Jump to content

Matrix gaming E-Frag LAN turnir


prota_

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba da dolazim u sombor? da dokazem jacinu svog bicepsa? e moj laky ja sam mislio da si ti ozbiljan lik.... :DDD

Brate ne zanosi se nerealnim anegdotama.. Mnogo sam opao,ali sam i dalje zver za nebitne tipove iz zemuna kao sto si ti!!! :))

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Toperssen ajde cuti pametniji si majke mi... lupetas mnogo, ne znas ni kako matrix radi ni nista,a pricas MNOGO~!!! vecito hejtujes Novi Sad,matrix, dps ... smaras druze jako...

Smatram da matrix uzima MINIMALNU zaradu, jer 30k za dva dana je minimalna zarada za igraonicu kao sto je matrix. Sto se tice matrixa sasvim je ok 30k.

Samo ne znam sto Prota i TRB@ uzimaju 24k................... to mi nije jasno. Ajde da je 10k pa jos nekako ali 24k........ :S:S:S

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Stvarno previse serete,organizacija je ponudila turnir-uslovi su takvi i takvi,ako ocete igrajte ako necete nemojte se ni javljati. Ja imam firmu nebitno za sta,podelimo milion vizit karata ,ko oce da radi javi se,ko nece -ne javi se. Slicno je i ovde,ne razumem toliko kenjanje

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

A cija je briga , ako nije njihova , nece sigurno bez ikakvog objasnjenja pokloniti organizatorima 24k

Nije to nicija briga...jesu oni tu da igraju cs ili da se brinu kolko ce organizatori zaraditi ? jel tebi malo na 1200din da uzmes 60000din(plus robne nagrade)? Naravno da nije malo.Umesto da se potrude da uzmu te pare oni se raspravljaju kolko ce organizator i igraona zaraditi para od turnira.

Edited by shns
Link to comment
Share on other sites

ZABOGAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! :D nije me mrzelo da se registrujem stvarno zato sto ste ospamovali za sve pare... KO OCE NEK IGRA, ko nema para nek odjebe... ne znam sta vam nije jasno... ko oce da igra igrace i da je 2000 po igracu, jebes nagrade i organjizaciju, ipak mislim da je poenta da se dobro puca... xD vidimo se za malo manje od mesec dana, GL & HF XD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...