Jump to content

Counter Strike 1.6 Serbia


Shokica

Recommended Posts

Moje misljenje je da kucno (ne)vaspitanje ne moze da se ispravi na podforumu Counter-Strike, a najvise ima nevaspitanih i neostvarenih ljudi zato sto je i dalje najigranija igrica kod nas, a ne zato sto jednostavno glupi ljudi igraju ovu igricu. Pozdrav svim oldskul i skorojevicima (holmesu) vaspitanim igracima!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moje misljenje je da aci jednistavno treba podrska u vidu jednog dobrog cs igraca koi poznaje dobro nasu cs scenu,

i njih dvoica zajedno da resavaju probleme.

svi koji smo bili moderatori a igrali cs kolko tolko aktivno smo batalili ovaj deo foruma. upravo zbog svakakvih morona koji postuju ovde.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

shoki, ti kao igrac (pa makar i najbolji) nemas nikakvo pravo da zahtevas obrazlozenja od organizacije zasto tolko i tolko para ide igraonici zasto tolko i tolko ide sudijama jer tvoja jedina veza sa turnirom jeste to sto si igrac. Ti pre turnira dobijas uslove pod kojima ces igrati koja ukljucuju ufur i pravila. Naravno ti, kao i svi ostali mozete da kazete necemo da igramo, orga krada, i to je sasvim legitimno i mozda ce orga da shvati da sledeci put nece niko da im dodje na turnir ako daju takve uslove, ali ponavljam da niposto nemas prava da se mesas u njihov posao. Nekada se organizacija cimala jer voli cs, ali su i igraci igrali jer vole cs. Zasto sad i igraci zahtevaju da uzimaju 100% ufura ako igraju iz ljubavi?

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da kucno (ne)vaspitanje ne moze da se ispravi na podforumu Counter-Strike

Tacno tako.

Sve u svemu steta za cs scenu a i za sam novi sad i okolinu sto se tice matrix turnira a sad sta ce biti kasnije i dali ce biti jos ovakvih propalih turnira videcemo..

Edited by p0db0t
Link to comment
Share on other sites

shoki, ti kao igrac (pa makar i najbolji) nemas nikakvo pravo da zahtevas obrazlozenja od organizacije zasto tolko i tolko para ide igraonici zasto tolko i tolko ide sudijama jer tvoja jedina veza sa turnirom jeste to sto si igrac. Ti pre turnira dobijas uslove pod kojima ces igrati koja ukljucuju ufur i pravila. Naravno ti, kao i svi ostali mozete da kazete necemo da igramo, orga krada, i to je sasvim legitimno i mozda ce orga da shvati da sledeci put nece niko da im dodje na turnir ako daju takve uslove, ali ponavljam da niposto nemas prava da se mesas u njihov posao. Nekada se organizacija cimala jer voli cs, ali su i igraci igrali jer vole cs. Zasto sad i igraci zahtevaju da uzimaju 100% ufura ako igraju iz ljubavi?

Nije sve u ljubavi, ima nesto i u parama :))

Link to comment
Share on other sites

Aco, mislim da uopshte nije u tome poenta. Za razliku od 97.63% ljudi na ovom forumu, ti si normalan dechko i smatram da si totalno na mestu. Ti random postovi i treba da se brishu ali treba razgranichiti zajebanciju od random trollovanja. Ne vidim poentu da se brishu postovi gde je neka opushtena sprdnja, barem ja to nikad nisam radio u svom dobu moderisanja ovog dela.

Ja sam npr prestao da postujem na ovom delu foruma pre jedno 6-7 godina zbog kolichine imbecilne dechurlije koja se nakupila. U moje vreme (jebo te, koliko sam mator) nisam pisao gluposti samo iz poshtovanja prema drugima a realno, znali smo se svi pa opet nismo lupali +1, keva kurva, Djoka peder itd.

Ta prepucavanja random ljudi oko toga ko je koji u drzhavi su totalno retardirana i treba obrisati ceo topic koji sadrzhi tako neshto a ne post. Jeb'o vas otac retardirani, nije bitno koji ste, prvi nikada necete biti.

Shto se tiche turnira i zaradjivanja para, to je ochigledno postao trend zadnjih godina. Nekada su se turniri pravili da bi se ljudi druzhili i "promovisale" igraonice ali necu dalje da komentarishem to.

