Jump to content

Counter Strike 1.6 Serbia


Shokica

Recommended Posts

Zdravo,

moram da se oglasim povodom CS 1.6 scene u Srbiji.

Pun mi je kurac retarda po ovom forumu, koji se prave pametni i pisu gluposti od kojih dobijam proliv (verujem da nisam jedini, ima ovde jos normalnih ljudi). Moderatori (ne svi) su klasicni moroni koji brisu postove bez razloga i koji nisu kompetentni da kritikuju neke igrace koji su na sceni vec duze vreme al eto, moze im se. Takodje bih zeleo da ukazem na kradju pod izgovorom 'organizujemo turnir'. Za matrix turnir u Novom Sadu su komentari suvisni, ali eto moram da napisem sta mislim. Ne moze niko da me ubedi da ce gazda matrix igraonice da zaradi 30k za 2 dana cistog rada, ni u najboljem mogucem scenariju, tako da je jedini zakljucak da covek DOZVOLJAVA turnir samo da bi zaradio novac. Ako neko (sudije) hoce da zarade lak novac, neka idu u kladionicu ili na rulet a ne da cene svoj rad sv_restartround 1 8000 dinara dnevno, svaka cast Juricu, Du Hastu (i jos par ljudi) koji organizuju turnir iz ljubavi prema kanteru.

Udjem na www.klanrur.rs/forum CS 1.6 deo i zgadi mi se zivot jer gomila ljudi koji nemaju fizicki oblik ni na jednom turniru ima sta da kaze. Nekad je bilo drugacije, svaki post koji bi neko napisao mora da ima smisla i da ima veze sa zivotom, a sad svaka lobanja pise sta joj padne na pamet. Moderatori ako hoce da budu c00l treba da banuju gomilu ljudi odavde a ne da brisu postove i topice ljudi koji imaju veze sa kanterom u ovoj zemlji. Pojavi se topic za turnir, udjem da procitam info i komentare i nije mi dobro. Ne znam 99% ljudi koji tu pisu nesto, a 100% tih ljudi nece ni da se pojavi na turniru niti imaju ekipu. Molio bih te ljude da ne pisu nista, samo da citaju i da naprave ekipu koja moze da traje duze od 7 dana, eventualno da uplate ufur pa ne moraju ni da se pojave. Vase top1, top2, top3, top4, top5, top6, topN price su mi se smucile, svako moze da ima svoje misljenje al to ne znaci da je u pravu. Mi koji zapravo igramo ovaj kanter znamo koji poredak je u pitanju i ko moze koga da pobedi, ko je baron a ko se turdi, ko je iskompleksirano dete a ko je razuman covek koji igra igrice ili ti laicki receno GEJMER.

Molio bih moderatore da ne lockuju ovu temu, vec da me pitaju ako im nesto nije jasno ili da jednostavno priznaju da su pogresili.

Ponavljam, ako hocete da zaradite novac lako, 'organizovanje' turnira nije pravi nacin, ako hocete da budete c00l i do jaja mocni bad ass-ovi, brisanje topika ili posta nije pravi nacin.

Voli vas doktor.

Sincerely, Nebojsa Ocokoljic aka shok1ca

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Proto, tebe znam sa turnria i uvek si bio ok prema meni i mojoj ekipi. Komunikacija sa ljudima iz E-FRAG organizacije je vise nego dobra i momci su super, cimaju se i posteni su. Bas zato su i izradjeni u ovoj prici celoj. Ne interesuje me da komentarisem dalje o matrix turniru 54k ide u poznatom pravcu i ti i ja znamo sta i kako je to planirano a kako je ispalo i obojica znamo da 'ljudi iz organizacije za koju ja igram' nije trebalo da uzmu ni dinara.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Ti mene ovde bukvalno prozivas kako zelim da ispadnem "co0l" I "bad ass" zato sto brisem retardirane unrelated postove?

Ja sam moderator, ne administrator tako da ne mogu da banujem morone, a da svaki dan saljem PM lucky-u I da ga smaram ne mogu.

Vise puta sam opominjao ljude za preteran spam, ali cim izbrisem neciji post(citaj spam) svi seru naokolo kako sam los moderator I to samo zato sto konkretno radim svoj posao.Saljem PM-ove, opominjem ijude kako bi u vecini slucajeva dobio odgovor "OVO JE SLOBODNA DRZAVA MOGU DA RADIM STA OCU AKO TI SMETA NEMOJ DA CITAS".

