijavljenima. Cak su organizatori i dobro uradili, stavili su je kao Albansku, jer Kosovo kao posebna drzava ne postoji, a ne Albanija. I ti da si u Svedskoj npr, igrao bi pod Srpskom zastavom, ali ne bi mogao pod zastavom Vojvodine.

Stvarno ne znam razlog sto je tako malo ekipa iz Srbije, verovatno zato sto nismo upoznati sa organizatorom i nekako je proslo neprimeceno, nedovoljno reklamirano. U svakom slucaju ako prodje dobro i bude sledeci, siguran sam da biti vise nasih ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Tomo nisi bio upucen... Malo je kasno uspeo da promeni pristup prema srpskim ekipama, jer je totalno druga prica bila za Kosovo , i na hltvu bih rekao da je malo bezobrazno bilo... :)

@tomo Hvala

Ne želim da se raspravljam ali mora vam reći nešto. Onaj dan kada sam stavio onu ekipu pod zastavom kosovo, zalilo mi se ekipa, i izbacio sam ih skroz. Od toga pa do danas je prošlo preko dvije sedmice, i ekipe su na vrijeme znale i neke su htjele uplatiti, ali ne znam sta bi na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Pa brate nisi razmisljao da mozda te ekipe i ti ljudi koji kad su videli tu ekipu pod zastavom kosovo vole isti taj kanter ali i svoju zemlju... Ne hejtujem ja nista, samo kazem... Nmg da verujem da si ocekivao da ces tim sto si uklonio tu ekipu dobiti srpske ekipe... Kako god, dodje da si odvojio Kosovo i Srbiju , a iskreno to ovde nmze nikako :S

Ja ti zelim sve naj,i da liga dobro prodje... toliko...

Pozz

Link to comment
Share on other sites

I ti da si u Svedskoj npr, igrao bi pod Srpskom zastavom, ali ne bi mogao pod zastavom Vojvodine.

Tomo decko ajde ovako,koliko se ja razumem i Vojvodina i KiM su u sastavu republike Srbije,ne razumem zbog cega ti ovde pominjes Albaniju?Cekaj Kosovo su stavili pod zastavu Albanije i tebi je to dobro?Decko koliko ja vidim ti si u ovom postu KiM prisvojio Albaniji ako sam dobro procitao post.

A ipak mislim kad 10 put procitam tvoj post da uopste ni sam ne znas sta si napisao,jel tako? :fp: :fp: :fp:

Ako gresim neka me neko ispravi..

Edited by KHAS
Link to comment
Share on other sites

Meni se ipak cini da nije to mislio, procitaj prvi deo posta.

Pa ako KiM kao posebna drzava ne postoji,a u sastavu je Srbije jel normalno da igraju pod zastavom Albanije?Najbolje resenje je [po meni] da uopste ne igraju ALI tu je orga koja je odlucila da igraju tako da bezveze pisemo i raspravljamo.

Edited by KHAS
Link to comment
Share on other sites

Не знам зашто уопште више помињете ово.

Најбоље би било да се овај тур заборави, и да се уопште не скреће пажња на њега..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Srpske ekipe su na gubitku ne organizacija. Vi ste krivi što unosite nacionalizam i ostala sranja koja su ikad nastala u čovječanstvu u igranje igre i dobru zabavu. A za postove tipa nemojte očekivati profit od srpskih ekipa nemam riječi.

Cekaj,kako te nije sramota?

Link to comment
Share on other sites

Tomo decko ajde ovako,koliko se ja razumem i Vojvodina i KiM su u sastavu republike Srbije,ne razumem zbog cega ti ovde pominjes Albaniju?Cekaj Kosovo su stavili pod zastavu Albanije i tebi je to dobro?Decko koliko ja vidim ti si u ovom postu KiM prisvojio Albaniji ako sam dobro procitao post.