Action failed: You have reached your quota of positive votes for the day

:(

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

lol trbo stvarno, kakve veze ovakav topic koji je za sada "one of a kind" ima veze sa organizacijom turnira?:D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Svaki kanteras pre turnira sedi bar 7 dana ispred mrtvog kompjutera, vezba taktike, vezba pucanje, odrice se svega i svacega. Posle toga krene na turnir, potrosi gomilu para na ufur, smestaj, hranu, pice i ceka po 10h da igra mec 1/8 ili 1/4 finala. Tako 2 dana.. To je standardno i svi znamo da tako mora, ali ispade da je teze dati restart nego sve to. Naravno da imam svako pravo da pitam gde je nestalo 540e posle svega toga ;)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima svako pravo da pita bilo koji igrac koji zeli da igra taj turnir gde idu pare, jer su pare tih istih igraca , nisu sa neba dosle.

A ta prica on ti kaze uslove a ti oces neces, to ne stoji, jer mora da ti se kazu svi uslovi tipa gde idu pare i sta ce on nama da ponudi za tih 6 hiljada, pa onda moze neko da odluci dal hoce ili nece da igra.

Ja razumem da neko hoce da zaradi nesto od turnira sto pravi, potrosice gomilu vremena i jos vise zivaca na to i okej je da uzme nesto sebi, ali ovo je bilo preterivanje.

30k za igraonicu nije ni blizu realnog, ali to je gazda odlucio i bole ga djoka, dal je to pederski ili nije to nas ne treba da zanima, treba samo da znamo koliko on od NAS uzima za ta 2 dana, da bi kasnije

mogli da odlucimo da hocemo da igramo ili ne.

25 k za sudije i ostalo, to je bilo bezobrazno, gazda je bio iskren i rekao toliko i toliko trazim, a ovo , sta je ovo?!

OVa prica se ponavlja vec ko zna koji put jer odredjeni ljudi koji pokusavaju da organizuju turnire misle da su kanterasi neki majmuni kojima mozes da das bananu i da se igras sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Svaki kanteras pre turnira sedi bar 7 dana ispred mrtvog kompjutera, vezba taktike, vezba pucanje, odrice se svega i svacega. Posle toga krene na turnir, potrosi gomilu para na ufur, smestaj, hranu, pice i ceka po 10h da igra mec 1/8 ili 1/4 finala. Tako 2 dana.. To je standardno i svi znamo da tako mora, ali ispade da je teze dati restart nego sve to. Naravno da imam svako pravo da pitam gde je nestalo 540e posle svega toga ;)

Momci su ponudili turnir,sve je pisalo na prvoj stranici vezano za turnir u matrixu,oni ljudi koji su hteli igrati su se prijavili,oni koji nisu hteli i kojima nije odgovaralo ponudjeno nisu se trebali ni javljati i prozivati organizatore. To koliko oni uzimaju odma je pisalo,znali su to svi pa su se opet prijavile neke ekipe. A nisu samo oni toliko para uzeli,neki organizatori turnira u Beogradu su uzimali i vise za jedan turnir,pa nije bilo toliko cimanja i panike :)

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Momci su ponudili turnir,sve je pisalo na prvoj stranici vezano za turnir u matrixu,oni ljudi koji su hteli igrati su se prijavili,oni koji nisu hteli i kojima nije odgovaralo ponudjeno nisu se trebali ni javljati i prozivati organizatore. To koliko oni uzimaju odma je pisalo,znali su to svi pa su se opet prijavile neke ekipe. A nisu samo oni toliko para uzeli,neki organizatori turnira u Beogradu su uzimali i vise za jedan turnir,pa nije bilo toliko cimanja i panike :)

Gospodin laky ima sta da kaze :tf:

Link to comment
Share on other sites

Gospodin laky ima sta da kaze :tf:

Ako moje reci nisu na mestu,onda ga jebi.. Nisam klinac da tu kenjam kao ostali,samo gledam nekako iz mog ugla. Takva je politika ljudi svi gledaju nesto da zarade,slazem se da je puno para u pitanju,ali sve o turniru stoji na prvoj stranici. Ko hoce igra,ko nece -ne mora :) Druga stvar je sto svi imaju pravo da pisu na ruru sta hoce,pa napusavaju organizatore jajima i tako..

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Momci su ponudili turnir,sve je pisalo na prvoj stranici vezano za turnir u matrixu,oni ljudi koji su hteli igrati su se prijavili,oni koji nisu hteli i kojima nije odgovaralo ponudjeno nisu se trebali ni javljati i prozivati organizatore. To koliko oni uzimaju odma je pisalo,znali su to svi pa su se opet prijavile neke ekipe. A nisu samo oni toliko para uzeli,neki organizatori turnira u Beogradu su uzimali i vise za jedan turnir,pa nije bilo toliko cimanja i panike :)

U pravu si samo za to sto si rekao da ko hoce da igra, igrace, ko nece, nece igrati. :)

Reci ti meni koliko ekipa ima iz Novog Sada?