Mnogo je retardiranih postova bez ikakvog smisla, prosto receno onelinerski postovi tipa "+1", "jebii", "gl gl", "namesten turnir" itd.

Shvatam ja da se skoro svi znate u RL-u I da se zezate, ali dajte ljudi zezajte se na msnu, fejsu pa cak I uzivo, ali nemojte ovde prosto "kaljate", "budzite" topic nebitnim I nepovezanim postovima, nekome ce zaista trebati neki odredjeni info I nece moci da ga nadje zbog vasih glupsti.

Toliko, btw sry ako ima neki typo pisem preko fona

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Naravno Aca-, tebe sam prozvao prvog. Ne znam ko si, ne znam sta si, ne znam odakle si dosao i ne znam odakle ti moderator. Ne kazem ja nista sto nije, shvatam da zelis da sve bude ok i dobro, ali burazeru moras da uzmes sve faktore u obzir (ko pise, zasto pise, kako pise, zbog cega pise) a ne samo STA PISE. Neko mora da bude moderator, al ne moras da budes bezobrazan i drzak jer imas titulu moderatora na ruru. Ovaj forum je najbolji u Srbiji i svi gejmeri se okupljaju ovde, moras da znas to. Nije ti ovo neki 'imamekipuidojajasamzbogtoga' forum i ne mozes tako da se ponasas. Budi dete kao sto jesi, al budi toga svestan.

To sto niste vaspitavani da postujete starije i da cenite tudji rad ne znaci da je tako ispravno. Malo razmisljajte glavom a ne kompleksima. Naravno da neko ima kredita da troluje i da spamuje jer je tu kad vecina odavde nije ni rodjena, al ne moze svaka dzudza da pise ovde i da to bude relevantno.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Aco, mislim da uopshte nije u tome poenta. Za razliku od 97.63% ljudi na ovom forumu, ti si normalan dechko i smatram da si totalno na mestu. Ti random postovi i treba da se brishu ali treba razgranichiti zajebanciju od random trollovanja. Ne vidim poentu da se brishu postovi gde je neka opushtena sprdnja, barem ja to nikad nisam radio u svom dobu moderisanja ovog dela.

Ja sam npr prestao da postujem na ovom delu foruma pre jedno 6-7 godina zbog kolichine imbecilne dechurlije koja se nakupila. U moje vreme (jebo te, koliko sam mator) nisam pisao gluposti samo iz poshtovanja prema drugima a realno, znali smo se svi pa opet nismo lupali +1, keva kurva, Djoka peder itd.

Ta prepucavanja random ljudi oko toga ko je koji u drzhavi su totalno retardirana i treba obrisati ceo topic koji sadrzhi tako neshto a ne post. Jeb'o vas otac retardirani, nije bitno koji ste, prvi nikada necete biti.

Shto se tiche turnira i zaradjivanja para, to je ochigledno postao trend zadnjih godina. Nekada su se turniri pravili da bi se ljudi druzhili i "promovisale" igraonice ali necu dalje da komentarishem to.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Naravno Aca-, tebe sam prozvao prvog. Ne znam ko si, ne znam sta si, ne znam odakle si dosao i ne znam odakle ti moderator. Ne kazem ja nista sto nije, shvatam da zelis da sve bude ok i dobro, ali burazeru moras da uzmes sve faktore u obzir (ko pise, zasto pise, kako pise, zbog cega pise) a ne samo STA PISE. Neko mora da bude moderator, al ne moras da budes bezobrazan i drzak jer imas titulu moderatora na ruru. Ovaj forum je najbolji u Srbiji i svi gejmeri se okupljaju ovde, moras da znas to. Nije ti ovo neki 'imamekipuidojajasamzbogtoga' forum i ne mozes tako da se ponasas. Budi dete kao sto jesi, al budi toga svestan.

To sto niste vaspitavani da postujete starije i da cenite tudji rad ne znaci da je tako ispravno. Malo razmisljajte glavom a ne kompleksima. Naravno da neko ima kredita da troluje i da spamuje jer je tu kad vecina odavde nije ni rodjena, al ne moze svaka dzudza da pise ovde i da to bude relevantno.

Iz ovog posta mogu da zakljucim da sam ja tebe negde uvredio, ne znam gde ali izgleda da jesam.Starijim clanovima nikada nisam obrisao post I ako bih trebao ali sam uzimao u obzir da oni imaju "kredita" za barem neki spam post za razliku od ostalih juceregistrovanih clanova koji se bukvalno dopisuju jedni s drugima po topicima.