A ipak mislim kad 10 put procitam tvoj post da uopste ni sam ne znas sta si napisao,jel tako? :fp: :fp: :fp:

Ako gresim neka me neko ispravi..

Sad tek vidim ovo [:D]

Ako ne mozes da shvatis sta sam napisao, ne znam sto komentarises...

Link to comment
Share on other sites

Sad tek vidim ovo [:D]

Ako ne mozes da shvatis sta sam napisao, ne znam sto komentarises...

Oces biti ljubazan da mi prevedes onaj tvoj prvi post [u slucaju da znas sta si napisao,ali da ga ne editujes u medjuvremenu] i da mi kazes sta je tu dobro sto su ekipi sa kosova stavili albansku zastavu?PROSVETLI ME TOMO PROSVETLI ME!

Edited by KHAS
Link to comment
Share on other sites

O Boze... Dobro je to sto su stavili zastavu postojece zemlje (Albanije), a ne Kosova, posto Kosovo kao zemlja ne postoji i da su stavili zastavu Kosova to bi bila provokacija i znak da su ga priznali kao samostalnu zemlju. Oni su stavili lepo zastavu Albanije, jer su ti ljudi sa Kosova koji igraju za tu ekipu ALBANCI i nema bre nikakve veze odakle igraju, vec sta su. Pa ti da odes sad u Nemacku ne bi igrao pod zastavom Nemacke, vec Srbije, posto si Srbin (pretpostavljam). Jel si sad skontao?

Link to comment
Share on other sites

O Boze... Dobro je to sto su stavili zastavu postojece zemlje (Albanije), a ne Kosova, posto Kosovo kao zemlja ne postoji i da su stavili zastavu Kosova to bi bila provokacija i znak da su ga priznali kao samostalnu zemlju. Oni su stavili lepo zastavu Albanije, jer su ti ljudi sa Kosova koji igraju za tu ekipu ALBANCI i nema bre nikakve veze odakle igraju, vec sta su. Pa ti da odes sad u Nemacku ne bi igrao pod zastavom Nemacke, vec Srbije, posto si Srbin (pretpostavljam). Jel si sad skontao?

U redu u redu da ne dajem primere sad,da ne spamujem topic bez razloga,a pisao bih do sutra.

Hvala na objasnjenju.

Link to comment
Share on other sites

Vi ste krivi što unosite nacionalizam i ostala sranja koja su ikad nastala u čovječanstvu

ako je ovo realna cinjenica onda stvarno ne znam

takve gluposti mozes da iznosis na portalima koji se zavrsavaju sa .ba a ne ovde

imali ste 15 prijavljenih ekipa iz srbije a samo jedna ucestvuje, to ti dovoljno govori kakav je generalno (ne kazem svih) stav nasih igraca sto se tice vaseg takmicenja

svaka cast za trud i cimanje ekipa sa svih strana evrope organizaciji, ali eto bas ta jedna nam je upala u oko

Link to comment
Share on other sites

Da je FULL_RS nastavio da igra, igrali bi tu ligu sigurno. Ja ne znam oko cega se vi rasrpavljate, sta vise mislim da dobar deo vas i ne zna o cemu prica nego eto da malo mudruju.. nesto... , sklonili su "zastavu Kosova" i stavili im zastavu Albanije - problem resen. Sto ekipe nisu igrale? Verovatno postoje drugi razlozi.

Link to comment
Share on other sites

slazem se za to da ne treba unositi nacionalizam u cs, sportove i tako to, ali ovo nema veze sa tim... ovo ti je kao sto Olimpijske igre ne daju Kosovu da ucestvuje. Ne mogu oni koji jos nisu zvanicno nezavisni vec jednostrano proglaseni kvazi republikom da se vode kao drzava.. ali jos smesnije da neku ekipu sa Kosova stavite pod Albansku zastavu.. realno gledano oni nemaju veze sa Albanijom, treba ih staviti pod srpsku zastavu da vide u cijoj drzavi zive pleme li im je*em :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...