Koliko ekipa bi trebalo da dodje na taj turnir sa strane, i jel imas ti predstavu koliko ce oni kesa potrositi(ufur,smestaj,klopa,put...) ?

Dok gospodin "trba" ili ti "prota" lupaju sv_restartround 1 i uzmu po 8k, fazon duplo manje od prosecne plate u Srbiji ?

Zanima me na kom turniru U Beogradu su organizatori uzimali veci kes ?

Link to comment
Share on other sites

stvar je u tome sto je previse ljudi bilo u organizaciji.

raspodela novaca nije bila moja odluka, meni je ponudjeno toliko i toliko u zamenu za pravljenje turnira.

za te pare biste dobili najvise moguce. sto znaci funkcionalne masine, najmanje moguce kasnjenje, blagovremeno pruzanje svih mogucih informacija pre, za vreme i posle turnira, organizovan prenos i tako dalje.

dok moje znanje u pravljenju turnira nije bilo veliko, pravio sam ih za dzabe. pomagao sam, potpuno besplatno, ess kup u subotici pre 3 godine. prvi matriks turnir pravio potpuno besplatno. parlament turnir preuzeo organizaciju potpuno na sebe, potpuno za dzabe, da biste dobili turnir. za taj turnir sam od odredjenih igraca dobio 1400 dinara umesto 4000 dinara ufura, i to je bilo potpuno bezobrazno.

s obzirom da kanter vise ne igram, i ne interesuje me stanje na sceni i pomaganje iste, a moje iskustvo u pravljenju turnira je prilicno veliko, sada mi stvarno nije u interesu da 2 dana po 15 sati izlazim na kraj sa preko 100 ljudi za bilo sta ipod 8k (koliki je bio moj deo).

Dok gospodin "trba" ili ti "prota" lupaju sv_restartround 1 i uzmu po 8k, fazon duplo manje od prosecne plate u Srbiji ?

a sve sto ti treba da uradis je da sednes na voz, platis ga 200 kinti, das 1200 kinti, klikces malo, malo stisak dugmice, malo vrtis skrol i uzmes 12000.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Svaki kanteras pre turnira sedi bar 7 dana ispred mrtvog kompjutera, vezba taktike, vezba pucanje, odrice se svega i svacega. Posle toga krene na turnir, potrosi gomilu para na ufur, smestaj, hranu, pice i ceka po 10h da igra mec 1/8 ili 1/4 finala. Tako 2 dana.. To je standardno i svi znamo da tako mora, ali ispade da je teze dati restart nego sve to. Naravno da imam svako pravo da pitam gde je nestalo 540e posle svega toga ;)

ko sto se ti cimas da vezbas, tako se i on cima da organizuje, s tim sto tvoje vreme utroseno na vezbanja ne utice na njegov rad, ali njegovo vreme utroseno na organizaciju i te kako moze da utice na tvoj rad, tako da nije u redu da smatras da jedino igraci imaju muke. Tebi niko nece kenjati ako ne osvojis turnir, ali ce njemu i te kako srati ako bude kasnjenja.

A to da li je on 500e potrosio na kurve i koks ili je potrosio na to da se dve starlete rvu u cokoladi na tvoje oci dok ti cekas na sledeci mec apsolutno nije tvoja stvar, sve dok ti on obezbedjuje uslove pod kojim ti je receno da igras za tvoje pare. Ali naravno sve sto on uradi za te pare moze da utice da li ces mu ti doci ovaj/sledeci put na turnir

Naravno da ima svako pravo da pita bilo koji igrac koji zeli da igra taj turnir gde idu pare, jer su pare tih istih igraca , nisu sa neba dosle.

A ta prica on ti kaze uslove a ti oces neces, to ne stoji, jer mora da ti se kazu svi uslovi tipa gde idu pare i sta ce on nama da ponudi za tih 6 hiljada, pa onda moze neko da odluci dal hoce ili nece da igra.

Ja razumem da neko hoce da zaradi nesto od turnira sto pravi, potrosice gomilu vremena i jos vise zivaca na to i okej je da uzme nesto sebi, ali ovo je bilo preterivanje.

30k za igraonicu nije ni blizu realnog, ali to je gazda odlucio i bole ga djoka, dal je to pederski ili nije to nas ne treba da zanima, treba samo da znamo koliko on od NAS uzima za ta 2 dana, da bi kasnije

mogli da odlucimo da hocemo da igramo ili ne.

25 k za sudije i ostalo, to je bilo bezobrazno, gazda je bio iskren i rekao toliko i toliko trazim, a ovo , sta je ovo?!

