Jump to content

The Secret World


Recommended Posts

Dakle, nisam uspeo da nadjem preko searcha da li je neko pravio temu o ovome.

Zvanicna webstrana. - http://www.thesecretworld.com/ -

Ukratko... MMO u sadasnjem vremenu koji se pre svega zasniva na urbanim legendama. 3 fakcije, Templari , Iluminati, Dragon. Sudeci po onome sto sam video, imace dobru grafiku, ali to je dreamworld engine koji su razvijali specijalno za ovu igru, plus su chak i silovali Age of Conan-a da prevedu u taj engine u jednom trenutku. Ono sto je meni interesantno... je da nema klasa, nego milijardu skilova koje levelujes nezavisno i mozes da kombinujes kako zelis. Ako se dobro secam, nesto slicno je bilo u Anarchy Online.

Za pocetak evo jedan trejler koji objasnjava odprilike na cemu je zasnovan svet - Everything is true -:

Evo sinematik trejlera:

1 -

2 -

3 -

4 -

Story and missions :

Ovde se vidi mozda prvi normalan gejmplej - Dungeon demo:

part 1 - http://www.youtube.com/watch?v=DZPS1SvmVHI&feature=relmfu

part 2 - http://www.youtube.com/watch?v=4YB2Vnyp89A&feature=relmfu

Freeform progression system:

GDC 2012 prezentacija:

Ima jos klipova po jewtubu ali necu kachiti sve. Mene lichno ova igra mami da probam... iz par razloga: nema orkova, elfova itd... freeform system, prvi put me zanima pricha u nekom mmo-u a da ga nisam ni probao....

Veliki minus, razvija Funcom, znaci samo zbog toga ne bih ni probao igru.

Edited by Pesma-mrtve-dece
  • Upvote (+1) 1

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pratim ovaj Secret World još od pre zvaničnih najava i srećom su promenili engine jer je u startu bio užas. Ali iskreno, nešto ga previše razvlače i svašta otkud znam, nisam zadovoljan.

Doduše, ako se ne varam sad je EA uzeo da izdaje igru od Funcom-a, neki dil su napravili, videćemo već.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto me ne privlaci ova igra. Koliko vidim lepo izgleda graficki, skill based leveling, sve kako treba. Mozda zato sto nema neku odredjenu tematiku. Nije fantazija, nije sci fi.. nego je sve. Svako moze sve da radi, mozes da budes kao vojnik sa oruzjem, ili kao mag sa magijama ili sve to zajedno. Mislim da vise volim kada igra ima neka "pravila" i neke "zakone"... ma ko ce ga znati

Link to comment
Share on other sites

pa dokle god je cash shop budalastina za sesire i dildoe nemam nista protiv, ko hoce da ide okolo sa kurcem na celu i sarenom masnom nek plati neke pare za svoju posebnost. Ako pored pretplate u cs bude jedan jedini pay2win item makar davao prednost od 1%, mogu da se jebu u rupe od ispalih im ociju i oni i EA.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

neko je noćas legao na pogrešnu nogu :)

Eh, noćas, mene taj f2p pederluk (down dvini, nije u tom kontekstu:)) nervira od prvog kontakta pogotovu što je neki "divlji kapitalizam u malom" samo me mrzi da wotujem i smaram ljude, ono, svi su svesni i svi su u fazonu deal with ti, tu i tamo natuknem šta mislim o tome posranom lopovskom pederluku od sistema i to je sve [:)]

fluff je ok, jer pretplata + pay2win je ipak nesto sto kapiram samo blizzard moze da izvede, ako oni to nekad proguraju i ostali ce, za sada je "omg tabu" jer nisu žabe dovoljno kuvane za to, mada, prodaja golda i itema za prave pare u p2p mmovima jeste pay2win samo to nije zvanični feature :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Poceo.

EDIT:

Sjebah se -_-

Your mission in The Secret War is to spread the influence of your secret society throughout the world. By doing so you will not only defend your secret society’s honor and claim to power (not to mention speed up progress towards the Community Unlockable), you will also rise through their ranks and unlock great rewards that will benefit you in The Secret World MMO when it is released.
Edited by ウエーター
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Upao sam u betu, igrao sinoc.

Sta da kazem.... bio sam spreman da opako napljujem i nahejtujem, ali prosot ne mogu, dobra je igra za sad, i to dosta, ispeglana je. Neki kvestovi su prejebeno zanimljivi, znaci neki su tipa "idi ubi 5 zombija", ali neki nisu takvi uopste, nego totalno istrazivacki, moras da kopas i po guglu, lol.

Grafika i animacija su super, kvestovi super, tj. taj PVE u toj jednoj jedinoj zoni koja je otvorena u ovoj beti. PVP-a sistem postoji u vidu 3 battlegrounda neka, ali je i on neaktivan izgleda u ovoj beti.

Sistem skilova i napredovanja mi se jako svidja, posebno mi se svidja sto mozes da koristis samo 7 aktivnih i 7 pasivnih skilova u bildu. Ima dosta kombinacija, sad... samo prvi tier je bio otkljucan u beti pa nisam mogao dublje da zagrebem.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam i ja malo za vikend. Odradio sam uvod i par questova po Kingsmouthu i tako to.

Stvarno super izgleda. Brzo i dobro radi (mada nije bilo gužve). Priča mi se čini ok, kao i questovi.

Skill sistem isto izgleda zanimljivo.

Smešne su borbe malo, previše mahanja u prazno i slično, fali taj osećaj udarca.

Pretplata + in-game shop = sranje.

Nisam baš siguran da ću imati ni vremena ni želje da igram, pošto nesretno izlazi između D3 i GW2.

A šteta, ima potencijala da bude ok MMO.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

a daj bre sta je ovo, jedino je muzika ok

ocekivao sam nesto totalno drugacije, ovo mi izgleda previse smesno

a sta kenjam kad znam da cu kupiti igru i sjebati se po ko zna koji put, 90% novca koji dajem na mmo naslove je promasena investicija :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...