Molim te navedi mi jednu situaciju gde nisam ispao fer I korektan prema nekom clanu. Retko kad postujem u ovom delu foruma(uglavnom sam prestao posto od ogromne kolicine spama ne mogu da pohvatam sta se desava) I kada postujem to je da nekoga opomenem da prekine da spamuje I da se vrati samoj temi topica.

I reci mi samo jos ovo, zasto je bitno ko sam, sta sam, odakle mi moderator I odakle sam "dosao" ako svoj posao moderisanja ovog deka obavljam uspesno?

I evo, izvini ako sam te bilo gde, bilo kad uvredio.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jebote,prije su se turniri organizovali zbog druzenja i tona i tona kvaliti kantera,prije sam citao medjusobna prepucavanja ljudi koji su isli na te turnire i plakao od smijeha,sad citam kako se tur organizuje kako bi neko uzeo 50 - 100 (200) e , i kako neki sasvim nebitni likovi komentarisu igricu s kojom su samo u dodiru iz one njihove najbolje [ citaj KUCNE] varijante ;(

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, pogresno si me shvatio. Nisi ti mene uvredio nigde jer ne pisem ovde uopste zbog kolicine idiotizma. Primetio sam da svi podforumi rura ismevaju cs 1.6 deo. Ne cudi me, jer je postao retardiran. Nemam ja nista protiv tebe, nije ni bitno odakle si dosao itd, samo sam hteo da skrenem paznju da ja licno ne znam ko si :). Video sam par puta da si odreagovao nezainteresovano totalno, nije te zanimalo ko pise i sto pise, konkretno u Top8 SERBIA - LAN FINALE IGRAONICA DEFUSE kad si obrisao post dMan-u (Duleymanu) sto je odgovorio MASINI (prvom snajperu i tim lideru Srbije :D :D :D ) a to je sve bila interna sala posle turnira koji smo polupali. Poenta je da ne bi trebalo tek tako da brises post coveku kao sto je Dusan iz vise ocigledniih razloga. Samo ti nastavi da moderises, nemam ja nista protiv, al eto pogresno mi je kad vidim da covek koga ne znam iz bilo koje price (Ti) brise post coveku koji je tu godinama (Dusan) jer je to 'spam' (interna sala) a da nije toga ni svestan. Razumem da ti verovatno radis svoj deo posla kako treba, samo hocu da ti skrenem paznju na gresku i ostalim moderatorima da ne dozvoljavaju jebenim moronima da se uopste oglasavaju na ruru.

P.S.

Fuck you Jordan, you romanian fuckface :)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Duleymana obrisan mu je post posto je sa neke moje tacke gledista shvacen kao spam, e sad to da je to interna sala nikako nisam mogao da znam(imam opravdanje omgz!!).

Iskreno gajim neku nadu duboko u sebi da ce cs podforum dobiti neki svoj stari sjaj I da se nece vise o njemu pricati kao o najgorem podforumu na najboljem forumu.

Tacnije da kanterasi ne budu vise sinonim za manje inteligentne gejmere a.k a "retarde".

nikada! :D

[roflmao]

Cekaj, tebe je bese optuzio za wh?

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore, kanterasi uopste nisu 'manje inteligentni gejmeri a.k a retardi' nego su ok likovi sa (uglavnom) zadovoljavajucim koeficijentom inteligencije :). Al opet, nema razloga da brises post na topiku za turnir koji je vec zavrsen.. Ili zakljucaj topik ili sacekaj da ljudi napisu sta imaju pa onda zakljucaj topik ;)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore, kanterasi uopste nisu 'manje inteligentni gejmeri a.k a retardi' nego su ok likovi sa (uglavnom) zadovoljavajucim koeficijentom inteligencije :).

True this, ali se po vecini postova ne stice takav utisak.Tek se u rlu vidi da kanterasi nisu "retardi" vec ok I sasvim normalni/obicni ljudi koji se uopste ne razlikuju od ostslih gejmera

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da se ne stice takav utisak kad se registrovalo 1000 kompletnih morona koji vode glavnu rec na ovom podforumu. Mozda si primetio da skoro niko iz ozbiljnijih ekipa ne pise nista ovde jer nema sta da kaze tim njuskicama? :)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Iz ovog posta mogu da zakljucim da sam ja tebe negde uvredio, ne znam gde ali izgleda da jesam.Starijim clanovima nikada nisam obrisao post I ako bih trebao ali sam uzimao u obzir da oni imaju "kredita" za barem neki spam post za razliku od ostalih juceregistrovanih clanova koji se bukvalno dopisuju jedni s drugima po topicima.