OVa prica se ponavlja vec ko zna koji put jer odredjeni ljudi koji pokusavaju da organizuju turnire misle da su kanterasi neki majmuni kojima mozes da das bananu i da se igras sa njima.

pa ponudio ti je za 6k da igras i boris se za nagradu. Nagradu odlucuje on, a ti odlucujes da li ti odnos nagrada/ufur uz tvoju sansu da osvojis tu nagradu odgovora i po tome se prijavljujes za turnir

da se razumemo, nisam na strani orge, bezobrazno puno para uzimaju, ali to je njihova odluka :D

Link to comment
Share on other sites

Inb4 protin wall of text gde je sve perfektno objasnjeno.

Suki nije na strani orge vec samo potajno voli protu

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

U pravu si samo za to sto si rekao da ko hoce da igra, igrace, ko nece, nece igrati. :)

Reci ti meni koliko ekipa ima iz Novog Sada?

Koliko ekipa bi trebalo da dodje na taj turnir sa strane, i jel imas ti predstavu koliko ce oni kesa potrositi(ufur,smestaj,klopa,put...) ?

Dok gospodin "trba" ili ti "prota" lupaju sv_restartround 1 i uzmu po 8k, fazon duplo manje od prosecne plate u Srbiji ?

Zanima me na kom turniru U Beogradu su organizatori uzimali veci kes ?

E necu da ulazim ko koliko kesa uzima,ko je ovakav ,ko onakav,samo ocu da kazem da su njihova pravila i kome se to svidja igra kome se ne svidja ne igra i to je to .Necu se zamaram,svi imaju drugacija misljenja,mogli bi diskutovati satima o ovoj temi :) Steta ,moglo se dobro pucati malo i u Vojvodini,svaki turnir cimamo se 200km prva prilika da se nesto igra u nasem kraju. To me najvise boli :p salim se. Iskljucujem se iz teme. Pozdraav

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

ko sto se ti cimas da vezbas, tako se i on cima da organizuje, s tim sto tvoje vreme utroseno na vezbanja ne utice na njegov rad, ali njegovo vreme utroseno na organizaciju i te kako moze da utice na tvoj rad, tako da nije u redu da smatras da jedino igraci imaju muke. Tebi niko nece kenjati ako ne osvojis turnir, ali ce njemu i te kako srati ako bude kasnjenja.

A to da li je on 500e potrosio na kurve i koks ili je potrosio na to da se dve starlete rvu u cokoladi na tvoje oci dok ti cekas na sledeci mec apsolutno nije tvoja stvar, sve dok ti on obezbedjuje uslove pod kojim ti je receno da igras za tvoje pare. Ali naravno sve sto on uradi za te pare moze da utice da li ces mu ti doci ovaj/sledeci put na turnir

pa ponudio ti je za 6k da igras i boris se za nagradu. Nagradu odlucuje on, a ti odlucujes da li ti odnos nagrada/ufur uz tvoju sansu da osvojis tu nagradu odgovora i po tome se prijavljujes za turnir

da se razumemo, nisam na strani orge, bezobrazno puno para uzimaju, ali to je njihova odluka :D

ti mene ne razumes, njihova odluka jeste koliko uzimaju sebi , koliko traze za ufur i daju za nagrade, dal je to bezobrzno , lose , jadno , dobro ili ne, to je stvar misljenja, ali igraci su ti koji daju te SVE pare i imaju potpuno pravo da znaju gde i za sta idu te SVE pare

i da na osnovu toga odluce dal ce da igraju ili nece

Link to comment
Share on other sites

Bez zalazenja u opravdanost vasih argumenata "uzmi ili ostavi", niko ne treba da osudjuje, pogotovo vi koji organizujete, nas koji vas kritikujemo ili vam sugerisemo kako da poboljsate sliku o turniru i sebi. Pa naravno da cemo da komentarisemo bezobrazluke i izrugljivanje logici, neeticki bi bilo ne prokomentarisati nesto na vas racun, uvredili se vi ili ne.

Proto, 10 godina odricanja i cimanja je po tebi "malo vrtenje skrola za 12000" ? Nemam reci..

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

a sve sto ti treba da uradis je da sednes na voz, platis ga 200 kinti, das 1200 kinti, klikces malo, malo stisak dugmice, malo vrtis skrol i uzmes 12000

Prosto ne znam zasto ti proto ne igras kanter jos uvek kad je tako jednostavno uzeti 12000 :). Pogodio si srz igrice i znas sve cake ocigledno, f0restu je trebalo 8 godina da shvati ovo sto ti znas odavno ;)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...