Molim te navedi mi jednu situaciju gde nisam ispao fer I korektan prema nekom clanu. Retko kad postujem u ovom delu foruma(uglavnom sam prestao posto od ogromne kolicine spama ne mogu da pohvatam sta se desava) I kada postujem to je da nekoga opomenem da prekine da spamuje I da se vrati samoj temi topica.

I reci mi samo jos ovo, zasto je bitno ko sam, sta sam, odakle mi moderator I odakle sam "dosao" ako svoj posao moderisanja ovog deka obavljam uspesno?

I evo, izvini ako sam te bilo gde, bilo kad uvredio.

Pises ljudima da ti se gade, ono, u pitanju je samo video igra i forum koji bi trebao da na neki nacin poveze sve igrace cs-a (konkretno na counter-strike sekciju mislim, naravno). Po mom misljenju trebao bi da obrises postove gde krece da se prosipa mrznja ili se zaostrava situacija (verbalni sukobi, izazivanje na ferke, tastatura manijacenje itd.), koji su jako retki. Prece bi trebalo da bude zaustavljanje toga, nego postovi koji ljude teraju na smeh, ili se jednostavno na taj nacin ljudi zezaju, druze, sta vec, no najmanje sto ja zelim jeste da se tebi ili bilo kome pravim pametan oko posla koji poznajete bolje nego ja. Ja samo iznosim svoje misljenje kao posmatrac i redovan posetilac ovog foruma.

Sto se tice onih ljudi koji izrazavaju nezadovoljstvo oko odredjenih turnira gde veca suma novca nego kod drugih turnira ne ulazi u nagrade, samo pokazuje koliko ljudi ne bi voleli da neko zaradjuje od pravljenja turnira u igrici koju svi oni koji igraju kompetitivno znaju sta sve ulazu u to da bi otisli na neki turnir. Veliki broj nas ima male izglede da osvoji bilo koje od prvih mesta i eventualno neke novcane nagrade, a ipak idemo na turnire, sto bi znacilo da radimo to zato sto volimo igricu, volimo druzenje, kao i takmicenje i nadmetanje sa drugim ekipama/ljudima. Bas ti manje inteligentni 1.6 gejmeri ne zele da budu pravljeni na budale :)

Link to comment
Share on other sites

Na rur-u sam 07-april-08 zbog postovanja (citaj: starijih) i respekta (citaj: boljih) igraca, moja kolicina postova govori sve !!!

A dok se stoka ne krene banovati nece se ovo smiriti, kao sto su CS serveri propali zbog klinaca al kapiram to cista komercijala (public,dm,zm,cw, itd serveri) !!!

Svi stariji igraci su u fazonu a kakav public server blabla... A dobro se svi secamo (il se bar nadam da se secamo) Paneta, BGA, Maksneta, KGB-a,BE kad su vrvili od pravih igraca, de si mogao videti najvecu psovku "jao jebem ti mamu" PAF- BAN-Cao Poz-Takav ne trebas !!!

Kad se samo setim, dodjem na server/forum...razgledam po ceo dan gledam ko koju rezoluciju koristi, koji nisan, velicina, dal meni tako odgovara...zelja da ti budes prvi na DM serveru i sve to, danas je preslo u samo prozivanje i debilisanje.

Ista prica sa KGB forumom tamo sam bio aktivniji sa postovima, sad u poslednjih god-dve ako sam napisao 500 postova MAX!!!

Strasno koliko sve naglo propada zbog "trpenja" kretena!! Eno i dalje imaju sume, polja, dolina, par ovci stap u ruke i idi cuvaj, ako nisi za normalan narod i komunikaciju !!!

P.S: Malo me ljudi zna odavde, al morao sam i ja da kazem nesto, posto me jaaaako nervira sve to u poslednje vreme..!!!

Edited by GeNoC1de
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da aci jednistavno treba podrska u vidu jednog dobrog cs igraca koi poznaje dobro nasu cs scenu,

i njih dvoica zajedno da resavaju probleme.

Jednostavno nebitne likove sto spamuju BAN bitne likove opomenes(ZUTI KARTON PRED ISKLJUCENJE) i nikome nece pasti napamet vise da pise gluposti

jeste strogo ali ce biti korisno.

Ima ovaj deo foruma da zasija!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...